راهنمایی برای خرید PS3

بازیه ps3 دونه ای 10 هزار تومن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
کجا؟میدن ها؟

منظور ایشون بعد از هک شدن PS3 بازیهای این کنسول به قیمت 10 هزار تومان فروخته میشه .
( که البته اشتباه )

به نظر دوستان خرید ps360gig در حال حاظر درسته یا نه ؟

به نظر من این کار در حال حاظر زیاد صحیح نیست . ( البته اگر از نظر مالی هیچ مشکلی ندارید میتونید همین فردا هم برید این کنسول رو بخرید ) . اما به نظر من کنسول 360 در حال حاظر با توجه به مواردی که خودتون هم میدونید بهترین انتخاب هست ( البته همانطور که گفتم در حال حاظر )

تا کی صبر کنم کرک شه؟
تا کی توی سایت های بازی دنبال خبر کرک شدنش بگردم؟
تا کی؟:((
دوست عزیز هیچی معلوم نیست!;)
هر دفعه یه خبرهایی میشه و بعدش اوضاع اروم میشه و هیچ خبری نمیشه...
فعلا که کرک نشده!
منظور ایشون بعد از هک شدن PS3 بازیهای این کنسول به قیمت 10 هزار تومان فروخته میشه .
( که البته اشتباه )

عمرا!!
به فرض اینکه بلوری 10 تومن بشه اون وقت dvd9 ّباید بشه 1000 تومن!!

^ خوب الان قیمت BD خام 15 دلاره. اگه یه وقتی PS3 هک شد ( :love: ) ، اون وقت هم به طور انبوه بلوری بزنن ، قیمت به 10 تومن نمی رسه ؟؟؟؟؟ مثلا الان بازیهای PS2 رو میدن 750 نومن ؛ یعنی DVD خام دونه ای 300 تومنه دیگه؟؟؟؟؟

اصلا همون 15 تومن هم من راضیم بدم ، فقط بذارید اول هک بشه.....

سلام...

سونی فعلا با کاهش قیمت بلوری پلیر داره مصرف کننده های بلوری رو افزایش میده :biggrin1: این خبر خوبی چون افزایش در خواست افزایش تولید رو میاره افزایش تولید هم کاهش قیمت این کار حتی می تونه قیمت بلوری رو تا یک سال اینده به کمتر از 3-4 دلار برسونه :eek: :cool: .

نه بابا چرا میزنیش به دلش بزار بخره حال کنه برای ایکس باکس می خوای 7 هزار بدی بازی بگیری ولی برای پلی 3 باید10 هزار بدی بازی کنی برای ارشیو هم که می زاری وقتی هک شد می خری فقط فرقش 3 هزاره اون 3 هزار تومن هم اون دی وی دی 9 هست اون بلو ری 50 گیگابایت هستش من میگم بخر بابا :confused:

به همه دوستان اول خوب متن و بخونن بعد بحث کنن کی گفته 10 هزار تومن میری بازی میخری من گفتم بازی میکنی اونم با تعویض درسته یا نه بعد هر کس هم حرفه ا ی با شه می فهمه فقط 3 هزار تومنه با این فرق فقط ارشیو نداری اونم می زاری وقتی هک شد می ری می خری ارشیو هم اصلا درد نمی خوره الان تو بیا من ارشیو بازی ها پلی 2 و 1 دارم بیا بخر میخری نه اصلا درد نمی خوره منم گزاشتم وقتی بازی پلی 2 ارزون شد خریدم همه رو که روز اول نخریدم;)

آخرین ویرایش:
دوستان اگه میشه یک عکسی از این ps3 خودشون یا جای دیگه بذارن تا ببینم این

رجین دستگاه که میگن کجا نوشته ؟؟؟؟؟؟/و د ر کدوم قسمت هستش ؟؟؟؟/

(اگه با عکس باشه عالیه.)

یکی که ps3 داره بگه من که میخوام ps3 بخرم موقع خرید حواسم به چی باشه؟یعنی مثلا توی کارتن دستگاه باید چه بندوبساطی باید داشته باشه ؟
احتمالا خیلی از فروشنده ها بعضی چیزا رو ور میدارن یا جزئیات دیگه که خودتون باید بدونین.
لطفا یکی توضیح بده!

