راهنمایی برای خرید PS3

ممنون دوست عزیز.

واقعا دو سال بیشتر عمر نمی کنه. من تا اینجا که تاپیک رو می خوندم دیدم همه میگن پی اس 3 خیلی سگ جونه.....

راستی فروشگاهی سراغ دارین که قیمتش مناسب باشه!

40 با 80 چه فرقی داره؟
متوسط عمرش دو سال و نیمه, یعنی مال بعضیا ممکنه بیشتر عمر کنه واسه بعضیا کمتر.

این کنسول ماله 2006ه و کسی نمیتونه بگه عمر متوسطش چقدره

یعنی تا الان میشه 3 سال ...
پس نمیتونید جواب درست و حسابی واسش پیدا کنید .

متوسط عمرش دو سال و نیمه, یعنی مال بعضیا ممکنه بیشتر عمر کنه واسه بعضیا کمتر.

این کنسول ماله 2006ه و کسی نمیتونه بگه عمر متوسطش چقدره

یعنی تا الان میشه 3 سال ...
پس نمیتونید جواب درست و حسابی واسش پیدا کنید .

منظور ایشون عمر متوسط کنسول ps3 هست(که من اعتقادی به درست بودنش ندارم). نه اینکه بشینیم بشریم چند ساله که PS3 تو بازار اومده.:biggrin1:

ولی عمرش هرچقدر باشه از لحاظ ساخت واقعا از 360 بالاتره . من خودم 360 رو باز کردم. وقتی بازش می کنی حالت به هم می خوره. یعنی اگه made in iran بود قشنگ تر تولید می شد.

دوستان من امروز می خوام برم یک ps3 بخرم خواشا قیمت روز رو بمن می دید؟!! 80 و 40 .... یکی از دوستام یک 80 نو رو با یک بازی می ده 485 تومن قیمتش خوبه؟!

راستی یک سئوال ! از کجا می شه تاریخ ساخت کنسول رو متوجه شد؟

به نظرتون چه بازی بگیرم؟

آخرین ویرایش:
ولی عمرش هرچقدر باشه از لحاظ ساخت واقعا از 360 بالاتره . من خودم 360 رو باز کردم. وقتی بازش می کنی حالت به هم می خوره. یعنی اگه made in iran بود قشنگ تر تولید می شد.

دوستان من امروز می خوام برم یک ps3 بخرم خواشا قیمت روز رو بمن می دید؟!! 80 و 40 .... یکی از دوستام یک 80 نو رو با یک بازی می ده 485 تومن قیمتش خوبه؟!

راستی یک سئوال ! از کجا می شه تاریخ ساخت کنسول رو متوجه شد؟

به نظرتون چه بازی بگیرم؟

قبول دارم حرفت رو:biggrin1:
در مورد قيمت هم بايد بگم كه 40 گيگ تو بازار پيدا نميشه و 80 گيگ هم با يه بازي باندل Killzone 2 همون460~480 هست....
از مدلش ميشه فهميد....همون CECH*....مثلا اگر دستش دوال شاك باشه سري جديده....
بازي همون كيلزون خوبه:biggrin1:
فقط جان هر كسي دوست داري دستگاه از توپخونه نخر چون من خودم ديدم كه چه بلاهايي كه سر دستگاه ها نميارن!....جمهوري بهتره....

اگه ازش خوب مراقبت کنی خیلی بیشتر از 2 سال کار میکنه
من یه 360 داشتم بردش lunch بود 2 سال کار کرد البته با مراقبت های ویژه:biggrin1:

باب اين كه شاهكار نيست!!:biggrin1:....رفيق من يه 360 داره تاريخ ساخت واسه 2005ه!!!!....يعني از اولين 360 هاي توليد شده!!....آخرين باري هم كه من ديدم سالم بود ....تا حالا هم بردش خراب نشده فقط درايوش خراب شد يه بار....:biggrin1:

قبول دارم حرفت رو:biggrin1:
در مورد قيمت هم بايد بگم كه 40 گيگ تو بازار پيدا نميشه و 80 گيگ هم با يه بازي باندل Killzone 2 همون460~480 هست....
از مدلش ميشه فهميد....همون CECH*....مثلا اگر دستش دوال شاك باشه سري جديده....
بازي همون كيلزون خوبه:biggrin1:
فقط جان هر كسي دوست داري دستگاه از توپخونه نخر چون من خودم ديدم كه چه بلاهايي كه سر دستگاه ها نميارن!....جمهوري بهتره....

باب اين كه شاهكار نيست!!:biggrin1:....رفيق من يه 360 داره تاريخ ساخت واسه 2005ه!!!!....يعني از اولين 360 هاي توليد شده!!....آخرين باري هم كه من ديدم سالم بود ....تا حالا هم بردش خراب نشده فقط درايوش خراب شد يه بار....:biggrin1:
سلام دوست عزیز

دیروز رفتم توپخونه کلا ps3 خیلی کم بود در حد 3-4!!!! قیمتش هم 480 با بازی کشتی کج یا ویل من! باندل کیل زون هم 510 بود. رفتم کنج و یک ps3 با بازی متال گیر 480 گرفتم. یک کابل hdmi هم گرفتم 28 تومن نظرتون چیه؟!

