راهنمایی برای خرید موبایل

دوستان عزیز بین این سه تا گزینه کدوم رو پیشنهاد میدین :
poco f4 gt
k50 gaming
11t pro
poco f4 gt ورژن جهانی k50 gaming هست و بین این دو تا پوکو بهتره.
11t pro دوربین بهتری داره ولی یه شماره اندروید پایین تری داره و اگه فرض رو بر دو اپدیت بزاریم الان 12 و نهایت 13 رو بگیره ولی پوکو احتمال خیلی بالا 13 و 14 رو میگیره.
پردازنده هم پوکو یه نسل بالاتره.

دوستان بهترین راه تخلیه حافظه ایفون چیه ؟با ایتونز و بدونش رو بگید
همچنین بهترین روش برای منتقل کردن عکسها به کامپیوتر و پاک کردنش چیه ؟این روش مسخره سینک کردن رو هم بگید چیکار کنیم عکسو پاک میکنی دوباره سینک میکنه میاد !!

دوستان کسی اطلاع داره این داستان وارد نشدن گوشی های بالای 600 دلار اجرا میشه یا نه؟
الان تو بازار گوشی بالای این رقم هم پیدا میشه ولی شاید قبل از این جریانات وارد شده باشن
دبیر انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرده که هنوز هیچ ارزی برای واردات گوشی‌های هوشمند تخصیص داده نشده و اگر روند به همین صورت ادامه پیدا کند، بازار گوشی‌های هوشمند ملتهب خواهد شد.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که بر اساس گزارش‌ها از ابتدای سال جاری هیچ ارزی برای واردات گوشی‌های هوشمند بالای 600 دلار تخصیص داده نشده و واردات گوشی‌های 300 تا 600 دلار هم با محدودیت مواجه شده‌اند.

امیر اسحاقی، دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، در مورد آخرین وضعیت تخصیص ارز برای واردات تلفن همراه ادعا کرده که هنوز هیچ گونه تخصیص ارزی چه برای واردات گوشی‌های هوشمند بالای ۶۰۰ دلار و چه برای موبایل‌های پایین‌تر از ۶۰۰ دلار، صورت نگرفته است و ما همچنان منتظر تصمیم وزارت صمت هستیم.

اسحاقی با اشاره به وضعیت بازار ادعا کرده که واردات گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار به صورت مسافری انجام می‌شود و در این بخش واردات رسمی قابل توجهی نداریم و بازار دست واردکنندگان رسمی نیست. در بخش گوشی‌های زیر ۶۰۰ دلار نیز فقط تا پایان مرداد ذخیره داریم.

اگه شارژر همیشه به برق باشه مشکلی واسش پیش نمیاد ؟ ( شیائومی 67 واتیه )
در کل بهتره از برق بکشمش یا همینجوری متصل بمونه همیشه ؟
تو بعضی مدل ها خودش به محض پر شدن جریان برق و قطع میکنن.
من الان تو poco f4 gt و realme gt 5g و realme gt neo تو هر 3 مدل این قابلیت و تست کردم و شارژر گوشی بعد از 100 کامل رو به خنکی میرن و فرایند شارژ متوقف میشه.
تو توصیه ها ولی گفته شده بیشتر از 12 ساعت تو این حالت نگذارید بمونه.

شما هم تست کن ببین بعد از 100 شدن باتری نیم ساعت بعدش شارژر و گوشی داغن یا سرد شدن زمانی که هنوز وصلن به پریز.

اگه شارژر همیشه به برق باشه مشکلی واسش پیش نمیاد ؟ ( شیائومی 67 واتیه )
در کل بهتره از برق بکشمش یا همینجوری متصل بمونه همیشه ؟
من از اول عمرم هر چی گوشی داشتم شارژرش رو روز اول میزدم به برق و موقع فروش میکشیدم :D

شارژر بدون استفاده به برق باشه مشکلی پیش نمیاد واسش ولی گوشی رو بهتره به محض فول شدن بکشی و زیاد به شارژ وصل نمونه

من از اول عمرم هر چی گوشی داشتم شارژرش رو روز اول میزدم به برق و موقع فروش میکشیدم :D

شارژر بدون استفاده به برق باشه مشکلی پیش نمیاد واسش ولی گوشی رو بهتره به محض فول شدن بکشی و زیاد به شارژ وصل نمونه
من متاسفانه یبار تو این قطع و وصل برق به شارژرم به فنا رفت.
شارژر گوشی xiaomi mi 9

هیچوقت نباید گوشی رو فول شارژ کرد اصلا برای استفاده روزمره‌. اوکیش 90 درصد بکشید و 20 درصد بزنید.

بازی هم که فاتحه باتری رو میخونه و کاراییش رو کمتر و کمتر میکنه در طول زمان

خب ما یه خبطی کردیم A12 سامسونگ خریدیم. چون واقعا فرصت تحقیق نداشتم و خیلی سریع باید یه گوشی تهیه میشد مجبور شدم تن بدم به این خرید و خب بسیار نادم و پشیمانم و همین الان زیر تایپ ساده تو بازیسنتر زائیده و همزمان نیست و لگ داره. فهمیدم سامسونگ اینطوریه که هزارتومن بالا پایین بره یه مدل تغییر میکنه.

سوالم اینکه نظرتون راجب iphone se 2022 چیه؟ و تا چند سال ساپورت میشه؟

تو رینج ۱۰ تا ۲۰ تومن چه گوشی ای خوبه؟

خب ما یه خبطی کردیم A12 سامسونگ خریدیم. چون واقعا فرصت تحقیق نداشتم و خیلی سریع باید یه گوشی تهیه میشد مجبور شدم تن بدم به این خرید و خب بسیار نادم و پشیمانم و همین الان زیر تایپ ساده تو بازیسنتر زائیده و همزمان نیست و لگ داره. فهمیدم سامسونگ اینطوریه که هزارتومن بالا پایین بره یه مدل تغییر میکنه.

سوالم اینکه نظرتون راجب iphone se 2022 چیه؟ و تا چند سال ساپورت میشه؟

تو رینج ۱۰ تا ۲۰ تومن چه گوشی ای خوبه؟
من se 2022 دارم
صفحه کوچیک و باطری ضعیف
بنظرم تنها نکات منفیش همینه

من se 2022 دارم
صفحه کوچیک و باطری ضعیف
باتری واسم خیلی مهمه. صفحه اوکیه‌. به طور معمول چند ساعت همراهیت میکنه بخوای استفاده کنی؟ بدون بازی کردن و اینترنت هم فقط تلگرام و واتساپ

• Like
Reactions: mqg1387
ا
باتری واسم خیلی مهمه. صفحه اوکیه‌. به طور معمول چند ساعت همراهیت میکنه بخوای استفاده کنی؟ بدون بازی کردن و اینترنت هم فقط تلگرام و واتساپ
اونجوری‌ تست نکردم اما من گوشی زیاد دست میگیرم ولی ۲ بار در روز میزنم به شارژ
من حقیقتا برای اپدیت های خوبی که دریافت میکنه گرفتم و دوربین خوبش

من se 2022 دارم
صفحه کوچیک و باطری ضعیف
خب اینا خیلی مهمه 😐😐😐
مخصوصا باطری
به نظر من گوشی باید الان تو استفاده متوسط ۱ روز کاری راحت جواب بده در غیر این صورت مفت گرونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or