راهنمایی برای خرید PS3

شما صبر کن ببین اصلا چه جوری قرار کپی خور بشه . اگه از طریق هارد باشه که مسلما از بازی های 360 ارزونتر میشه ولی اگه بخوایم بلوری کپی رو بزاریم تو دستگاه و بازی کنیم گرونتر از بازی های 360 میشه.
میبینم که رفتی تو کار پی اس 3 :laughing: حتما بخر شک نکنیا :cheesygri کی دوست داره متال گر 4 و گاد اف وار 3 رو بازی نکنه؟؟؟؟؟؟ در ضمن ایشالا امضاتم عوض میکنی:laughing:

اگر از طريق بلوري باشه حدودا چند ميشه يا خامش الان چنده ؟
ولي من كه ديگه تصميمو گرفتم و ميخرمش .... فوقش PS2 بازي ميكنم باهاش ديگه :love:
خيل ممنون و ببخشيد كه انقدر سوال مي كنم ...........

اگر از طريق بلوري باشه حدودا چند ميشه يا خامش الان چنده ؟
ولي من كه ديگه تصميمو گرفتم و ميخرمش .... فوقش PS2 بازي ميكنم باهاش ديگه :love:
خيل ممنون و ببخشيد كه انقدر سوال مي كنم ...........
الان که خام بلوری 15 دلار هست. به پول ما میشه 13 هزار تومن شایدم کمتر.حالا اگه فروشنده ها منصف باشن بازی ها میشه دونه ای 17 تومن .{ البته اینم بگم که اگه دستگاه هک بشه یه وقت دیدی این مالزی یه بلوری زد با قیمت 5 دلار :laughing: کلا منظور اینه که ارزون میشه} در اخر هم بگم حالا ایشالا این کنسول رو میخری و فرقشو با بقیه ی کنسول ها میفهمی لامسب اصلا صدا نمیده ;) من تو حسرته اینم که یه بار یا یه صدا ازش در بیاد یا هنگ کنه یا بگه دیسک کثیفه.:cheesygri

از همتون ممنونم
در مورد هارد من يك ويديو تو You Tube ديدم كه هارد PC رو با كابل ساتا به 3 وصل كرد و برقشم از يك پاور گرفت و هيچ مشكلي هم پيش نيومد ... نظرتون چيه ؟؟
هارد هم كه الان مفت شده
500gb شده 160 تومن ..

از همتون ممنونم
در مورد هارد من يك ويديو تو You Tube ديدم كه هارد PC رو با كابل ساتا به 3 وصل كرد و برقشم از يك پاور گرفت و هيچ مشكلي هم پيش نيومد ... نظرتون چيه ؟؟
هارد هم كه الان مفت شده
500gb شده 160 تومن ..

محمد جان PS3 قابليت پشتيباني اين كار رو داره . يعني شما ميتوني هارد PC رو از طريق كابل ساتا به PS3 وصل كني و از اون استفاده كني .
به نظر من PS3 يك كنسول تمام عيار هست ;) .

در رابطه با فروش 11 میلیونی 360 بدونید هنوز امید هست سونی همین جوری نمیشینه 360 نگاه کنه که حالش را میگیره به مرور زمان البته بعدشم سونی تا سال 2010 یا 2011 برنده است اینا همه میدونن اما خودشون را بعضی ها گول میزنن
گیریم ps3 در سال 2011 یا 2010 برنده بشه تا اون موقع کنسول جدید ماکرسافت هم وارد بازار می شه یه سال دیگه هم (2012) نینتندو هم کنسول جدیدشو رو میکنه و next gen شروع میشه حالا هی بیاید بگید سونی 2010-2011 میبره

به نظرم نمی تونیم هارد درایو متفرقه رو داخل کنسول قرار بدیم و با قبلی جایگزین کنیم. در فروم های خارجی هم فکر کنم اشاره شده که هارد، بیرون از کنسول خواهد بود و با یک منبع تغذیه جداگانه.و کابل Sata متصل خواهد شد. در واقع Safety نیست. به هرحال چنین کاری پیشنهاد نمیشه، حالا اگر در آینده کپی خور شدن به صورت چه می دونم اجرا از روی هارد درایو بود بازم اونموقع می صرفه.

سلام

به نظرم نمی تونیم هارد درایو متفرقه رو داخل کنسول قرار بدیم و با قبلی جایگزین کنیم. در فروم های خارجی هم فکر کنم اشاره شده که هارد، بیرون از کنسول خواهد بود و با یک منبع تغذیه جداگانه.و کابل Sata متصل خواهد شد. در واقع Safety نیست. به هرحال چنین کاری پیشنهاد نمیشه، حالا اگر در آینده کپی خور شدن به صورت چه می دونم اجرا از روی هارد درایو بود بازم اونموقع می صرفه.

خلاصه که میشه هاردی رو بگیری و وصل کنی ، چه داخل و یا بیرون کنسول .درسته؟؟/:confused:

خلاصه که میشه هاردی رو بگیری و وصل کنی ، چه داخل و یا بیرون کنسول .درسته؟؟/:confused:

درسته همین طوره که می فرمایید. البته شخصا توصیه نمی کنم ضمنا چنانچه PS3 در اینجا گارانتی بود یکی از موراد ابطال گارانتی محسوب می شد.

درسته همین طوره که می فرمایید. البته شخصا توصیه نمی کنم ضمنا چنانچه PS3 در اینجا گارانتی بود یکی از موراد ابطال گارانتی محسوب می شد.

سلام چرا گارانتی رو باطل میکرد؟؟:confused:

بعدش خلاصه گیریم یک ps3 60gig گرفتیم و جا کم آورد و 60gig کم بود ، خلاصه باید چی کرد؟:confused:

البته تعویض هارد تو PS3 ، گارانتی رو باطل نمی کنه ها ! چون هارد رو طوری ساختن که بدون باز کردن دستگاه بشه بیرون آوردش...

کمی بالاتر از محفظه ای که هارد توشه ؛ یه برچسب هست که نوشته :" اگه این برچسب پاره بشه ، گارانتی هم باطل میشه" و و این برای وقتی هستش که بخوای کنسول رو باز کنی... ;)

بعدش هم حالا کو گارانتی ؟؟ :cheesygri مگه اینجا اروپاس که دستگاه ها گارانتی داشته باشن ؟!

حالا هم در کل احتیاجی به هارد بزرگتر نیست (حداقل تو مدل های 60 گیگ).

به درد سرش نمی ارزه....
مرسی.

من میخام ps3 60 gig بگیرم. سوال داشتم سی دی اورجینال بازی بگیرم 60 یا 70 تومان است
و باز هم باید فروم ویر اپدیت کرد پول واسم مساله نیست فقط می خام بدون درد سر بازی کنم
یعنی سیدی را بزارم و بازی کنم وواسم فرقی نمیکنه که سی دی اورجینال 60 یا 70 نومان است
لطفا خواهش می کنم کمک کنید

^ خوب ما همه مشکلمون پول هستش ؛ وگرنه کی از بازی اورجینال بدش میاد؟؟؟ ;)

اگه پول مساله ای نیست؛ میتونی راحت همه بازی ها رو بخری و بازی کنی...

مشکل آپدیت هم نداری ؛ چون تو همه بازی ها اگه احتیاج به آپدیت باشه ، فایل آپدیت رو داره...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or