راهنمایی برای خرید موبایل

تفاوت بین ultrapixel و megapixel در چیه؟؟ کدوم بهتره در معنی لغوی الترا بیشتره
اما چطور یک گوشی با دوربین 4 ultrapixel از یک گوشی با دوربین 13 megapixel بهتره؟؟
تو دوربین های 13 مگاپیکسل جزیات خوب ثبت میشه.
اما دوربین های 4 الترا جزیات کمتری دارن چون 4 مگا رزولیشن کمتری هم از 13 داره. اما ثبت رنگ و نویز به برنامه ریزی دوربین بستگی داره.
مزیت الترا پیکسل اینکه دریافتی نورش نسبت به مگاپیکسل اینکه 330 درصد بیشتر از مگاپیکسل نور جذب میکنه. یعنی هر پیکسل الترا 3 برار مگا نور دریافت میکنه بنابر این باعث میشه تو شب نویز تصاویر خیلی کمتر بشه نسبت به مگا.
و برای همینه که اگه لنز های M8 و One M7 رو ببینید خیلی بزرگ ترن نسبت به گوشی دیگه مثلا Z3 یا G3 و...

دوربینش خوب باشه وبگردی فیلم یکمم بازی
این دوتا تقریبا تو همه این قابلیتها قوی هستن.خودم 6 دارم و میخوام نوت 4 بگیرم چون دکمه هومم کمی لق شده و باگ وای فای داره.اگه با سایز نوت 4 مشکل نداری به نظر من گزینه بهتری درضمن ارزونترم هست.دوربین نوت 4 خارق العادست و از 6 قوی تره.وبگردی هم مسلما چون صفحش بزرگتر بهتر.فیلم هم چون صفحه نمایشش qhd طبیعتا بهتره.در ضمینه بازی هم اگه زیاد اهل بازی نیستی بازم همون نوت 4

دوستان ای نوت۴ دو سیمکارت جریانش چیه؟ ال دیجیتال گذاشته واسه فروش! مگه مخصوص چین نبود؟
تازه باتریش هم از 3220 به 3000 کاهش یافته!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

این دوتا تقریبا تو همه این قابلیتها قوی هستن.خودم 6 دارم و میخوام نوت 4 بگیرم چون دکمه هومم کمی لق شده و باگ وای فای داره.اگه با سایز نوت 4 مشکل نداری به نظر من گزینه بهتری درضمن ارزونترم هست.دوربین نوت 4 خارق العادست و از 6 قوی تره.وبگردی هم مسلما چون صفحش بزرگتر بهتر.فیلم هم چون صفحه نمایشش qhd طبیعتا بهتره.در ضمینه بازی هم اگه زیاد اهل بازی نیستی بازم همون نوت 4

ممنون بابک جان
یه سوال دیگه هم دارم اونم این هست که نسخه های مختلفش چه فرقی دارن و کدومشون واسه خرید بهتر هستش؟

ممنون بابک جان
یه سوال دیگه هم دارم اونم این هست که نسخه های مختلفش چه فرقی دارن و کدومشون واسه خرید بهتر هستش؟
تنها در CPU متفاوت هستند که از نظر قدرت تقریبا یکی هستند. یکی در پردازش گرافیکی بهتر هست یکی پردازش محاسباتی .. اما در عمل کاربر معمولی تفاوتی نمیبینه
البته مدل اکسینوس که ساخت خود سامسونگ هست کمی بیشتر داغ میکنه

ممنون بابک جان
الان مدل h اش تو بازار با گارانتی هست و مدل c بدون گارانتی.مدل h لنز دوربینش ایزوسل سامسونگ و پردازندش اکزینوس خود سامسونگ که احتمالا 64 بیتی اما هنوز دقیق معلوم نشد،این مدل 4g ساپورت نمیکنه.اما مدل c لنز دوربینش مال سونی و پرندازنش snapdragon شرکت کوالکام،4جی هم ساپورت میکنه.اما همون مدل h پیشنهاد میکنم اگه 4جی واست مهم نباشه