در ضمن راه هایی که باید از کنسول محافظت بشه چیا هست می تونین راهنمایی کنین!

سلام دوست عزیز

دیروز رفتم توپخونه کلا ps3 خیلی کم بود در حد 3-4!!!! قیمتش هم 480 با بازی کشتی کج یا ویل من! باندل کیل زون هم 510 بود. رفتم کنج و یک ps3 با بازی متال گیر 480 گرفتم. یک کابل hdmi هم گرفتم 28 تومن نظرتون چیه؟!

در ضمن راه هایی که باید از کنسول محافظت بشه چیا هست می تونین راهنمایی کنین!

سلام دوست من...مبارك باشه قيمت حدودا خوبه...كابل هم بستگي داره اندازش و ماركش چي باشه...سوني 2 متري 50 تومنه!....ولي مارك هاي خوب ديگه هم هست كه 1.8 متريش با كيفيت خوب 10 تومنه....به هر حال مباركت باشه.....
راه مراقبت هم مثل 360 نيست كه سوسول باشه:biggrin1: فقط سعي كن تو جاي بسته مثل ميز تلويزيون نذاري! جاش باز باشه تهويش هم بهتره...
راستي اگر خواستي MGS4 رو با كيلزون عوض كني يه سر به امضام بزن...
موفق باشي....

سلام دوست من...مبارك باشه قيمت حدودا خوبه...كابل هم بستگي داره اندازش و ماركش چي باشه...سوني 2 متري 50 تومنه!....ولي مارك هاي خوب ديگه هم هست كه 1.8 متريش با كيفيت خوب 10 تومنه....به هر حال مباركت باشه.....
راه مراقبت هم مثل 360 نيست كه سوسول باشه:biggrin1: فقط سعي كن تو جاي بسته مثل ميز تلويزيون نذاري! جاش باز باشه تهويش هم بهتره...
راستي اگر خواستي MGS4 رو با كيلزون عوض كني يه سر به امضام بزن...
موفق باشي....
ممنون دوست عزیز

کابلش سونی هست 2 متری ولی 28000 تومن خریدم نمیدونم اصله یا نه ! اتفاقا بعد از تموم کردن بازی MGS4 می خوام برم توکار کیل زون حتما مزاحمت می شم.....:love:

می خوام بزنم تو فاز خرید پی اس تری،

اگه میشه چند تا راه حل خوب واسه تشخیص آکبند و نو بودن کنسول ذکر کنید، چون این نا انصافا جنس دست دومو با ترفندهایی جای نو می فروشن.....

خواهشا زود تر
خیلی ازتون ممنونم....

می خوام بزنم تو فاز خرید پی اس تری،

اگه میشه چند تا راه حل خوب واسه تشخیص آکبند و نو بودن کنسول ذکر کنید، چون این نا انصافا جنس دست دومو با ترفندهایی جای نو می فروشن.....

خواهشا زود تر
خیلی ازتون ممنونم....

بهتر قبل از پست دادن صفحه های قبلو بخونید شاید جواب سوالتونو پیدا کنید...
اگه اولین بار که Ps3 رو روشن کردی ازت ساعت و تاریخ و این چیزا رو خواست, نو +ه
ولی اگه نخواست بدون که دست دومه

ممنونم،ولی اینو خودمم می دونستم،
یه راه حل که بشه بدون روشن کردن دستگاه فهمید، مثلا مشخصه هایی که شما حرفه ای ها می دونید...

چون قبل از خرید فروشنده ها اجازه روشن کردن دستگاهو نمی دن

یه راه حل که بشه بدون روشن کردن دستگاه فهمید، مثلا مشخصه هایی که شما حرفه ای ها می دونید...

1 از همه بهتر جعبه باید پلمپ شده باشه یعنی درش را با نوار چسبی به بدنه چسبیده باشه تو خارج اینطوری تو ایران را نمیدونم :confused:

1 از همه بهتر جعبه باید پلمپ شده باشه یعنی درش را با نوار چسبی به بدنه چسبیده باشه تو خارج اینطوری تو ایران را نمیدونم :confused:
اتفاقا توی خارج اصل بر صداقت هست و خریدار ها به این چیز ها توجهی نشون نمیدن.
البته بیشتر جبعه ها یه بار باز شده, من از طرف پرسیدم اینا چرا اینجورین؟ گفت بازش کردن که اشانتیون توش بزارن:biggrin1:
کلا به این به مورد خیلی اطمینان نکنید.

یه برچسب هم کنار دستگاه هست که اگه بخوان دستگاه رو باز کنن باید اونو ور دارن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or