راهنمایی برای خرید موبایل

بچها یه چنتا ایرپاد معرفی کنید با قیمت معقول و با امکانات نسبی مثل کیفیت خوب پشتیبانی از کدک های مختلف نویز کنسلینگ و چیزای این شکلی باتریشم معقول باشه
با ایفون و اندروید و لپ تاپ هم راحت Pair بشه
یا برید سراغ محصولات شیائومی (2021 به بعد) یا سامسونگ گلکسی بادز لایت، بادز 2 یا بادز پرو

بقیه هر چی تو بازار هست یا امکانات کم دارن یا شارژ نگه نمیدارن یا فیکن.

خودم اگر باشم Freebuds هواوی میخرم چون مدل FreeLace Pro رو دارم (وایرلس) 24 ساعت موزیک پخش میکنه و ضد آب و اتصال به دو دستگاه و نویز کنسلینگ و ... هست اما اینی که میگم همونه فقط نسخه TWS.

کسی اینجا ایفون داشته که سوکتش لق و شل بشه؟ که با فشار باید شارژ بشه ، منظورم کابل نیستا اشتباه نگیرید محل شارژ روی خود گوشی منظورمه الان برای من شل شده و با بدبختی شارژ میکنه یعنی سیم شارژر توش لقه کاملا
میخوام ببینم راهکار چیه ؟و باید گوشی کاملا باز بشه برای حل این مشکل ؟

کسی اینجا ایفون داشته که سوکتش لق و شل بشه؟ که با فشار باید شارژ بشه ، منظورم کابل نیستا اشتباه نگیرید محل شارژ روی خود گوشی منظورمه الان برای من شل شده و با بدبختی شارژ میکنه یعنی سیم شارژر توش لقه کاملا
مطمئنید سوکت مشکل داره؟ من کلا سوکت ایفونو هیچوقت تمیز نمیکنم ولی بعد چندسال استفاده همیشه توشون پر اشغال میشه و سیم لق میزنه و کم کم شارژ نمیکنه تا کلی ور بری میدم بیرون تمیز میکنن درست میشه میتونید خودتونم تمیز کنید ولی ترجیحا بدید بیرون کسی که کارش اینه تمیز کنه خیلی بهتر تمیز میشه با ابزار خودش
اگه مشکل از ازین مورد نیست احتمال خیلی زیاد باید باز بشه تا بتونن تعمیر یا تعویضش کنن

رفیق من برام همچین مشکلی پیش نیومده ولی خیلی تو یوتیوب میبینم که طرف تعمیر کار موبایل هستش و براش گوشیو میفرستن که درست کنه ، خیلی هاشون سوکتاشون پره پرز و اینا هستش شما هم احتمالا یا پرز یا گرد و خاک هستش مشکلتون بدین بیرون براتون اوکیش میکنن فقط جای مطمئن ببرین 🙂

• Like
Reactions: mqg1387 and qwerty2
مطمئنید سوکت مشکل داره؟ من کلا سوکت ایفونو هیچوقت تمیز نمیکنم ولی بعد چندسال استفاده همیشه توشون پر اشغال میشه و سیم لق میزنه و کم کم شارژ نمیکنه تا کلی ور بری میدم بیرون تمیز میکنن درست میشه میتونید خودتونم تمیز کنید ولی ترجیحا بدید بیرون کسی که کارش اینه تمیز کنه خیلی بهتر تمیز میشه با ابزار خودش
اگه مشکل از ازین مورد نیست احتمال خیلی زیاد باید باز بشه تا بتونن تعمیر یا تعویضش کنن
مطمئن نیستم نه :دی حسم اینو میگه ولی خب از کابلش نیست الکیم کابل خریدم ولی با این جدیده هم درست شارژ نمیکنه ولی برام یکم عجیبه که کثیفی باعث بشه لق بزنه و شل بمونه
ولی خب اره فک کنم قبل از هر چیز بدم بیرون تمیزش کنن شاید درست بشه
رفیق من برام همچین مشکلی پیش نیومده ولی خیلی تو یوتیوب میبینم که طرف تعمیر کار موبایل هستش و براش گوشیو میفرستن که درست کنه ، خیلی هاشون سوکتاشون پره پرز و اینا هستش شما هم احتمالا یا پرز یا گرد و خاک هستش مشکلتون بدین بیرون براتون اوکیش میکنن فقط جای مطمئن ببرین 🙂
اره به باید قبل از هر چیز و کار دیگه بدم یبار حرفه ای تمیزش کنن شاید درست بشه