سلام دوستان این مدل اسنپ 810 نوت 4 ممکنه به ایران بیاد چند تا سوال دیگه هم داشتم
چقدر احتمال می دید مدل اگزینوس با اندروید 5 64 بیتی بشه
مدل h بهتره یاc صبر کنم c ارزون شه بخرم
توی مقایسه ی جی پی یو مدل اسنپ 805 یعنی ادرنو و اگزینوس چقدر تفاوت یعنی مالی از ادرونو خیلی ضعیف تره چند هست چند سال بازی های روز رو جواب میده

الان مدل h اش تو بازار با گارانتی هست و مدل c بدون گارانتی.مدل h لنز دوربینش ایزوسل سامسونگ و پردازندش اکزینوس خود سامسونگ که احتمالا 64 بیتی اما هنوز دقیق معلوم نشد،این مدل 4g ساپورت نمیکنه.اما مدل c لنز دوربینش مال سونی و پرندازنش snapdragon شرکت کوالکام،4جی هم ساپورت میکنه.اما همون مدل h پیشنهاد میکنم اگه 4جی واست مهم نباشه
ببخشید بابک جان اما مدل c در واقع همون مشخصات مدل h رو داره اما 4g ساپورت می کنه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان این مدل اسنپ 810 نوت 4 ممکنه به ایران بیاد چند تا سوال دیگه هم داشتم
توی مقایسه ی جی پی یو مدل اسنپ 805 یعنی ادرنو و اگزینوس چقدر تفاوت یعنی مالی از ادرونو خیلی ضعیف تره چند هست چند سال بازی های روز رو جواب میده
دوستان جواب بدید لطفا

دوستان جواب بدید

دوستان Asus Fonepad Note 6 ارزش خرید داره؟ یه آشنایی دارم تعداد زیادی از این آورده ولی خب نتونسته بفروشه الان داره میده 1200 و پولش رو هم بعد از عید می گیره :دی خواستم ببینم در کل این مدل چطور هست.

دوستان Asus Fonepad Note 6 ارزش خرید داره؟ یه آشنایی دارم تعداد زیادی از این آورده ولی خب نتونسته بفروشه الان داره میده 1200 و پولش رو هم بعد از عید می گیره :دی خواستم ببینم در کل این مدل چطور هست.

بستگی داره چه خواسته هایی داشته باشی

اگه واسه فیلم ، اینترنت (چون قلم داره واسه اینترنت خیلی خوبه) و بازیای سبک میخوای انتخاب خوبیه ولی اگه مشکلی با سایز این گوشی نداری به نظرم Z Ultra انتخاب بهتریه، سخت افزار به شدت قویتری داره و قیمتش حول و حوش 1 تومن اگه اشتباه نکنم

پ.ن: عکس کوچیک شده ، جفت گوشیا بزرگتر هستن "سایز اصلی" دقیقا همین اندازه هستن

آخرین ویرایش:
مدتیه دنبال یک گوشی خوب هستم ؛ میشه خواهش کنم کمک فکری بدید؟

• الویت ها:
کیفیت دوربین
دو سیم کارت

• گوشی هایی که مدنظرم هست:
note3/4 & S5 & G3
(مدل های پیشنهادی شما ؟)

• قیمت هم 1500
(حالا 100 بالاتر یا پایینتر مهم نیست

مدتیه دنبال یک گوشی خوب هستم ؛ میشه خواهش کنم کمک فکری بدید؟

• الویت ها:
کیفیت دوربین
دو سیم کارت

• گوشی هایی که مدنظرم هست:
note3/4 & S5 & G3
(مدل های پیشنهادی شما ؟)

• قیمت هم 1500
(حالا 100 بالاتر یا پایینتر مهم نیست
همین ها گزینه های خوبی هستند ولی فقط باید note 4 حذف کنی چون قیمتش بالای 2 هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن