راهنمایی برای خرید PS3

سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
میشهps3 رو به مانیتورT 1900 SAMSUNG SyncMaster وصل کرد؟(اگه این کارو بکنیم کیفیتش خیلی داغون میشه؟)
برای اتصال بهspeaker های کامپیوتر باید چه کار کرد؟
بازی سبک کراش ماشینیps1 برای ps3 هست؟
ممنون

اقا منم 360 دارم گفتم اینو به خرم دیگه دنبال ps3 نمیرم ولی اشتباه کردم چون mgs4 نمیزاره بعد کلاس ps3 کجا 360 کجا من نمیگم 360 بده ولی از ps3 صد درصد بهتر نی اینو همه میدونند اگه ps3 هک میشد همه تو ایران ps3 میگرفتند ....

خيلی باحال گفتی :love:

----
من شنيدم واسه کنسول های ژاپنی ، Iso Loader واسه اجرای بازی های PS2 اومده
راسته ؟
(دليل اينکه اينجا پرسيدم اينه که تاپيک مربوط به هک تعطيل شده)

بله دوست عزیز اومده !! usbadvance برای کنسول های 60 گیگ کار میکنه !! این فایل یک homebrew حساب میشه !! بنابراین باید با swap magic لودش کنید !! وباید فایل هایه دیگه ایی هم باهاش باشه !! مثله usbd.irx بعد از اون میتونی از طریق usb یا هارد ps2 backup بازی کنی:clap::clap: البته بگم که باید swap magic اصل گیر بیاری !! من هم شدید دنبالش هستم!!

این بحثای الکی رو ول کنید کافی تایبیک منحرف نکنید من یه سوال داشتم که ایا میشه روی دیسک blue rey خامش فیلم رایت کرد تو ps3 نگاه کرد یا نه مثل بازیها باید اورجینال باشه

این بحثای الکی رو ول کنید کافی تایبیک منحرف نکنید من یه سوال داشتم که ایا میشه روی دیسک blue rey خامش فیلم رایت کرد تو ps3 نگاه کرد یا نه مثل بازیها باید اورجینال باشه
من با ps3 فیلم dvd رایتی نگاه کردم ولی چون فیلم Blu-ryپیدا نکردم نتونستم ببینم !!!

ایا میشه روی دیسک blue rey خامش فیلم رایت کرد تو ps3 نگاه کرد یا نه مثل بازیها باید اورجینال باشه

اگر رایت کنی میشه، چرا نشه ؟! تو میخوای یک فایل ویدئویی نگاه کنی دیگه ... حالا چه رو BD باشه چه رو CD !

سلام
بچه ها برای ps3 کاوری هست که وقتی دستگاه رو عمودی گذاشتیم بشه کشیدش رو دستگاه؟کجا ها دارن؟
2*لطفا اگر کسی قیمت بازیgta 4 نو & دست دوم رو داره بده

منmgs4 دست دوم دارم .اگه خیلی با دقت به سطحش نگاه کنی یه سری خش های خیلی خیلی ریز دیده میشه/به نظر میاد بر اثر خوانده شدن درست شده باشن/ولی خش هایی نیست که به خاطر نگه داری بد به وجود امده باشن/به نظرتون ضرر داره؟
2.من وقتی بازی رو تو دستگاه میگذارم از درایوش یه صدایی میاد.مرتب و متناوب نیست.گویا تو هر دور چرخش cd ایجاد نمیشه/طبیعیه یا اصلا نباید صدا بده؟

سلام
بچه ها برای ps3 کاوری هست که وقتی دستگاه رو عمودی گذاشتیم بشه کشیدش رو دستگاه؟کجا ها دارن؟
2*لطفا اگر کسی قیمت بازیgta 4 نو & دست دوم رو داره بده
41-Tia9OtbL.jpg
عمودي پيدا نكردم!!!
منmgs4 دست دوم دارم .اگه خیلی با دقت به سطحش نگاه کنی یه سری خش های خیلی خیلی ریز دیده میشه/به نظر میاد بر اثر خوانده شدن درست شده باشن/ولی خش هایی نیست که به خاطر نگه داری بد به وجود امده باشن/به نظرتون ضرر داره؟
2.من وقتی بازی رو تو دستگاه میگذارم از درایوش یه صدایی میاد.مرتب و متناوب نیست.گویا تو هر دور چرخش cd ایجاد نمیشه/طبیعیه یا اصلا نباید صدا بده؟
صداي كمي داره!ولي خب به هر حال يه چيزي داره اون تو مي چرخه نمي شه كه صدا نداشته باشه!و بنظر من كمترين صدارو داره هنگام بازي ديگه شنيده نميشه كه ولي اگه نزديك بشي چرا!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or