دوستان اگه میشه یک عکسی از این ps3 خودشون یا جای دیگه بذارن تا ببینم این

رجین دستگاه که میگن کجا نوشته ؟؟؟؟؟؟/و د ر کدوم قسمت هستش ؟؟؟؟/

(اگه با عکس باشه عالیه.)

روی همون سطح بالایی ، یا بهتر بگم اونجایی که دستگیره داره برای بلند کردن جعبه.

ببخشید عکس نذاشتم ؛ عکس خوب گرفتن و تو کامپیوتر ریختن و آپلود کردن خیلی سخته!!!! :blushing:

یکی که ps3 داره بگه من که میخوام ps3 بخرم موقع خرید حواسم به چی باشه؟یعنی مثلا توی کارتن دستگاه باید چه بندوبساطی باید داشته باشه ؟
احتمالا خیلی از فروشنده ها بعضی چیزا رو ور میدارن یا جزئیات دیگه که خودتون باید بدونین.
لطفا یکی توضیح بده!

1.خود PS3 (نه بابا !!!! ) :cheesygri

2.دسته

3. سیم USB برای شارز دسته

4. ;کابل A/V

5. کابل Ethernet

6. کابل Power

7. یه کاتالوگ کوچولو ( راهنمای اصلی توی اینترنته)

دوستان ps3 یک شبکه اختصاصی برای بازی های انلاین مثل live داره ... اگر خدا بخاد من تا 5 ماه دیگه یکمی قیمتش بهتر بشه میخام بگیرم ... فقط میخام بدونم یک شبکه اختصاصی برای بازی های انلاین داره و برای اتصال به سورو باید پول پرداخت کنیم تا بتونیم انلاین بازی کنیم یا اینکه رایگان هست مثل xfire .... ?!:confused:

دوستان ps3 یک شبکه اختصاصی برای بازی های انلاین مثل live داره ... اگر خدا بخاد من تا 5 ماه دیگه یکمی قیمتش بهتر بشه میخام بگیرم ... فقط میخام بدونم یک شبکه اختصاصی برای بازی های انلاین داره و برای اتصال به سورو باید پول پرداخت کنیم تا بتونیم انلاین بازی کنیم یا اینکه رایگان هست مثل xfire .... ?!:confused:

استفاده از سيستم آنلاين ps3 کاملا رايگان هستش

سلام سلام ببخشید سوالمو اینجا میپرسم ولی تو انجمن پلی دو هیچکی نیست میدونم اصلا ربطی به تایپک نداره ولی من قصد منحرف کردنشو ندارم
چند تا سوال
1.پی اس دو تو تهران چند است؟
2.بهترین مدلش چی است؟وچرا؟از همه لحاظ بهترین مدل چی است؟کدوم مدلش همه بازی ها را اجرا میکنه؟کدوم مدلش را دارین که مشکل نداره؟
3.میشه به پی اس سه هارد وصل کرد؟
4.آیا با گوش دادن ام پی تیری لنز پی اس 2 ضعیف میشه؟
5.از کی و کجا پی اس را بخرم؟
6.ببخشید یکی میشه درباره ی مدل های پی اس 2 باسه من کامل تو ضیح بده همه یمدل ها
7.آیا خدمات آنلاین پی اس دو هم مجانی است مثل پی اس 3؟
8.مثل 360 هم اکانت داره یا نه؟
9.چه جوری بفهمیم نو است؟
10.الان من پی اس دو 180 بخرم خوبه؟
11.میشه به پی اس دو هارد بست؟چه جوری؟
ممنون میشم جواب بدید میدونم تایپک اصلیش اینجاست
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2974&page=17

سلام ببخشيد ميشه ي زمان عرضه ي PS3 80gb رو به تاريخ ايراني بگيد و درباره دسته هاش يك شايعاتي وجود داره درباره اون هم صحبت كنيد وفرقش با 60 رو هم توضيح بديد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or