راهنمایی برای خرید PS3

اقا من یه ps3
میخوام بگیرم اونم فقط واسه بازیهایی مثل
god of war , metal gear , killzone
یکی راهنمایی کنه خلاصه که من چی بگیرم و قیمت چنده
قیمت بازیهارو هم بگید بد نیست
ممنون

سوال دیگه اینکه ایا 100% این بازیا رجین فری هست؟

من قصد فروش XBox 360م رو دارم و می خوام یه PS3 بخرم.(دیگه توی Game کم رنگ میشم :دی)
می خوام مدل 80 گیگابایتی بخرم.
می خوام کار بلداش بگن چه ریجنی بهتر هست از همه نظر و این که قیمت چطوریاست.
Bundle های 80GB هم الان پیدا میشن که بازی روشون باشه ؟

تاپیک راهنمایی هاش رو هم خوندم و خیلی چیزا رو هم فهمیدم.این سوالات رو هم کردم که مشورت کرده باشم.

من قصد فروش XBox 360م رو دارم و می خوام یه PS3 بخرم.(دیگه توی Game کم رنگ میشم :دی)
می خوام مدل 80 گیگابایتی بخرم.
می خوام کار بلداش بگن چه ریجنی بهتر هست از همه نظر و این که قیمت چطوریاست.
Bundle های 80GB هم الان پیدا میشن که بازی روشون باشه ؟

تاپیک راهنمایی هاش رو هم خوندم و خیلی چیزا رو هم فهمیدم.این سوالات رو هم کردم که مشورت کرده باشم.

به به .... خوشحال ميشيم :biggrin1:

رجين اهميتی نداره... ولی چون فيلم هايی که تو ايران هست پال هست... ترجيحاً پال بگير ...

فکر کن الان باندل با بازی uncharted پيدا ميشه ...ويرايش ( نه اين 160 گيگ بود )

سؤالی هست بفرما. درخدمتم.....

آخرین ویرایش:
به به .... خوشحال ميشيم :biggrin1:

رجين اهميتی نداره... ولی چون فيلم هايی که تو ايران هست پال هست... ترجيحاً پال بگير ...

فکر کن الان باندل با بازی uncharted پيدا ميشه ...

سؤالی هست بفرما. درخدمتم.....

قیمت مدل 80 گیگ یا همین Bundle چقدر هست و کجاها دارن؟
اگر Uncharted روش باشه که خیلی خوبه. ;)

اقا من یه ps3
میخوام بگیرم اونم فقط واسه بازیهایی مثل
god of war , metal gear , killzone
یکی راهنمایی کنه خلاصه که من چی بگیرم و قیمت چنده
قیمت بازیهارو هم بگید بد نیست
ممنون

سوال دیگه اینکه ایا 100% این بازیا رجین فری هست؟
بنظر من یکی از مدل های 40 یا 80 GB بخری. قیمت 40GB الان بین 380 تا 400 و قیمت 80GB در حال حاظر 450ـه.
قیمت بازی ها که الان متغیر و هرکسی یک قیمتی میده.
مگه دیگه 40 گیگ تولید نمیکنند من تازه می خوام بخرم قبل عید 370 بود
چرا عزیزم تولید میشه. در حال حاضر فقط مدلهای 20 و 60 GB هستند که ساخت آنها قطع شده.

قیمت مدل 80 گیگ یا همین Bundle چقدر هست و کجاها دارن؟
اگر Uncharted روش باشه که خیلی خوبه. ;)

درود...

من پستم رو ويرايش کردم... گفتم اين برای 160 گيگ هست... :biggrin1:

ولی 80 گيگ باندل رو نميدونم... انقد 40 گيگ همه ميفروشن.... زياد امار 80 رو ندارم.... ولی پيشنهاد ميکنم زياد رو اين مسئله باندل حساس نباشی (ميدونمم نيستی :smile: )... چون بازی دست 2 ميتونی قيمت خوب پيدا کنی ( الان عاليه )

باندل های که برای 80 رو ميدونم اينا هستن :

MGS Bundle
LBP Bundle
GT5 Bundle

ولی کدوم تو ايران پيدا ميشه نميدونم!

درود...

