راهنمایی برای خرید موبایل

صبر کن نکسوس 9 بیاد مطمئن باش غول ترین تبلت ممکن رو میتونی بخری.

این تبلت وقتی بیاد بالای 2 هست
سلام
واسه یکی از اعضا خانواده میخوام یه تبلت بخرم پول هم 1500 هست .بالاتر نره
یه چیزی خوب و پدر مادر دار باشه سیم کارت بخوره
ممنون
galaxy tab s 8.4 گزینه خوبیه مخصوصا این که صفحه نمایشش جز بهترین ها در تبلت هست

به هیچ وجه !

با همین قیمت (شاید یه 20-10 تومن بیشتر) میتونی از برند سونی E1 رو بگیری که به طرز وحشتناکی بهتره

دو سیم کارت بگیرم؟
راستی من با Neo L کار کردم، خدایی تاچش خیلی خوب و روون هستش
این E1 هم اینجوریه یا دیر پاسخ میده و اینکه دوربینش فکر کنم از نیو ال ضعیفتره آره؟

دوستان یه گوشی خوب که بتونه همه بازی هارو بخونه مارک هم واسم مهم نیست معرفی کنید قیمتشم پایین باشه و به صرفه

تا 600 تومن

Huawei Honor 3C و LG L90

تا 800 تومن

Huawei 3X و Xperia ZR

اکثریت بازیای موجود میتونن خوب اجرا کنن ولی برای اجرای بدون مشکل همه بازیا باید بیشتر هزینه کنی ، اگه بگی تا چقدر میتونی هزینه کنی بهتر میشه گوشیی رو معرفی کرد

دو سیم کارت بگیرم؟
راستی من با Neo L کار کردم، خدایی تاچش خیلی خوب و روون هستش
این E1 هم اینجوریه یا دیر پاسخ میده و اینکه دوربینش فکر کنم از نیو ال ضعیفتره آره؟

الان دیگه گوشیای چینی 200 تومنی هم تاچ خوبی دارن ، تو این رنج مشکل اصلی رم پایینه که باعث میشه با کار سنگین یا مولتی تسکینگ لگ و تاخیر دیده بشه

دوربینش (هم مگاپیکسلی هم نبود فلش و هم نبود دوربین دوم) و صفحه نمایش ضعیفتری داره اما پردازنده و نسخه اندروید بروزتری داره و خرید بهتری نسبت به یه گوشی قدیمی هست

اقا دوتا سوال یکی اینکه من شنیدم Htc به اپدیت هایی داده بود برا دوربینش که دریافت نور زیاد رو تا مقدار کمی درست کرده!
دوم اینکه دوربین M8 میتونه اسلوموشن 120FPS رو تو حالت 720 بگیره؟!

سلام دوستان . برای کسی که میخواد از آیفون به اندروید مهاجرت کنه چه گوشیو پیشنهاد میکنید ؟ من خودم بهش از بین S5 و نوت4 و Z3 پیشنهاد کردم ، نظر شما عزیزان هم ممنون میشم بدونم .
ملاک ها : گوشی سایز بزرگ - پرقدرت - دوربین قوی
پ.ن : از اونجایی که قبلا خودمم میخواستم همین کار رو بکنم ( که پشیمون شدم و نکردم :دی ) اس5 رو بیشتر پیشنهاد دادم .

اغلب کسایی که ایفون دارن دوست دارن که گوشی جدیدشون هم کیفیت خوبی داشته باشه چه از لحاظ سخت افزار چ از لحاظ مونتاژ و کیفیت.
من نظرم رو htc M8 هست چون از لحاظ کیفیت ساخت و جنس بدنه هیچی از ایفون کم نداره و واقعا خیلی خوش دست و شیکه.
رابط کاربری سبک و مدرنی داره و باعث میشه که سرعتش از خیلی گوشی های دیگه حتی اس5 هم بیشتر باشه.
تنها بدیش میگن دوربینشه که به نظر من خوبه چون هم امکانات خوبی داره هم اینکه واقعی عکس میگیره البته بعضی ها میگن کیفیتش پایینه ولی تا خودتون تست نکنید متوجه نمیشید.
سامسونگ بیخیال شید چون رابط کاربریش اینقدر سنگین میشه بعد از مدتی طرف از اندروید خسته میشه

با تشکر از شما :دی
والا قبلا خودم تبلت سامسونگ داشتم و اتفاقا رابط کاربریشو دوست دارم :دی و اتفاقا مرکز خرید موبایل هم که رفتیم با اس 5 کار کرد و خوشش اومده بود .

باقی دوستان هم ممنون میشم پاسخ بدن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or