راهنمایی برای خرید موبایل

کسی از این هدست های vr مخصوص گوشی خریده اینجا که بیاد تجربه شو بگه؟
این مدل هایی که حدود ۱.۲۰۰ هستن.
بازیاش که میدونم جالب نیست بیشتر حالت فیلمش مد نظرم هست.
اولین VR من Samsung Gear VR بود خوب بود برا بازی و به خصوص فیلم دیدن ،
بعدا هم ماله PS4 خریدیم که عالی بود :D
از این مارکهای ارزان قیمت ناشناخته بیخودی در بازار اصلا نخری که گیفت لنزهاش آشغاله و اسباب بازی هستن و نمیتونی تجربه خوبی داشته باشی،اگه بتونی Samsung Gear VR قدیمی را پیدا کنی دست دوم خیلی خوبه :)

اولین VR من Samsung Gear VR بود خوب بود برا بازی و به خصوص فیلم دیدن ،
بعدا هم ماله PS4 خریدیم که عالی بود :D
از این مارکهای ارزان قیمت ناشناخته بیخودی در بازار اصلا نخری که گیفت لنزهاش آشغاله و اسباب بازی هستن و نمیتونی تجربه خوبی داشته باشی،اگه بتونی Samsung Gear VR قدیمی را پیدا کنی دست دوم خیلی خوبه :)
اون فقط با گوشی های سامسونگ کار میده.

دیگه سفارش دادم و مدل g15e رو سفارش دادم چون تا ۷ اینچ و ساپورت میکرد گرفتم.
حالا دو سه روز دیگه برسه دستم ببینم چطوریاست.

ای ملتی که گوشی های شیاومی نوت 7-8-9 و یا گوشی که خیلی مدته از عمرش گذشته دارید :
برید رام کاستوم PixelExprience بریزید رو گوشی و لذت دنیا و آخرت رو ببرید ! :D
از وقتی رام پیکسل رو ریختم رو ردمی نوت 7 احساس میکنم یه گوشی جدید خریدم و هیچ نیازی به خرید گوشی جدید نیست ! :D
انصافا راضیم از نوت 7 بعد 4 سال هنوز داره مثل روز اولش کار میکنه فقط با آپدیت های MIUI های جدید کند شده بود و مصرف باتری بالا رفته بود که اوکی شد.
تایید می کنم رو k20 دو روزه کاستوم رام پیکسل ریختم زمین تا اسمون تجربه کاربریش برا من تغییر کرده :D
بس که miui رو اعصاب بود.
قشنگ دو سه لول تجربه کاربری رو برده بالا الان :D

تایید می کنم رو k20 دو روزه کاستوم رام پیکسل ریختم زمین تا اسمون تجربه کاربریش برا من تغییر کرده :D
بس که miui رو اعصاب بود.
من میخواستم ناتینگ فون بخرم از 15 رسید به 24!!!

الانم K20 Pro دارم نسخه گلوبال که میشه Mi 9T Pro، باید دیگه همینو نصبش کنم. باگ خاصی توش بر نخوردی؟ بعد اینکه یه رام PLUS داره یه معمولی، کدوم نصب کردی؟

بس که miui رو اعصاب بود.
یه آموزش خوب هست برا این کار؟
note 9 دارم میخوام این کار رو کنم میترسم بزنم خرابش کنم.

من میخواستم ناتینگ فون بخرم از 15 رسید به 24!!!

الانم K20 Pro دارم نسخه گلوبال که میشه Mi 9T Pro، باید دیگه همینو نصبش کنم. باگ خاصی توش بر نخوردی؟ بعد اینکه یه رام PLUS داره یه معمولی، کدوم نصب کردی؟
من پلاس نصب کردم دیدم دانلود بیشتر داره ظاهرا یه سری فیچر اضافه داره من کشف نکردم هنوز :D
باگ خاصی که نه همه چی مث قبل کار می کنه حتی بهتر =))
روون تر شده برا من همه چی :D نمی دونم حس می کنم یا واقعا شده :))
فقط بحث دوربین هست که اونم اپ ماد شده مخصوص از چنل تلگرام زدم دانلود خوب شد تقریبا.

