راهنمایی برای خرید موبایل

خدایی این‌۴۰۰تا که میگید منظورتون دلار هست دیگه نه میلیون تومان ؟😊
اگه دلار باشه میتونم درک کنم
ولی میلیون تومان برا به دوربین عکاسی خیلی خیلی زیاده

اینجا با ۴۰۰میلیون پارسال می شد مسکن‌ مهر خرید

از اونجایی که امنیت درست و حسابی تو خیابون از دست خفت کن جماعت نداریم ، امروز گوشی دوم و خریدم.
نهایت بودجه رو هم 6 تومن در نظر داشتم.
در نهایت به خاطر سایز بزرگ و باتری 6000 از برند honor x7a رو انتخاب کردم و خریدم.
پردازنده بشدت کم مصرفی هم داره و باتری و صفحه بزرگش مناسب ساعت های طولانی استفاده هم هست.
خوراک استفاده هایی مثل اسنپ هم هست.
میشد البته با 1 یا 2 تومن بیشتر گزینه های بهتری هم گرفت مثل poco m5 یا poco m5s
ولی میگم من چون واسه گوشی دوم میخواستم این واسم جواب بود گفتم بگم اینجا شاید به کار کسی بیاد.
من از تکنولایف گرفتم با ارسال رایگان 5.965

از اونجایی که امنیت درست و حسابی تو خیابون از دست خفت کن جماعت نداریم ، امروز گوشی دوم و خریدم.
در نهایت به خاطر سایز بزرگ و باتری 6000 از برند honor x7a رو انتخاب کردم و خریدم.
پردازنده بشدت کم مصرفی هم داره و باتری و صفحه بزرگش مناسب ساعت های طولانی استفاده هم هست.
ولی میگم من چون واسه گوشی دوم میخواستم این واسم جواب بود گفتم بگم اینجا شاید به کار کسی بیاد.

گوشی فکر کنم قابل ردیابی باشه اگر imei رو داشته باشی
یکی رو میشناختم گوشیش رو تو دفترش دزدین آخر سر گوشی رو پیدا کرد و فهمیدن کار آبدارچی بوده و اونم فروخته بود به یکی دیگه و دوباره نفر دومم فروخته بودش به یکی دیگه!!
اون بدبخت آخری گیر افتاد ولی تهش مشخص شد کار آبدارچی بوده

گوشی فکر کنم قابل ردیابی باشه اگر imei رو داشته باشی
یکی رو میشناختم گوشیش رو تو دفترش دزدین آخر سر گوشی رو پیدا کرد و فهمیدن کار آبدارچی بوده و اونم فروخته بود به یکی دیگه و دوباره نفر دومم فروخته بودش به یکی دیگه!!
اون بدبخت آخری گیر افتاد ولی تهش مشخص شد کار آبدارچی بوده
گوشی هایی که تو خیابون می زنن درجا سیم و درمیارن و دور میندازن گوشی هم خاموش میکنن و تو گونی پر میکنن قاچاق میکنن افغانستان و پاکستان.

چیزی که حس میکنم گوشی داره یکم ارزون میشه
ایشالا

کار خوبی کردی اصلا گوشی دوم تو ایران ضروریه، آدم حیفش میاد گوشی گرون با خودش ببره بیرون.

من هر چی بخرم همین Mi 9T Pro رو نگه میدارم که ازم زدن به هیچ کجام نباشه.

میدونین چرا قیمت آیفون 14 پرو مکس تو سایتا کمتر از فروشگاه های حضوریه ؟؟
دلیل خاصی داره که من نمیدونم ؟
بعد چرا مردم بیشتر دارن 13 میخرن بجای 14 ؟ دلیلی خاصی داره ؟ اختلاف قیمتشون آخه زیادم نیست :-? :-?

• Like
Reactions: just_p30
میدونین چرا قیمت آیفون 14 پرو مکس تو سایتا کمتر از فروشگاه های حضوریه ؟؟
دلیل خاصی داره که من نمیدونم ؟
بعد چرا مردم بیشتر دارن 13 میخرن بجای 14 ؟ دلیلی خاصی داره ؟ اختلاف قیمتشون آخه زیادم نیست :-? :-?

چون شاید 14 رجیستر نمیشه ؟ :-?

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE
رفقا راجب honor x7a بگم که بشدت ازش راضیم!
1 گیگ اپدیت داده واسش که تو توضیحات راجبش نوشته بهبود دوربین رابط کاربری اپدیت پچ امنیتی اندروید و رفع باگ و پایداری سیستم.
که متاسفانه با چیزشکن باید دانلود کنید.
من روش کلش رویال و تست کردم و جالبه با اینکه امتیاز انتوتو گوشی پایین تر از OnePlus Nord n100 که داشتم هست حدود ۲۵ هزارتا کمتره ولی رویال و خیلی بهتر و روون تر اجرا کرد! گزینه سرعت فریم فعال میشه.
دوربین گوشی تو رنج ۶ تومن کاملا بی رقیبه و بشدت منو راضی کرد.
صفحه نمایش رنگ ها رو خوب نشون میده و ۹۰ هرتز بودنش روونی خوبی داره.
رابط کاربری خوبی داره و سبک هست.
راستی خود گوشی هم با توجه به ابعاد بزرگ و باتری ۶۰۰۰ هم سبک و خوش دسته.
من راجب گوشی های انر زیاد شنیده بودم که کیفیت و کارایی مناسب دارن و طول عمر و افت کارایی کمی دارن.
وقتی پایین رده این برند این کیفیت و داره قطعا تو بالارده و میان رده ها رضایت بیشتری میده.
در کل دوستان بنظرم اگه از سامسونگ و شیائومی مثل من خسته و زده شدین با توجه به اینکه خبری از ریلمی تو ایران نمیشه این برند و مد نظر داشته باشید.
مصرف باتری این گوشی به طرز عجیبی کمه و بیخود نیست این رتبه dxomark

Screenshot_20230612-115122.png

گوشی هایی که تو خیابون می زنن درجا سیم و درمیارن و دور میندازن گوشی هم خاموش میکنن و تو گونی پر میکنن قاچاق میکنن افغانستان و پاکستان.
ای لعنت به پدر مادرشون
او گوشیو که مفت میده به کنار زندگی نامه طرف تو گوشیشه اون داستان داره گوشی رفیق منو زدن حالا بماند که حقوق ۳ ماهش رفت کلی اطلاعات کاری و شخصی داشت که باد رفت
کلا از این همسایه جماعت خیر ندیدیم ۶ میلیون مهاجر افغان داریم حق ابه ایرانم نمیدن مرزبان ایرانیم کشتن شاخ شونه هم میکشن گوشیم که مفت میدیم بهشون
ماشالا قوی ترین کشور منطقه بااختلاف

چرا نمیشه خب؟
چون اقازاده ها ریفربیشد13و12 ارزونتر رو با دلار28تومنی وارد میکنن چند برابر میکنن تو پاچه ملت بدبخت.
به وقتش شرایط سود چندبرابری14هم فراهم میشه رجیستر مییکنند نگران نباش

رفقا راجب honor x7a بگم که بشدت ازش راضیم!
1 گیگ اپدیت داده واسش که تو توضیحات راجبش نوشته بهبود دوربین رابط کاربری اپدیت پچ امنیتی اندروید و رفع باگ و پایداری سیستم.
که متاسفانه با چیزشکن باید دانلود کنید.
من روش کلش رویال و تست کردم و جالبه با اینکه امتیاز انتوتو گوشی پایین تر از OnePlus Nord n100 که داشتم هست حدود ۲۵ هزارتا کمتره ولی رویال و خیلی بهتر و روون تر اجرا کرد! گزینه سرعت فریم فعال میشه.
دوربین گوشی تو رنج ۶ تومن کاملا بی رقیبه و بشدت منو راضی کرد.
صفحه نمایش رنگ ها رو خوب نشون میده و ۹۰ هرتز بودنش روونی خوبی داره.
رابط کاربری خوبی داره و سبک هست.
راستی خود گوشی هم با توجه به ابعاد بزرگ و باتری ۶۰۰۰ هم سبک و خوش دسته.
من راجب گوشی های انر زیاد شنیده بودم که کیفیت و کارایی مناسب دارن و طول عمر و افت کارایی کمی دارن.
وقتی پایین رده این برند این کیفیت و داره قطعا تو بالارده و میان رده ها رضایت بیشتری میده.
در کل دوستان بنظرم اگه از سامسونگ و شیائومی مثل من خسته و زده شدین با توجه به اینکه خبری از ریلمی تو ایران نمیشه این برند و مد نظر داشته باشید.
مصرف باتری این گوشی به طرز عجیبی کمه و بیخود نیست این رتبه dxomark

View attachment 296872
رامش چیه ؟برنامه ها مشکلی نداره ؟برنامه های گوگل

رامش چیه ؟برنامه ها مشکلی نداره ؟برنامه های گوگل
گلوباله.
نه همه چی روش نصب کردم گوگل هم کامل ساپورته.
اون هواوی هست که برنامه های گوگل و پیش فرض نداره.

خودشم اپ استور داره و میتونید علاوه بر گوگل از اونجا اپ های مورد نظر و دانلود کنید.

• Like
Reactions: Arios 22

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or