راهنمایی برای خرید PS3

سلام.دوستان چون من تازه تو سایت عضو شدم یه مشکلی دارم و نمی تونم تاپیک زدم و تاپیکی در این مورد پیدا نکردم سوالم رو اینجا میپرسیم.
من قبلا پی اس 3 ام رو با کابل اچ دی ام ای به tv وصل میکردم حالا اومدم ی جایی که تلویزون فقط پرت av داره.بعد وقتی که من روشن میکنم پی اس 3 رو اصلا تصویر نمیاد لطفا راهنمایی کنید دوستان.

من یکی از طرفداران PS3 هستم

ولی در حال حاضر XBOX 360 دارم :blushing: ولی به امید روزی هستم که PS3 هک بشه و باز هم بازیهای ناب PS3 را تجربه کنم :love:

به امید اون روز :cheesygri

سلام.دوستان چون من تازه تو سایت عضو شدم یه مشکلی دارم و نمی تونم تاپیک زدم و تاپیکی در این مورد پیدا نکردم سوالم رو اینجا میپرسیم.
من قبلا پی اس 3 ام رو با کابل اچ دی ام ای به tv وصل میکردم حالا اومدم ی جایی که تلویزون فقط پرت av داره.بعد وقتی که من روشن میکنم پی اس 3 رو اصلا تصویر نمیاد لطفا راهنمایی کنید دوستان.

جواب شما رو تو پیغام خصوصی دادم دوست عزیز ;) .
موفق باشید .

ps3 60gهایی که دسته اضافی و دوتا بازی دارن
با قیمت 430-40 یورو که قراره برای اروپا ریلیز شه
بنظرتون میاد ایران
اگه بیاد میخوام بگیرم
بالاخره اون دوتا بازیو انقد بازی میکنم تا وقتی ps3هک شه:cheesygri

نظرتون چیه؟

مرسی

چند سوال از خدمت دوستان داشتم:
1-بسته های ps3 شامل چه چیرهایی هست؟
2-فرق ps3 60gb با 20gb تو چیه؟
3-میشه اطلاعات روی cd یا dvd رو روی هارد ps3 کپی کرد.(مثل فیلم.موزیک.دمو بازی)
4-اگه از کابل Hdmi to DVI برای اتصال ps3 به مانیتور استفاده کنیم صدا رو باید از چه کابلی گرفت؟
5- ps3 فلش مموری رو میشناسه؟

چند سوال از خدمت دوستان داشتم:
1-بسته های ps3 شامل چه چیرهایی هست؟
2-فرق ps3 60gb با 20gb تو چیه؟
3-میشه اطلاعات روی cd یا dvd رو روی هارد ps3 کپی کرد.(مثل فیلم.موزیک.دمو بازی)
4-اگه از کابل Hdmi to DVI برای اتصال ps3 به مانیتور استفاده کنیم صدا رو باید از چه کابلی گرفت؟
5- ps3 فلش مموری رو میشناسه؟

1 - یک عدد کنسول PS3 , یک عدد دسته بی سیم , کابل برق , کابل AV , کابل USB و کابل شبکه به همراه دفترچه کنسول .
2 - 20 G علاوه بر پایین بودن ظرفیت هارد , سیستم Wi-FI نداره و همچنین جایگاه استفاده از مموری های مختلف رو هم نداره .
3 - بله .
4 - خود کابل HDMI TO DVI یک فیش مخصوص صدا داره .
5 - بله .
موفق باشید ;) .

1 -
2 - 20 G علاوه بر پایین بودن ظرفیت هارد , سیستم Wi-FI نداره و همچنین جایگاه استفاده از مموری های مختلف رو هم نداره .
موفق باشید ;) .

--------------------------------------------------------------------------------------
سیستمWi-FI چیکار می کنه؟
و منظور شما از مموری همون مموری کارته؟
اگه شما به جای من بودید کدوم مدل رو میگرفتید.20gb یا 60gb

--------------------------------------------------------------------------------------
سیستمWi-FI چیکار می کنه؟
و منظور شما از مموری همون مموری کارته؟
اگه شما به جای من بودید کدوم مدل رو میگرفتید.20gb یا 60gb

محمد جون . به نظر من PS3 رو فعلا بیخیال شو!!;)

1 - سیستمWi-FI چیکار می کنه؟
2 - منظور شما از مموری همون مموری کارته؟
3 - اگه شما به جای من بودید کدوم مدل رو میگرفتید.20gb یا 60gb

1 - سیستم Wi-Fi یعنی اینترنت بدون سیم .
2 - مموری کارت هم شامل میشه علاوه بر اون Flash Card , SD Memory هم هست .
3 - مطمئنا مدل 60G رو می خریدم . چون معمولا اختلاف قیمت بین مدل 60G و 20G حدودای 60 یا 70 هزار تومان هست که نسبت به امکانات 60G صددرصد می صرفه .
موفق باشید ;) .

ps3 60gb
hdmi out روداره یا نه؟
بله ps3 هم 20گیگ و هم 60 گیگش دارای پورت hdmi هست.
---------------------------------------------------------------
من خودم خیلی ps3 رو خیلی دوست دارم ولی چون هنوز هک نشده اگه بخرم باید تا زمانی که هک بشه بشینم فقط کنسولمو نگاه کنمو لذت ببرم.

نه بابا چرا میزنیش به دلش بزار بخره حال کنه برای ایکس باکس می خوای 7 هزار بدی بازی بگیری ولی برای پلی 3 باید10 هزار بدی بازی کنی برای ارشیو هم که می زاری وقتی هک شد می خری فقط فرقش 3 هزاره اون 3 هزار تومن هم اون دی وی دی 9 هست اون بلو ری 50 گیگابایت هستش من میگم بخر بابا :confused:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or