راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

اقایون این شماره تلفن:88781500 (021) تو سایتش زده که داره این شماره بخش فروش است این شماره رو هم زده 2-88652330 گفته برای اطلاع از اخرین قیمت با این شماره تماس بگیرید سایت مادایران رو میگم
شما خودت به این شماره زنگ زدی؟!
اگه داشت که من تا الان 60 بار گرفته بودم.

دوستان گرامی مثل اینکه مانیتور 2261 برای ایکس باکس مناسبه اما کمیاب شده
مانیتور دیگه ای هست با همین قیمت که برا بازی مناسب باشه؟
سایتی برای خرید اینترنتی هست؟ میشه معرفی کنید؟

تو سایت مادیران یه مانیتور 22 هست که مدلش2230 هستش مشخصات خوبی داره... این چطوره؟

آخرین ویرایش:
دوستان اگه بخوام ps3 رو به 2261 وصل کنم و از یه اس÷یکر هم صدا بگیرم باید چیکار کنم؟؟؟(hdmi رو بزنم به مانیتور ولی صدار رو چجوری بدم به اس÷یکر؟؟؟؟؟)

دوستان اگه بخوام ps3 رو به 2261 وصل کنم و از یه اس÷یکر هم صدا بگیرم باید چیکار کنم؟؟؟(hdmi رو بزنم به مانیتور ولی صدار رو چجوری بدم به اس÷یکر؟؟؟؟؟)
پشت مانيتور خروجي صدا داره كه ميتوني اسپيكر يا هدفون را بهش وصل كني.

سلام . دوستان میگم samsung مانیتوری هم رده lg 2261v نداره که هم خروجی هدفون داشته باشه هم 2 میلی ثانیه باشه هم ورودی های hdmi و dvi و hdav componnet داشته باشه؟ من خودم جستجو کردم فقط یک مانیتور دیدم که مشخصاتش دقیقا مثل اون 2261v باشه اونم p2370 سامسونگه که نه توی سایت سامسونگ فارسی بود و نه در سایت سام سرویس و هنوز وارد ایران نشده.که فکر کنم این بدردم میخوره لطفا اگر مدل دیگری هم بود معرفی کنید .

سلام . دوستان میگم samsung مانیتوری هم رده lg 2261v نداره که هم خروجی هدفون داشته باشه هم 2 میلی ثانیه باشه هم ورودی های hdmi و dvi و hdav componnet داشته باشه؟ من خودم جستجو کردم فقط یک مانیتور دیدم که مشخصاتش دقیقا مثل اون 2261v باشه اونم p2370 سامسونگه که نه توی سایت سامسونگ فارسی بود و نه در سایت سام سرویس و هنوز وارد ایران نشده.که فکر کنم این بدردم میخوره لطفا اگر مدل دیگری هم بود معرفی کنید .

دوست عزیز مانیتور P2370 & P2350 هیچ کدوم ورودی HDMI ندارن !!

P2370
P2350

============================================
این مدل برای 360 و PS3 به نظرم فوف العاده عالیه ! :love::love::love::love:
کنتراست70000:1
2 میلی ثانیه
ورودی HDMI
Full HD

P2450H

فقط برای گیرآوردنش باید زحمت بکشید تا هنگ کنگ برید !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or