منظورت کلون های تقلبی ایرپاد هست؟ چون خود ایرپاد که مدل هاش خیلی محدوده نیاز به معرفی نداره.
ولی تو قیمتای پایین تر earbud ها بنظرم همون برند های شناخته شده بهتر هست تا اینکه آدم قلابی یه جنس دیگه رو بخره
نه منظورم این خانواده جدید از هندزفری های سابق هست که اپل بهشون میگه ایرپاد:D حالا بقیه برندها هم یه اسمش روشون گزاشتن فری بادز بگیر تا ...
قلابی یعنی کدوم ؟الان مثلا انکر تقلبی حساب میشه ؟یا هایلو ؟
یا برید سراغ محصولات شیائومی (2021 به بعد) یا سامسونگ گلکسی بادز لایت، بادز 2 یا بادز پرو

بقیه هر چی تو بازار هست یا امکانات کم دارن یا شارژ نگه نمیدارن یا فیکن.

خودم اگر باشم Freebuds هواوی میخرم چون مدل FreeLace Pro رو دارم (وایرلس) 24 ساعت موزیک پخش میکنه و ضد آب و اتصال به دو دستگاه و نویز کنسلینگ و ... هست اما اینی که میگم همونه فقط نسخه TWS.
انکر هایلو وان مور باسئوس و ... که بعضیاشون تخصصی لوازم جانبی تولید میکنن خوب نیستن ؟
اونایی که معرفی کردی گرون بودن من 1 تا 1.5 میخوام بگیرم

نه منظورم این خانواده جدید از هندزفری های سابق هست که اپل بهشون میگه ایرپاد:D حالا بقیه برندها هم یه اسمش روشون گزاشتن فری بادز بگیر تا ...

انکر هایلو وان مور باسئوس و ... که بعضیاشون تخصصی لوازم جانبی تولید میکنن خوب نیستن ؟
اونایی که معرفی کردی گرون بودن من 1 تا 1.5 میخوام بگیرم
بیسوس زیر مجموعه شیائومیه، هایلو و وان مور هم همینطور. من تجربه کار با بقیه محصولات بیسوس رو داشتم که عالی بوده اما ایرپادز نداشتم هیچوقت.

نه بابا فک کردم همونایی که شکل ایرپاد میزنن میگی
انکر که برند خوبیه خودم داشتم
فقط هرچی میخوای بگیری ریویو های ملت تو آمازون رو چک کن بد نباشه (مثلا بالای امتیاز 4 اینا اوکیه)
شیائومی/وان مور هم خوبن اگه این قیمتا باشه
بقیه برندا اطلاع ندارم

مطمئن نیستم نه :D حسم اینو میگه ولی خب از کابلش نیست الکیم کابل خریدم ولی با این جدیده هم درست شارژ نمیکنه ولی برام یکم عجیبه که کثیفی باعث بشه لق بزنه و شل بمونه
ولی خب اره فک کنم قبل از هر چیز بدم بیرون تمیزش کنن شاید درست بشه

اره به باید قبل از هر چیز و کار دیگه بدم یبار حرفه ای تمیزش کنن شاید درست بشه
اتفاقا اصلی تربن دلیلش کثیفیه شما اگه کلا تمیز نکردی ببر بده تمیزش کنن برات میبینی چقد اشغال درمیاد من اولین ایفونی که داشتم هیچوقت تمیزش نکردم به جایی رسید که کلا دیگه شارژ نمیشد بردم بیرون طرف اندازه کل سوکت از توش پرز و اشغال دراورد انقدر توش جمع میشه که کابل توی گوشی لق میزنه تمیز کنید درست میشه
درکل اگه تمیز نکردید احتمال خیلی زیاد دلیلش همینه پیش مغازه دار هم ترجیحا نرید برید پیش تعمیرکار هرچند مغازه دار هم بلد باشه میتونه انجام بده ولی تجربه ای که من داشتم خیلیاشون حتی ساده ترین اطلاعات هم درمورد شغلشون ندارن