یه آموزش خوب هست برا این کار؟
note 9 دارم میخوام این کار رو کنم میترسم بزنم خرابش کنم.
اموزش هست ولی باید یکم بچرخید اینور اونور من با یوتوبرای هندی سرکله زدم =))
در کل سخت نیس نصب کردنش یکم شاید گیج بشین.

اگر علاقه‌مند‌ هستید، آموزش خوب و جامع انجمن xda.
@soltanmasoud
یه کانال یوتیوب خوبی هم هست که البته رو مدل‌های خاص صحبت می‌کنه ولی خب کلیاتش یکیه. این.

این برنامه‌های که میگید چیا هستن؟ نسخه مشابه رایگان نداره؟
بسته به دسته‌بندیشون که سلامتی اینا میشه معمولا رایگان هستن. @Cait Sith

اون فقط با گوشی های سامسونگ کار میده.

دیگه سفارش دادم و مدل g15e رو سفارش دادم چون تا ۷ اینچ و ساپورت میکرد گرفتم.
حالا دو سه روز دیگه برسه دستم ببینم چطوریاست.
Ok خبرش را منتشر کن وقتی رسید:Biggrin: ،راستی گوشیت چی هست چون اونم مهم هست در کیفیت کار :D

Ok خبرش را منتشر کن وقتی رسید:Biggrin: ،راستی گوشیت چی هست چون اونم مهم هست در کیفیت کار :D
الان ۶ تا گوشی دارم ولی خب بیشتر با Poco f4 gt و ناتینگ فون و ریلمی gt 5g کار میکنم.
چون برام سایز مهم بود این مدل تا ۷.۲ اینچ و ساپورت میکنه و تو بازار ما موجود بود.
امروز چند جا زده بودن موجود و قیمت ۸۰۰ چون شک داشتم حضوری رفتم و دیدم اره اینا مدل ساده رو جای مدل e میدن دست ملت.
اخرش یکجا داشت اونم ۱.۲۸۰ میداد احتمالا دو روز دیگه برسه دستم و حتمن میام تجربه م رو میگم که ارزش خرید داره یا نه.
متأسفانه هر چی تو نت پرس و جو کردم نظرها و تجربه های مختلف بود و جامع نبود.
دیگه گفتم خودم تست کنم ببینم چطوریاست.

کسی از این هدست های vr مخصوص گوشی خریده اینجا که بیاد تجربه شو بگه؟
این مدل هایی که حدود ۱.۲۰۰ هستن.
بازیاش که میدونم جالب نیست بیشتر حالت فیلمش مد نظرم هست.
اینا که مال گوشیه همش یک بولشته :D نهایت فرقی که داشته باشه شاید کیفیت بدنش بهتر باشه یا لنزش کمی بهتر باشه وگرنه فرق خاصی نداره. (اصلا تکنولوژیی توش به کار نرفته که بخواد فرق داشته باشه)
فرق اصلش برمیگرده به خود گوشی، اگه گوشی با صفحه نمایش رزولوشن بالا داشته باشی قطعا خیلی بهتره، گوشی هم حتما باید Gyro داشته باشه (با بقیه چیزا هم کار میکنه ولی نه به این خوبی) و سخت افزار خوبی داشته باشه چون اگه ضعیف باشه ویدئو رزولوشن بالا لگ میگیره یا میاد زیر 60 فریم، ویدئو هم حتما حداقل باید 1440p باشه پایین تر مات بودنش مشخص میشه.

در کل بنظرم این VR ـای گوشی مثل کینکت میمونه، اولش چهار تا ویدئو 360 میگیری میگی چقدر جالبه بعدش میوفته گوشه خونه خاک میخوره :D مگه اینکه بخوای برای ژانر خاص که دوستمون بالا گفت استفاده کنی :> :-"
البته اپ هست که میتونی تبدیلش کنی به PC VR ـو بازیای پی سی رو هم بازی کنی باهاش، روی گوشی قبلیم که ضعیف بود تست کردم پر اینپوت لگ و لیتنسی بود اما کار میکرد، رو این یکی تست نکردم، اما خب چون هدستاش کنترلر درست و حسابی نداره باید با موس و کیبود یا کنترلر عادی بازی کنی که اون حس VR ـو نمیده.
واسه فیلم هم از VaR's VR Video Player استفاده کن، بین اپایی که تست کردم بهتر از بقیه کار میکنه (بعضیا اصلا سه بعدی نمیکنن درست فیلمو)