من پستم رو ويرايش کردم... گفتم اين برای 160 گيگ هست... :biggrin1:

ولی 80 گيگ باندل رو نميدونم... انقد 40 گيگ همه ميفروشن.... زياد امار 80 رو ندارم.... ولی پيشنهاد ميکنم زياد رو اين مسئله باندل حساس نباشی (ميدونمم نيستی :smile: )... چون بازی دست 2 ميتونی قيمت خوب پيدا کنی ( الان عاليه )

باندل های که برای 80 رو ميدونم اينا هستن :

MGS Bundle
LBP Bundle
GT5 Bundle

ولی کدوم تو ايران پيدا ميشه نميدونم!

برای خرید الان جای مطمئنی هست که موجود داشته باشه با قیمت خوب ؟

برای خرید الان جای مطمئنی هست که موجود داشته باشه با قیمت خوب ؟

برای 80 نميدونم کدوم فروشنده داره... ولی آقا مجيد و پيام بهترين هستن.... تو اين انجمن...

تا اونجا که ميدونم 40 و 160هست ....80 رو مطمئن نيستم الان داشته باشن... شما ميپرسی يا من فردا زنگ بزنم از مجيد بپرسم ؟

برو توپ خونه همه نو ps3 داره من قبل عید قیمت کردم 40 گیگ 375 تومن یه جا میگفت 380 تومن بالاتر از این قیمت نیست ......منم می خوام بگیرم تا mgs4 رو بازی کنم بازی فقط mgs راستی ps3 نگیریم بعد mgs4 بد از اب دراد حالمون گرفته شه

این پدرام بوشهر هست.. حالا شما چه گیری دادین به توپ خونه..!!

راستی تمام PS3 ها 65 نانو هستن..؟ کلا از لحاظ سخت افزار کداماشون با هم فرق داره..؟ مثلا 40 گیگ با این 80 گیگ جدید ها چه فرقی میکنه..؟ 60 گیگ چه طور..؟

این پدرام بوشهر هست.. حالا شما چه گیری دادین به توپ خونه..!!

راستی تمام PS3 ها 65 نانو هستن..؟ کلا از لحاظ سخت افزار کداماشون با هم فرق داره..؟ مثلا 40 گیگ با این 80 گیگ جدید ها چه فرقی میکنه..؟ 60 گیگ چه طور..؟

60 گیگها که هم cpu و gpu کلا 90 نانومتری هستش ................ 40 گیگهای ساخت 2007 gpu همون 90 نانومتری ولی 65cpu نانومتری هستش ولی تولید 2008 به بعد هم cpu وهم gpu هر دوش 65 نانومتری هستش ............... 80 گیگهای جدید هم کلا 65 نانومتری هستش ............... از نظر سخت افزار هم فرقی بین 40 گیگ 2008 به بعد با 80 جدید وجود نداره

60 گیگها که هم cpu و gpu کلا 90 نانومتری هستش ................ 40 گیگهای ساخت 2007 gpu همون 90 نانومتری ولی 65cpu نانومتری هستش ولی تولید 2008 به بعد هم cpu وهم gpu هر دوش 65 نانومتری هستش ............... 80 گیگهای جدید هم کلا 65 نانومتری هستش ............... از نظر سخت افزار هم فرقی بین 40 گیگ 2008 به بعد با 80 جدید وجود نداره

پس باید دور 60 گیگ رو خط کشید..

این 40 گیگ های 2008 که CPU و GPU اون ها 65 نانومتری هست تاریخ مشخصی برای عرضش وجود نداره..؟ مثلا از یک تاریخ مشخصی حتما 65 نانومتری باشه..؟

پس باید دور 60 گیگ رو خط کشید..

این 40 گیگ های 2008 که CPU و GPU اون ها 65 نانومتری هست تاریخ مشخصی برای عرضش وجود نداره..؟ مثلا از یک تاریخ مشخصی حتما 65 نانومتری باشه..؟
نه 60 گیگ هم دستگاه خوبی هستش الان خیلی از بچه ها دستگاهشون 60 گیگ و هیچ مشکلی هم ندارن در ضمن ps3 اصلا مشکل گرمائی نداره اون مورد 65 نانومتری هم بیشتر برای مصرف برق کمتر و کاهش هزینه تولید انجام میشه در ضمن تولید گرما هم کمتر میشه ولی کلا ps3 مشکل گرمائی نداره ....در مورد تاریخ تولید روی کارتون به صورت یه کد هستش که من الان خاطرم نیست ولی صفحات قبل رو بگردی بچه ها گزاشتن باید از روی اون تشخیص بدی در ضمن دستگاه های 2008 هم فکر میکنم برای اکتبر باشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or