راهنمایی برای خرید PS3

شرکت سونی رسما اعلام کرد که قیمت پی اس 3 صد دلار کاهش یافت.یعنی قیمت پی اس 60 گیگ از 599 دلار به 499 دلار رسید.سونی امیدوار است به واسطه این کاهش قیمت بتواند فروش بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشد.سخنگوی سونی به غیر از این خبر اعلام کرد پی اس 3 هشتاد گیگ در آمریکا هم انتشار پیدا می کند.همانگونه که در ماه قبل در کره انتشار پیدا کرد.سخنگوی سونی اعلام کرد که پی اس 3 80 گیگ اختلاف زیادی با پی اس 3 60 گیگ ندارد.فقط نسخه ی 80 گیگ پلی استیشن 3 دارای یک بازی موتور استورم(Motorstorm) است.

سلام منم می خوام ps3 بگیرم :p:p:p میخواستم بدونم oblivion برای اجرا فریمورfw چند میخواد:confused::confused::confused: چون فریورش 1.1 است وتا فریمور 1.51 نمی خوام بیشتر آپدیت کنم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

سلام منم می خوام ps3 بگیرم :p:p:p میخواستم بدونم oblivion برای اجرا فریمورfw چند میخواد:confused::confused::confused: چون فریورش 1.1 است وتا فریمور 1.51 نمی خوام بیشتر آپدیت کنم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

سلام!
Oblivion حداقل باید برای اجرا 1.54 باشه! (ماه March ریلیز شد)
در ضمن الان اکثر دستگاه ها تو بازار ، 1.50 هستن !!!!
بعدش هم چرا میخوای فیرم ورت پایین باشه ؟! الان همه دارن آپدیت می کنن!!! :-"
هر بازی جدیدی هم بگیری باید آپدیت کنی مخصوصا بازی های اخیر که فکر کنم از 1.70 شروع میشن تا بالا !!!!

سلام....

اقا دمت گرم ;) اما من فعلا تا 1.6 با لا تر نمی خوام برم چون خطر داره حسن خطر ناک حسن هممون می ریم هوا حسن :cheesygri این شوخی بود ولش اما چون فعلا فقط تمام گرو ه های هک گفتند تا 1.5 بر نامشون کار میکنه :biggrin1: اگر 1 در 1000 درست باشه نمی خوام دستگا م از 1.6 با لاتر بره چون 1.6 به 1.5 برنامش الان هست :biggrin1: .

ببینید غمتون از گرون بودن بازی های ps3 نباشه تو خارج از کشور که کپی خور قانون داره قیمت بازی های اصل ماکروسافت با سونی 10 تا 15 دلا ر سونی بازی هاش گرونتره اما تو ایران فرق فوکوله!!!!خودتون میدونید حالا اونایی که ps2 دارن میدونن ps3 چی هست پس دیگه بحث نکن در رابطه با فروش 11 میلیونی 360 بدونید هنوز امید هست سونی همین جوری نمیشینه 360 نگاه کنه که حالش را میگیره به مرور زمان البته بعدشم سونی تا سال 2010 یا 2011 برنده است اینا همه میدونن اما خودشون را بعضی ها گول میزنن بماند من گفتم ps3 با 360 قابل مقایسه نیست اصلا سونی و نینتندو با میکروسافت قابل مقایسع نیستند سونی و نینتندو 2 تا پیرن بیشتر از میکروسافت پاره کردن همه هم قبولشون دارن تمام

ببخشيد من تا آخر تابستون ميخوام يك ps3 60 GB بگيرم :blushing: به نظرتون تا اون موقع كپي ميشه ؟ قيمت بازي ها حدودا چند ميشه ؟ قيمت اون كابل هاي HDMI to DVI رو هم تو ايران بهم بگين . ;)
خيلي ممنون ....... ولي امزامو فعلا عوض نميكنم :biggrin1: تا وقتي كپي بشه

آقا من پس فردا قراره برام یه Ps3 بیاد ولی من به آینده Ps3 زیاد خوش بین نیستم خواهش میکنم یکی منو از این دو دلی نجات بده خواهش میکنم

آقا من پس فردا قراره برام یه Ps3 بیاد ولی من به آینده Ps3 زیاد خوش بین نیستم خواهش میکنم یکی منو از این دو دلی نجات بده خواهش میکنم

شما اصلا شک نکن اگه Ps3 بگیری مطمعن باش 100% برد با شماست چون به مرور زمان فرمت بلوری فرمت غالب میشه و قیمتش به شدت افت میکنه و بازی های Ps3 ارزون میشه و شما اون موقع در نهایت حال و حول به سر میبری:)

ببخشيد من تا آخر تابستون ميخوام يك ps3 60 GB بگيرم :blushing: به نظرتون تا اون موقع كپي ميشه ؟ قيمت بازي ها حدودا چند ميشه ؟ قيمت اون كابل هاي HDMI to DVI رو هم تو ايران بهم بگين . ;)
خيلي ممنون ....... ولي امزامو فعلا عوض نميكنم :biggrin1: تا وقتي كپي بشه

سلام!

کپی خور شدن دستگاه بستگی به هکرها داره! ما هم منتظریم ؛ هنوز هم هیچی معلوم نیست ؛
حالا شما دستگاه رو بخر هروقت کپی شد ؛ میتونی راحت بازی کنی....

بازی ها فعلا 60 تومنه !! :( بعضی بازی ها هم بیشتر ، بستگی به بازی داره!!

یه تاپیک بچه ها زدن راجع به همین HDMI to DVI. اونجا پیداش میکنی.

امضات هم قشنگه !!! ولی امیدوارم زودتر عوضش کنی... :p

سلام!

کپی خور شدن دستگاه بستگی به هکرها داره! ما هم منتظریم ؛ هنوز هم هیچی معلوم نیست ؛
حالا شما دستگاه رو بخر هروقت کپی شد ؛ میتونی راحت بازی کنی....

بازی ها فعلا 60 تومنه !! :( بعضی بازی ها هم بیشتر ، بستگی به بازی داره!!

یه تاپیک بچه ها زدن راجع به همین HDMI to DVI. اونجا پیداش میکنی.

امضات هم قشنگه !!! ولی امیدوارم زودتر عوضش کنی... :p

خیلی ممنون ..... :bye:
ولی قیمت بازی های کپی 3 مثل 360 ارزون میشه یا نه ؟ حدودا چقدر میشه ؟
در ضمن من یک جا دیدم که بازی های کپی PS2 یا PS1 رو نمیشه اجرا کرد ... این درسته

شما صبر کن ببین اصلا چه جوری قرار کپی خور بشه . اگه از طریق هارد باشه که مسلما از بازی های 360 ارزونتر میشه ولی اگه بخوایم بلوری کپی رو بزاریم تو دستگاه و بازی کنیم گرونتر از بازی های 360 میشه.
میبینم که رفتی تو کار پی اس 3 :laughing: حتما بخر شک نکنیا :cheesygri کی دوست داره متال گر 4 و گاد اف وار 3 رو بازی نکنه؟؟؟؟؟؟ در ضمن ایشالا امضاتم عوض میکنی:laughing:

اصلا شک نکن برو ps3 بگیر من خودم اول ps1داشتم بعدps2خریدم وقتی میخواستم ps3 بخرم بعضی ها با گذاشتن عکس g.o.w:angry:و کمی کل کل:discussion: نظرمو عوض کردن والن خیلیم ناراحتم
:evil::twisted::angry::cursing::ranting::praying::gunner::no::sniper::coolgun:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or