راهنمایی برای خرید PS3

مشکل لنز ها در پلی 2 یادت رفته؟
نخیر یادم نرفته.من هر چی ps2fat داشتم بعد از 3 الی 4 ماه مشکل لنز پیدا میکرد ولی ps2slim لنزش تا 4 سال هم کارکرد داشته واسم.تازه fat لنزش 80 تومن قیمت داره ولی لنز slimبا 12 تومن قابل تعویضه.

Niko Bellic

قانون شماره 5) لطفا در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.

دوستان تو هارد PS3 چه چیزایی میشه ریخت ؟
مثلا یکی 40 گیگ بخره بهتره یا 160 گیگ ؟

من از یکی از دوستام که PS3 داره پرسیدم گفت نمیشه توش بازی ریخت !

عکس ، آهنگ ، فیلم و.... :cheesygri
خوب الان دیگه فرقی نمیکنه که شما 40 ، 80 یا 160 بگیری (fat رو میگم) چون هیچ فرقی از نظر سخت افزاری با هم ندارن ، میتونی یه 40 بگیری و hddش رو در بیاری و یه 500 بندازی روش.;)
بازی روش نصب میشه ، ریخته نمیشه همین.;)

آخه یکی رنگش خاکستریه و یکی مشکی
ps3-slim-black.jpg
20090825ps3slim.jpg

خرید

سلام
دوستان من میخوام یه دستگاه ps3 برای کلوپم بخرم
آخه کلوپ بازی دارم
برای کلوپ چه مدلی خوبه چون قراره روزانه 12 ساعت کار کنه در کل خر کار باشه و قیمتش هم بگید چقدره؟
با تشکر
Rainy

سلام
دوستان من میخوام یه دستگاه ps3 برای کلوپم بخرم
آخه کلوپ بازی دارم
برای کلوپ چه مدلی خوبه چون قراره روزانه 12 ساعت کار کنه در کل خر کار باشه و قیمتش هم بگید چقدره؟
با تشکر
Rainy
ُسلام
اسلیم 120 گیگ خوبه.
360 تومن

سلام
رفیق دستت درد نکنه
اگه میتونید مدل و قیمت کنسولهای xbox360 , Nintendo Wii هم بگید ممنون میشم
راستی قیمت بازیهاشون چقدره (بازیهای هر سه کنسول ) و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
با تشکر
Rainy

سلام
رفیق دستت درد نکنه
اگه میتونید مدل و قیمت کنسولهای xbox360 , Nintendo Wii هم بگید ممنون میشم
راستی قیمت بازیهاشون چقدره (بازیهای هر سه کنسول ) و از کجا میتونم با قیمت پایین و خوب بهمراه کاور وقاب پیدا کنم
با تشکر
Rainy
من نمیدونم و اگر هم میدونستم نمی گفتم چون جاش اینجا نیست.
از اینجا میتونید به جوابتون برسید.
X360
WII
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or