آخرین ویرایش:
اینا که مال گوشیه همش یک بولشته :D نهایت فرقی که داشته باشه شاید کیفیت بدنش بهتر باشه یا لنزش کمی بهتر باشه وگرنه فرق خاصی نداره. (اصلا تکنولوژیی توش به کار نرفته که بخواد فرق داشته باشه)
فرق اصلش برمیگرده به خود گوشی، اگه گوشی با صفحه نمایش رزولوشن بالا داشته باشی قطعا خیلی بهتره، گوشی هم حتما باید Gyro داشته باشه (با بقیه چیزا هم کار میکنه ولی نه به این خوبی) و سخت افزار خوبی داشته باشه چون اگه ضعیف باشه ویدئو رزولوشن بالا لگ میگیره یا میاد زیر 60 فریم، ویدئو هم حتما حداقل باید 1440p باشه پایین تر مات بودنش مشخص میشه.

در کل بنظرم این VR ـای گوشی مثل کینکت میمونه، اولش چهار تا ویدئو 360 میگیری میگی چقدر جالبه بعدش میوفته گوشه خونه خاک میخوره :D مگه اینکه بخوای برای ژانر خاص که دوستمون بالا گفت استفاده کنی :> :-"
البته اپ هست که میتونی تبدیلش کنی به PC VR ـو بازیای پی سی رو هم بازی کنی باهاش، روی گوشی قبلیم که ضعیف بود تست کردم پر اینپوت لگ و لیتنسی بود اما کار میکرد، رو این یکی تست نکردم، اما خب چون هدستاش کنترلر درست و حسابی نداره باید با موس و کیبود یا کنترلر عادی بازی کنی که اون حس VR ـو نمیده.
واسه فیلم هم از VaR's VR Video Player استفاده کن، بین اپایی که تست کردم بهتر از بقیه کار میکنه (بعضیا اصلا سه بعدی نمیکنن درست فیلمو)

IMG_20230306_095253.jpg

مثل اینکه رو اندروید 13 کار نمیکنه 😐

View attachment 286397

مثل اینکه رو اندروید 13 کار نمیکنه 😐
نه احتمالا چون خیلی وقته آپدیتش نکردن اینو میگه وگرنه من رو اندروید 13 هستم درست کار میکنه، اتفاقا یه باگی هم داشت رو اندروید 12 که با 13 حل شد، موندم چرا اپ با +10 میلیون نصبو رها کردن رفتن.
فایلشو میتونی بگیری از اینجا:
دانلود رایگان برنامه VaR's VR Video Player برای اندروید در زمین دی ال

بقیه هم کار همینو انجام میدن میتونی از اونا هم استفاده کنی ولی خب گفتم من 4-5 تا اپ اول گوگل پلیو تست کردم این با اینکه قدیمی تره امکاناتش کامله و بی نقص تر کار میکنه نسبت به همشون.

با سلام دوستان من به تازگی گوشی samsung a53 5g خریدم میخواستم از دوستان بپرسم ایا این گوشی دو تا جا برای سیمکارت داره و یدونه جا هم برای کارت حافظه یا نه یه جا برای سیم کارت داره و جای دوم بین کارت حافظه و سیم کارت مشترکه؟؟؟
Samsung Galaxy A53 5G - Full phone specifications

با سلام دوستان من به تازگی گوشی samsung a53 5g خریدم میخواستم از دوستان بپرسم ایا این گوشی دو تا جا برای سیمکارت داره و یدونه جا هم برای کارت حافظه یا نه یه جا برای سیم کارت داره و جای دوم بین کارت حافظه و سیم کارت مشترکه؟؟؟
Samsung Galaxy A53 5G - Full phone specifications
درود
درگاه کارت حافظه جایگاه مشترک با سیم‌کارت دوم داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or