راهنمایی برای خرید PS3

ايم هارد به چه كاري مياد ؟ مثل xbox 360 ميشه بازي توش ريخت كه لنز كمتر كار كنه ؟
من خفته بعد ميخوام بخرم ! موندم slim 120 gig بگيرم يا fat 80 gig ?
دوست من، یکم زحمت به خودتون بدین و چند صفحه آخر رو ببینین، هم جواب این سوال که بارها مطرح شده هست و هم برای شما که "هفته" دیگه میخواین کنسول بخرین بواسطه سوالاتی که بوسیله همین دوستانی مثله شما که میخوان این کنسول رو بخرن سوالاتی مطرح شده که چه بسا سوال شما هم باشه.

امیدوارم از من دلگیر نشده باشی!:smile:

برای دوستانی که موندن چه مدلی بخرن:
هارد کم بخرید خیلی بهتره چون استفاده چندانی نداره
همون fat 80 گیگ بهتره
البته توی PS3 Slim Unboxing گفته بودند که فقط 97 گیگ از 120 گیگ هارد کنسول قابل استفاده است. پس گول 120 گیگ رو نخورید

دوست من، یکم زحمت به خودتون بدین و چند صفحه آخر رو ببینین، هم جواب این سوال که بارها مطرح شده هست و هم برای شما که "هفته" دیگه میخواین کنسول بخرین بواسطه سوالاتی که بوسیله همین دوستانی مثله شما که میخوان این کنسول رو بخرن سوالاتی مطرح شده که چه بسا سوال شما هم باشه.

امیدوارم از من دلگیر نشده باشی!:smile:
جاي اين همه سخن راني در 1 جمله جواب من و ميدادي

fat80gig = 355
fat80gig = 320
fat80gig با 2تا دسته 370

قیمت 355 ماله جمهوری هست 320 هم ماله توپ خونه.که خود یکی از فروشنده ها که آشناس به من گفت برای اینکه دستش اصل نیست و بعضی از کال هاشو عوض میکنن قیمت پایین تره.ولی همشون میگن هیچ فرقی نداره.

fat80gig = 355
fat80gig = 320
fat80gig با 2تا دسته 370

قیمت 355 ماله جمهوری هست 320 هم ماله توپ خونه.که خود یکی از فروشنده ها که آشناس به من گفت برای اینکه دستش اصل نیست و بعضی از کال هاشو عوض میکنن قیمت پایین تره.ولی همشون میگن هیچ فرقی نداره.

پويا پلی 3 که مثل 360 نيست ...... 360 چون بايد کپيخور بشه بازش ميکنن ولی پلی 3 کافيه اون برچسب آکبند بودنش روش باشه ...... اونوقت کی ميتونه جعبه اي که باز نشده رو وسايلشو عوض کنه
من 360 خودم رو هم که گرفتم آکبند کپيخور نشدش رو گرفتم و خود دستگاهو دادم يجا ديگه جلوی چشمم کپی کنن

حرف آخر :
هيچوقت به حرف اين فروشنده ها توجّه نکن ...... تنها کاری که ميکنی يه پلی 3 با برچسب آکبند بگير که معلومه باز نشده

پويا پلی 3 که مثل 360 نيست ...... 360 چون بايد کپيخور بشه بازش ميکنن ولی پلی 3 کافيه اون برچسب آکبند بودنش روش باشه ...... اونوقت کی ميتونه جعبه اي که باز نشده رو وسايلشو عوض کنه
من 360 خودم رو هم که گرفتم آکبند کپيخور نشدش رو گرفتم و خود دستگاهو دادم يجا ديگه جلوی چشمم کپی کنن

حرف آخر :
هيچوقت به حرف اين فروشنده ها توجّه نکن ...... تنها کاری که ميکنی يه پلی 3 با برچسب آکبند بگير که معلومه باز نشده

سینا خودت برو میفهمی.70% که اصلا برچسب نداره.دستگاه مشکلی نداره.فقط لوازمش دستکاری میشه.بری میفهمی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or