راهنمایی برای خرید موبایل

سلام به نظرتون می ارزه صبرکنم تا اسنپ810 بیاد و فعلا نوت4 رو نخرم
الان گوشی با Snapdragon 600 هم بگیری تمام نیازهات برطرف میکنه چه برسه 810
اگر این جوری بخوای حساب کنی هر 3-4 ماه یکبار شرکت ها یک پرچمدار معرفی میکنند و نباید ادم گوشی بگیره

دوستان من گوشی XPERIA Z که دارم اندروید 4.4.4 ریختم ولی توی این چمد روز که از 4.4.2 به اندروید 4.4.4 اومدم گوشی سرعتش خیلی کم شده.یعنی در حد عذاب شده..باید چیکار کرد که این مشکل رفع بشه؟
نه حافظه گوشی پر است نه عکسی نه بازی نه فیلمی هیچی هم روی گوشی نصب نیست..تا قبل از اپدیت همه چیز خوب بود

دوستان من گوشی XPERIA Z که دارم اندروید 4.4.4 ریختم ولی توی این چمد روز که از 4.4.2 به اندروید 4.4.4 اومدم گوشی سرعتش خیلی کم شده.یعنی در حد عذاب شده..باید چیکار کرد که این مشکل رفع بشه؟
نه حافظه گوشی پر است نه عکسی نه بازی نه فیلمی هیچی هم روی گوشی نصب نیست..تا قبل از اپدیت همه چیز خوب بود
بعد از هر اپدیت اندروید بهتره یه ریست فکتوری انجام بدید.

منم Z1 دارم کلا سونی اپدیت های اندرویدش همینطوری هستش شما که وضعت خوبه یکسری ملت از جمله خودم به مشکلاتی از قبیل شارژ 100 رو تو یک ساعت خالی کردن کناره صفحه برفکی شدن اینجور چیزا داشتیم.شما حالا یک ریست فکتوری بکن شاید بهتر بشه وگرنه باید منتظره اپدیت بعدی بمونی تا مشکلات این اپدیت رو بر طرف کنه و نکته مهمی که وجود داره اصلا دانگرید نکنی اصلا توصیه نمیشه.

منم Z1 دارم کلا سونی اپدیت های اندرویدش همینطوری هستش شما که وضعت خوبه یکسری ملت از جمله خودم به مشکلاتی از قبیل شارژ 100 رو تو یک ساعت خالی کردن کناره صفحه برفکی شدن اینجور چیزا داشتیم.شما حالا یک ریست فکتوری بکن شاید بهتر بشه وگرنه باید منتظره اپدیت بعدی بمونی تا مشکلات این اپدیت رو بر طرف کنه و نکته مهمی که وجود داره اصلا دانگرید نکنی اصلا توصیه نمیشه.
داداش های گل چجوری باید ریست فاکتوری کرد؟ ;)

داداش های گل چجوری باید ریست فاکتوری کرد؟ ;)

میری تنظیمات گوشی بعدش میری بخش backup & reset و از اونجا Factory data reset رو میزنی یک پیغام میاد اوکی بعدش ریست میشه البته قبلش از لیست مسیج هات دفترچه تلفنت بکاپ بگیری که دوباره کاری نشه

سلام یه چندتا سوال داشتم
1- تفاوت سخت افزار 64 بیتی و 32بیتی چقدره مثلا اسنپ 805 با 810
2- چقدر احتمالش هست اسنپ810 با تاخیر عرضه بشه
3- ایا حقیقت داره که اگزینوس 5433 32 بیتی هست
4- نوت4 انتخاب خوبی برای خرید هست یا صبرکنم اسنپ 810 بیاد
5- مدل h بهتره یا c
6- با گارانتی بهتره بخرم یا بدون گارانتی
7- مدل c تو ایران پیدا میشه

سلام یه چندتا سوال داشتم
1- تفاوت سخت افزار 64 بیتی و 32بیتی چقدره مثلا اسنپ 805 با 810
2- چقدر احتمالش هست اسنپ810 با تاخیر عرضه بشه
3- ایا حقیقت داره که اگزینوس 5433 32 بیتی هست
4- نوت4 انتخاب خوبی برای خرید هست یا صبرکنم اسنپ 810 بیاد
5- مدل h بهتره یا c
6- با گارانتی بهتره بخرم یا بدون گارانتی
7- مدل c تو ایران پیدا میشه
ّبا گوشی فیلم سینمایی که نمیخوای رندر کنی، هرچی هم بگیری بعد 3 سال قدیمی میشه. پس پاشو نوت 4 رو بگیر خودتو خسته نکن!

می خوام باهاش فیلم سینمایی هم ببینم
منظور از رندر کردن ساختن فیلم سینمایی ـه. برای اینکار صدها کامپیوتر فوق قوی رو بکار می گیرن؛ با این وجود باز هم چندین ماه طول می کشه.
دیدن فیلم سینمایی رو هر گوشی میتونه انجام بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or