دوستان یه سوالی داشتم در مورد گوشی های سامسونگ
گوشی های قبلیم همه قابلیت screen mirror داشتن تا اینکه یه گوشی جدید سامسونگ خریدم و این قابلیت رو نداره. قبلی ها بلا فاصله بدون هیچ درنگی به tv وصل میشدن و میتونستم محتویات رو منتقل کنم ولی این جدیده این قابلیت رو نداره. میخوام یه گوشی جدید سامسونگ با قابلیت screen mirror بخرم شنیدم که اسم جدید این قابلیت شده smart view و داشتم سرچ میکردم ویدئوهایی میدیدم که میگفتن برای اینکه از قابلیت smart view استفاده کنیم باید گوشی و تلویزیون به یه منبع وای فای متصل باشن. این یعنی چی یعنی مثل قبل دیگه راحت بدون واسطه وصل تی وی نمیشن؟ ممنون میشم یکی بیاد این قابلیت smart view رو یه توضیحی بده !

آخرین ویرایش:
گوشی های قبلیم همه قابلیت screen mirror داشتن تا اینکه یه گوشی جدید سامسونگ خریدم و این قابلیت رو نداره. قبلی ها بلا فاصله بدون هیچ درنگی به tv وصل میشدن و میتونستم محتویات رو منتقل کنم ولی این جدیده این قابلیت رو نداره. میخوام یه گوشی جدید سامسونگ با قابلیت screen mirror بخرم شنیدم که اسم جدید این قابلیت شده smart view و داشتم سرچ میکردم ویدئوهایی میدیدم که میگفتن برای اینکه بشود از قابلیت smart view استفاده کنیم باید گوشی و تلویزیون به یه منبع وای فای متصل باشن. این یعنی چی یعنی مثل قبل دیگه راحت بدون واسطه وصل تی وی نمیشن؟ ممنون میشم یکی بیاد این قابلیت smart view رو یه توضیحی بده !
مدل گوشی؟!

• Like
Reactions: mqg1387
گوشی های قبلیم همه قابلیت screen mirror داشتن تا اینکه یه گوشی جدید سامسونگ خریدم و این قابلیت رو نداره. قبلی ها بلا فاصله بدون هیچ درنگی به tv وصل میشدن و میتونستم محتویات رو منتقل کنم ولی این جدیده این قابلیت رو نداره. میخوام یه گوشی جدید سامسونگ با قابلیت screen mirror بخرم شنیدم که اسم جدید این قابلیت شده smart view و داشتم سرچ میکردم ویدئوهایی میدیدم که میگفتن برای اینکه بشود از قابلیت smart view استفاده کنیم باید گوشی و تلویزیون به یه منبع وای فای متصل باشن. این یعنی چی یعنی مثل قبل دیگه راحت بدون واسطه وصل تی وی نمیشن؟ ممنون میشم یکی بیاد این قابلیت smart view رو یه توضیحی بده !
سلام
SmartView اسم تجاری هست که سامسونگ رو اپلیکیشن گذاشته و در اصل تمام این ویژگی با Cast گوگل انجام میشه. اگر تلویزیون همچین قابلیتی داشته باشه، هر گوشی بخرید، از بخش Sharing میتونید وارد Cast بشید فعالش کنید و در نهایت از موزیک پلیر، ویدئو پلیر یا گالری، فایل ها رو روی تلویزیون منعکس کنید. در اصل برای اینکار باید همزمان هم بلوتوث هم وای فای روشن و اینترنت تلویزیون هم به وای فای خونه وصل باشه.

میخوام گوشی جدید بگیرم ولی نمیدونم چرا از هیچ گوشی خوشم نمیاد یعنی کامل نیستن یا یه سری از چیزایی که میخوامو دارن یه سریشو ندارن
از وان پلاس خوشم میومد که اونم خراب کرده راستی میدونستین موسس اصلیش رفته از شرکت و داره رو گوشی ناتینگ فون کار میکنه ؟ این خودش یه دلیل از اینکه از دوران خوبش فاصله گرفته
بقیه هم برا من کامل نیستن :دی
موندم چیکار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or