راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
سلام . دوستان میگم samsung مانیتوری هم رده lg 2261v نداره که هم خروجی هدفون داشته باشه هم 2 میلی ثانیه باشه هم ورودی های hdmi و dvi و hdav componnet داشته باشه؟ من خودم جستجو کردم فقط یک مانیتور دیدم که مشخصاتش دقیقا مثل اون 2261v باشه اونم p2370 سامسونگه که نه توی سایت سامسونگ فارسی بود و نه در سایت سام سرویس و هنوز وارد ایران نشده.که فکر کنم این بدردم میخوره لطفا اگر مدل دیگری هم بود معرفی کنید .

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سلام . دوستان میگم samsung مانیتوری هم رده lg 2261v نداره که هم خروجی هدفون داشته باشه هم 2 میلی ثانیه باشه هم ورودی های hdmi و dvi و hdav componnet داشته باشه؟ من خودم جستجو کردم فقط یک مانیتور دیدم که مشخصاتش دقیقا مثل اون 2261v باشه اونم p2370 سامسونگه که نه توی سایت سامسونگ فارسی بود و نه در سایت سام سرویس و هنوز وارد ایران نشده.که فکر کنم این بدردم میخوره لطفا اگر مدل دیگری هم بود معرفی کنید .

دوست عزیز مانیتور P2370 & P2350 هیچ کدوم ورودی HDMI ندارن !!

P2370
P2350

============================================
این مدل برای 360 و PS3 به نظرم فوف العاده عالیه ! :love::love::love::love:
کنتراست70000:1
2 میلی ثانیه
ورودی HDMI
Full HD

P2450H

فقط برای گیرآوردنش باید زحمت بکشید تا هنگ کنگ برید !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
یک نکته ای رو خواستم بگم و اون اینه که دوستان خودشون رو بخاطر فقط یک hdmi input اذیت نکنند! یعنی بنظر من LG 2261V صرفا جدای از کیفیت خوبی که داره این HDMI اش باعث شده که تبدیل به Brand محبوبی بشه و گرنه از Specification چندان بالایی برخوردار نیست(یعنی نسبت به مدلهای الان رو میگم سوء تفاهم نشه). الان سامسونگ مدلهای جدیدی مثل P23500 و P23700 رو زده که تنها عیبش نداشتن HDMI INPUT هست که من اون رو با یک تبدیل HDMI به DVI سه هزار تومنی حل کردم( یک نوع سر مادگی به نری هست که الان میشه تو اغلب کارتهای گرافیک پیدا کرد). من خودم قصد خرید p23500 رو دارم چون با قیمت همکاری واسم چیزی حدود 270 تومن آب میخوره و واقعا با Specification بسیار بالا و تیپ خیلی باکلاسی که داره همونطور که میبینید از قیمت خوبی هم برخورداره ! الحمدلله RT اش هم دیگه مثل مدلهای اولیه P گه بجای 2ms عدد 5ms بود نیست و واقعا 2ms real هست.
http://jahanpardazesh.com/product/BRAND/samsung/23500/lcd%2023500%20samsung.htm

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
یک نکته ای رو خواستم بگم و اون اینه که دوستان خودشون رو بخاطر فقط یک hdmi input اذیت نکنند! یعنی بنظر من LG 2261V صرفا جدای از کیفیت خوبی که داره این HDMI اش باعث شده که تبدیل به Brand محبوبی بشه و گرنه از Specification چندان بالایی برخوردار نیست(یعنی نسبت به مدلهای الان رو میگم سوء تفاهم نشه). الان سامسونگ مدلهای جدیدی مثل P23500 و P23700 رو زده که تنها عیبش نداشتن HDMI INPUT هست که من اون رو با یک تبدیل HDMI به DVI سه هزار تومنی حل کردم( یک نوع سر مادگی به نری هست که الان میشه تو اغلب کارتهای گرافیک پیدا کرد). من خودم قصد خرید p23500 رو دارم چون با قیمت همکاری واسم چیزی حدود 270 تومن آب میخوره و واقعا با Specification بسیار بالا و تیپ خیلی باکلاسی که داره همونطور که میبینید از قیمت خوبی هم برخورداره ! الحمدلله RT اش هم دیگه مثل مدلهای اولیه P گه بجای 2ms عدد 5ms بود نیست و واقعا 2ms real هست.
http://jahanpardazesh.com/product/BR...%20samsung.htm
دقیقا سعید عزیز. منم همین رو گفتم.

راستی کسی میدونه این تبدیل رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ همین که میتونی صدا رو از کنسول بگیری. این وسیله رو پک HDMI اصلی MS هست ولی قیمتش بالاست. جدا نمیفروشن این رو؟
xbox360aud.jpg

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دقیقا سعید عزیز. منم همین رو گفتم.

راستی کسی میدونه این تبدیل رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ همین که میتونی صدا رو از کنسول بگیری. این وسیله رو پک HDMI اصلی MS هست ولی قیمتش بالاست. جدا نمیفروشن این رو؟
xbox360aud.jpg
این رو آقای فتحی داره;)

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
این رو آقای فتحی داره;)
همین رو جدا میفروشه؟ نمیدونی قیمتش رو؟
یه روشی هست که قاب اتصال کامپوننت رو در بیاری اون وقت جا باز میشه که HDMI رو هم بزنی و اون وقت صدا رو از همون کامپوننت بگیری. برم همین رو تست کنم ببینم جواب میده یا نه.

آخرین ویرایش:

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
http://jahanpardazesh.com/product/BRAND/samsung/23500/lcd 23500 samsung.htm
شما مطمئنید که اگر 360 را با hdmi dvi وصل کنیم کنتراست مانیتور پایین نمیاد و در کیفیت fullhd نشون می ده؟:confused:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
همین رو جدا میفروشه؟ نمیدونی قیمتش رو؟
یه روشی هست که قاب اتصال کامپوننت رو در بیاری اون وقت جا باز میشه که HDMI رو هم بزنی و اون وقت صدا رو از همون کامپوننت بگیری. برم همین رو تست کنم ببینم جواب میده یا نه.
بله قبلا هم تو تاپیک ایشون کسی این رو نشون داده بود;)
فکر کنم 10 تومن بود:cool:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
شما مطمئنید که اگر 360 را با hdmi dvi وصل کنیم کنتراست مانیتور پایین نمیاد و در کیفیت fullhd نشون می ده؟:confused:

نه من تا بحال بیش از 5 تا مانیتور 2261v برای دوستان گرفتم و هیچ تفاوتی میان کیفیتی که با کابل hdmi to dvi تصویر گرفتم با Hdmi to hdmi ندیدم چه واسه 360 و چه واسه PS3 !

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
این مانیتور P22500 و یا P23500 که Samsung هستش ساخت کجا هستش، ظاهراً باید محصول ایرانی باشه.؟!؟!؟!

چون هر چی سرچ میکنم منابع زیاد جالبی برای این مانتیور پیدا نمیکنم، ولی مشخصات جالبی داره.!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این مانیتور P22500 و یا P23500 که Samsung هستش ساخت کجا هستش، ظاهراً باید محصول ایرانی باشه.؟!؟!؟!

چون هر چی سرچ میکنم منابع زیاد جالبی برای این مانتیور پیدا نمیکنم، ولی مشخصات جالبی داره.!
خلیل جان فکر کنم سامسونگ یه صفر اضافه کرده!
شما بدون یه صفر از آخر این مدل ها سرچ بزن و پیدا میکنی

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
نه من تا بحال بیش از 5 تا مانیتور 2261v برای دوستان گرفتم و هیچ تفاوتی میان کیفیتی که با کابل hdmi to dvi تصویر گرفتم با Hdmi to hdmi ندیدم چه واسه 360 و چه واسه PS3 !
شما 2261 که خودش hdmi داره را داری میگی منظور من مانیتور هایی بود که hdmi ندارند و فقط dvi دارند والبته fullhd هستند مثل مدل هایی که دوستان معرفی کردند.

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان من دنبال یه مانیتور میگردم ، جایگزین این مانیتورم میخوام بکنم و بهش PS3 and XBOX 360 رو وصل کنم و برای بازی کردن با کامپیوتر نمخوامش ! فقط به عنوان بازی کردن با ps3 and 360 و به عنوان مانیتور و استفاده های شخصی از کامپیوتر.....

تا سقف 300 هزار تومان چی پیشنهاد میکنین که هم خوب باشه و هم Full HD ??

یکی از دوستان مدل p23500 سامسونگ رو معرفی کردن ؟ این واسه کارهایی که گفتم چطوریه ؟
تو شهرستان میشه گیر آورد اینو ؟ یا مدلهای دیگه سامسونگ رو پیشنهاد میکنین ؟

یه اسپیکر هم میخوام بخرم واسش موقع بازی با ps3 and 360 ، چی پیشنهادمیکنین ؟(اینو یه چیز بگین ارزون باشه تقریبا !)

من این مانیتور رو بگیرم ، Hdmi نداره ! باید چیکار کنم هم به کیس خودم وصل کنم به عنوان مانیتور کارهای شخصی و هم PS3 and 360 رو بهش وصل کنم و بتونم باهاش بازی کنم ؟ اگه تبدیلی میخواد بعدش کیفیتش کاهش پیدا نمیکنه یا راه خاصی داره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر