راهنمایی برای خرید PS3

آقایون ps3 هم مثل x360 تو هر بازی gamerscore میده ؟
بستگی به بازی داره مثلا بازی های GT HD و Super Rub a Dub که من انلاین بازیشون کردم چنین چیزی رو داشتن که میشد امتیاز خودت رو با دوستانی که ADD کردیشون مقایسه کنی یا با بالاترین رکورد جهانی این بازی مقایسه کنی

خودت.گقتی!
من منظورم یک چیز دیگه بود که می خواستم تستش کنم
علی ديشب بهت گفتم که نميدونم چيزی نديدم
پس همون که گفتم درست در اومد:)
با من بودی ؟ :confused:

نوشته شده توسط hotgoal:
آقایون ps3 هم مثل x360 تو هر بازی gamerscore میده ؟
[=LichKingQUOTE]خیر؛ ps3 نه چیزی به نام achievement داره نه gamerscore.[/quote]
[=AAKH1361QUOTE]بستگی به بازی داره مثلا بازی های GT HD و Super Rub a Dub که من انلاین بازیشون کردم چنین چیزی رو داشتن که میشد امتیاز خودت رو با دوستانی که ADD کردیشون مقایسه کنی یا با بالاترین رکورد جهانی این بازی مقایسه کنی
[/quote]
در مورد achivement من تو Resistance دیدم هست که به اسم SkillPoint بود که یه لیستی بود از کارهایی که باید میکردی .هرکدم رو که انجام میدادی یه مقدار Point می داد که با این Point ها Reward ها رو باز میکرد.تو MotorStorm هم چیزی به اسم Point داره.

خیر؛ ps3 نه چیزی به نام achievement داره نه gamerscore.
بستگی به بازی داره مثلا بازی های GT HD و Super Rub a Dub که من انلاین بازیشون کردم چنین چیزی رو داشتن که میشد امتیاز خودت رو با دوستانی که ADD کردیشون مقایسه کنی یا با بالاترین رکورد جهانی این بازی مقایسه کنی
در مورد achivement من تو Resistance دیدم هست که به اسم SkillPoint بود که یه لیستی بود از کارهایی که باید میکردی .هرکدم رو که انجام میدادی یه مقدار Point می داد که با این Point ها Reward ها رو باز میکرد.تو MotorStorm هم چیزی به اسم Point داره.
این چیز هایی که شما می گید با gamerscore های xbox کاملا فرق داره. اون چیزی که در gthd یا در دیگر بازی های آنلاین وجود داره در واقع رنک و یا امتیاز شما در اون بازی در سطح جهان هست که تقریبا تمام بازی ها دارن و هیچ ربطی به gamerscore نداره. اون امتیازاتی هم که در بعضی بازی ها وجود داره مثلا شما 100 تا پکیج در بازی بگیرد 2 تا ماشین جایزه می ده (این یک مثال بود و به هیچ بازی ای ربطی نداشت.) و چیز های از این قبیل چیز هایی است که فقط محدود به همون بازیه و در بازی های xbox هم وجود داره.
سیستم achievement بازی های xbox اولا ثابت هست و هر بازی 1000 یا 1250 هست و ثانیا این امتیاز ها هیچ جایزه ای رو دربر نداره و فقط برای رقابت هست ثالثا امتیاز هایی که در بازی ها می گیرد همش با هم جمع می شه مثلا من 5983 امتیاز از کل بازی هایی که کردم دارم و می تونم سطح خودمو با تمام کسانی که xbox دارن بسنجم. میزان رنک جهانی و امتیازاتی که در بازی های آنلاین به دست میاد در تمامی بازی های xbox هم وجود داره که هیچ ربطی به gamerscore و achievement نداره. البته یسریشونم ربط داره.

^ البته قراره توی Home یه قسمتی باشه که مثلا وقتی در یک بازی کار خاصی رو انجام بدی ؛ یه مجسمه از اجزای مختلف بازی رو بهت میده تا بذاری تو خونت!
هر وقت هم یکی میاد تو خونت ، با اون بهش فخر بفروشی !!!!
از بین بازی هایی که قراره بیان ؛ فقط می دونم Warhawk این جوریه...

آقا ببخشيد يك سوالي داشتم:توي جعبه ي PS3 كابلي هست كه PS3 رو مستقيما" به كامپيوتر وصل كرد و برنامه هاشو از كامپيوتر به PS3 انتقال داد؟؟:confused::confused:

سلام به همه دوستان عزیز
یه سوال داشتم
من یه سری فایل تصویری با فرمت Hd 720 P دانلود کردم
میخواستم بپرسم که میتونم این فایلهارو رو Ps3 کپی کنم و بعد بتونم ببینم
در ضمن حجم فایلها زیاده. به عنوان مثال یه کلیپ 4:30 دقیقه ای 560 مگابایته
تو کامپیوتر هم که اجراش میکنم کامپیوترم کم میاره
چون کیفیتش خیلی زیاده منم کامپیوترم نفتی
ممنون میشم جوابمو بدین
با تشکر فراوان

بازي مثل گران تورسيمو هم رنکيمگ داره که مي توني خودت رو با کل جهان مقايسه کني.
مي توني ريپلي فيلم مسابقه نفرات اول تا پنجم هم بگيري و ببيني.
من رنکينگم 440 هستم.خيلي سخته.:sick:

فکر کنم داری اشتباه می کنی چون تو x360 بازی ها رو 5 یا 10 تایی میده یعنی آخر هر عدد از گیمر اسکور شما همیشه یا 0 هست یا 5 نه بقیه اعداد مثل 3 ;)
شما برو به لینک زیر می بینی که اچیومنت ها همیشه مضربی از 5 نیست:
http://live.xbox.com/en-US/profile/...tDetails.aspx?tid= ];he)j3vw&compareTo=ashnik
بازي مثل گران تورسيمو هم رنکيمگ داره که مي توني خودت رو با کل جهان مقايسه کني.
مي توني ريپلي فيلم مسابقه نفرات اول تا پنجم هم بگيري و ببيني.
من رنکينگم 440 هستم.خيلي سخته.
عجب چیزای عجیب قریبی داره واقعا gthd آدم کفش می بره!:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or