راهنمایی برای خرید PS3

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اگه با کابل hdmi استفاده نکنم چی ؟؟؟؟؟گرافیگ که خراب نمیشه نه ؟؟؟؟؟منم می خواستم بدونم بتا کابل معمولی چطوری میشه راستی چطوری میشه وصل کرد به سینمای خانگی تا صدای دالبی بگیری من 360 خودمو وصل کردم صدا خیلی بعد شد نمی دونم چرا

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
اگه با کابل hdmi استفاده نکنم چی ؟؟؟؟؟گرافیگ که خراب نمیشه نه ؟؟؟؟؟منم می خواستم بدونم بتا کابل معمولی چطوری میشه راستی چطوری میشه وصل کرد به سینمای خانگی تا صدای دالبی بگیری من 360 خودمو وصل کردم صدا خیلی بعد شد نمی دونم چرا
با کابل hdmi کیفیت خیلی میره بالا دیگه نویز رو صفحه پیدا نمیشه من خودم امتحان کردم واقعا عالیه :cheesygri نظر منو میخوای هرچه زودتر یه دونه واسه خودت بگیر..........

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
ويروس ها تا زمانی که اجرا نشن هيچ خطری برای سيستم ندارن و چون ps3 کلاً فايل های اجراييش با يک پسوند ديگه هست ويروس هايی windows و غيره روش تاثير نداره!!!

ممنون داش تورج یه سوال دیگهps3 کلا چه نوع فرمتهای تصویری رو پخش میکنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ممنون داش تورج یه سوال دیگهps3 کلا چه نوع فرمتهای تصویری رو پخش میکنه

Hard media:

• BD-ROM
  • BD-R
  • BD-RE
  • DVD-ROM
  • DVD-R
  • DVD-RW
  • DVD+R
  • DVD+RW
  • CD-ROM
  • CD-R
  • CD-RW
  • Super Audio CD
Video:

• DivX (2.10 update, 2.20 update if file > 2GB)
  • MPEG-1
  • MPEG-2 (PS,TS)
  • MEPG-4 AVC (H.264)
  • MPEG-4 SP
  • VC-1 (2.10 update)
  • XviD (2.10 update, 2.20 update if file > 2GB)
Audio:

• ATRAC
  • AAC (Dolby support out of box, DTS 2.30 update)
  • MP3
  • WAV
Image:

• JPEG
  • GIF
  • PNG
  • TIFF
  • BMP

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
سلام من یک ps3 خریدم region ntsc/j هم است اما تو اون کرهه زده شماره 3 مگه 2 نباید باشه بعد روی جعبه هم زده ntsc/j اما ادرس سایت playstation 3 رو که زده زده asia/playstation 3 بعد ماله من این سیم برقش یا همون av cable cord از این 3 شاخه هاست که تبدیل باید بزنیم می خواستم بدونم مگه باید کابلش اینجوری باشه ماله این ریجن؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام من یک ps3 خریدم region ntsc/j هم است اما تو اون کرهه زده شماره 3 مگه 2 نباید باشه بعد روی جعبه هم زده ntsc/j اما ادرس سایت playstation 3 رو که زده زده asia/playstation 3 بعد ماله من این سیم برقش یا همون av cable cord از این 3 شاخه هاست که تبدیل باید بزنیم می خواستم بدونم مگه باید کابلش اینجوری باشه ماله این ریجن؟
در مورد کابل نمیدونم ولی خوب ریجن 3 آسیاس! 2 مربوط به ژاپن میشه!

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام ؛ بنده در حال حاضر قصد خريد ps3 رو دارم ولي واقعا نميدونم بايد دنبال چي برم و چي بخرم !
در مورد اينكه ميگن بعضي جاها 7-6 تومن ميگيرن و بازي رو عوض ميكنند اطلاعي داريد ؟
تشكر

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
سلام ؛ بنده در حال حاضر قصد خريد ps3 رو دارم ولي واقعا نميدونم بايد دنبال چي برم و چي بخرم !
در مورد اينكه ميگن بعضي جاها 7-6 تومن ميگيرن و بازي رو عوض ميكنند اطلاعي داريد ؟
تشكر
آره بعضی جاها بازیا رو عوض میکنن.تازه خود اینجا هم میتونی بازی بخری و بفروشی.با کمترین خرج ممکن.:p

http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=20355&page=21

اگر فرد مطمئنی باشه تو تاپیک از دادن به مغازه ها بهتره.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا یه ps3 کار کرده هست مدل 60 گیگ یه دسته اضافه روش با یه بازی فوتبال 2009 میگه 400 تومن خوب هست یا نه اشنام هست به نظر من اگه بازی فوتبال رو بده روش خوب هست نظر شما چی هست ؟؟؟بعد سی پی یو 60 گیگ ها چی هست ؟و این 40 گیگا سی پی یوش چی هست کدوم بهتر هست ؟؟بعد از کجا به فهمم مشکل داره یا نه ؟؟؟

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
اقا یه ps3 کار کرده هست مدل 60 گیگ یه دسته اضافه روش با یه بازی فوتبال 2009 میگه 400 تومن خوب هست یا نه اشنام هست به نظر من اگه بازی فوتبال رو بده روش خوب هست نظر شما چی هست ؟؟؟بعد سی پی یو 60 گیگ ها چی هست ؟و این 40 گیگا سی پی یوش چی هست کدوم بهتر هست ؟؟بعد از کجا به فهمم مشکل داره یا نه ؟؟؟

60 گيگ + دسته اضافه + 2009 = قيمتش كه خوبه ! (‌ پايينر هم تونستي بگيري جاي دوري نميره :biggrin1: )

عزيزم تمام مدل ها از 1 نوع پردازنده بهره مندند . در بعضي از مدل ها ابعاد پردازنده (‌ CPU ) كوچكتر شده , 40 گيگ و 80 گيگ هاي جديد , 160..... كنسول هاي قديمي 20 , 60 هم از CPU 90nm استفاده ميكنن , ايني كه بخوايم يه عيبي بزاريم كاملا اشتباه !!!‌ , دستگاه روشن كن چند ساعت باهاش بازي كن اگر هنگ نكرد , بازي راحت اجرا كرد دستگاه سالمه. :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر