راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام یک مانیتور برای pc بگیرم من تمام 93 صفحه رو خوندم وهمه روی W2261vنظر داشتن من میخواستم بدونم این مانیتور برای pc هم در حد عالی هست یانه ودوستان اگر منت سر بنده بزارن ویک عکس از محیط دیسکتاپشون برام بزارن لطف کردن:blushing:

نکته دوم این مانیتور بجز اندونزی ساخت کره هم داره یا نه:biggrin1:

من باید ساخت اندونزی رو بگیرم یا نه:confused:
خوب شما اصلا نباید اینجارو میخوندی ! :smile: اگه مانیتور برای pc میخوای باید تو تاپیک مشاوره کامپیوتر دنبال میکردی! من برای pc مانیتور سامسونگ T220P رو پیشنهاد میدم! حدود 280-300 قیمتشه! اما برای 360 همون LG W2261v
نه فقط ساخت اندونزی هست!
دیگه وقتی فقط اندونزی هست مگه غیر اون هم وجود داره؟

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام من از تمام بربچی که نظر دادن ممنونم مخصوصا آقا میثم که خیلی کمک کرد این مانیتور w2261v واقعا انتخاب خوبی هست من از همه ممنونم:love::love::blushing::smile:

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
عزيز حالا يه كم قيمتش بالا بره مثلا روي 250 طوري نيست
.رودي HDMI هم نداشته باشه طوري نيست
فقط كيفيت غالي باشه و ورودي DVI
چون از الجي اصلا خوشم نمياد
مرسي!!
منم اولش همینو میگفتم ، هنوز هم میگم ( از LG خوشم نمی اد ) ولی این w2261v رو یه استثنا میدونم :cheesygri نسبت به قیمتش که فوق فوق عالیه ، حتی تو Samsung تا 300 هم نمیتونی مثل این پیدا کنی که هم HDMI داشته باشه هم Full-HD باشه !.
فقط یه سوال از بچه ها :
من وقتی 360 رو بهش وصل میکنم مگه تو تنظیمات اتوش نباید یه گیم اضافه شه ؟ ( با HDMI رو میگم ) برا من نمیشه ولی وقتی به DVD PLAYER وصلش می کنم اون گزینه هه میاد ، کار خاصی باید کرد تا بیاد ؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
منم اولش همینو میگفتم ، هنوز هم میگم ( از LG خوشم نمی اد ) ولی این w2261v رو یه استثنا میدونم :cheesygri نسبت به قیمتش که فوق فوق عالیه ، حتی تو Samsung تا 300 هم نمیتونی مثل این پیدا کنی که هم HDMI داشته باشه هم Full-HD باشه !.
فقط یه سوال از بچه ها :
من وقتی 360 رو بهش وصل میکنم مگه تو تنظیمات اتوش نباید یه گیم اضافه شه ؟ ( با HDMI رو میگم ) برا من نمیشه ولی وقتی به DVD PLAYER وصلش می کنم اون گزینه هه میاد ، کار خاصی باید کرد تا بیاد ؟
اون گزینه برای من هم نمیاد....مشکل خاصی نیست نیامدن گزینه game...

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
خوب شما اصلا نباید اینجارو میخوندی ! :smile: اگه مانیتور برای pc میخوای باید تو تاپیک مشاوره کامپیوتر دنبال میکردی! من برای pc مانیتور سامسونگ T220P رو پیشنهاد میدم! حدود 280-300 قیمتشه! اما برای 360 همون LG W2261v
نه فقط ساخت اندونزی هست!
دیگه وقتی فقط اندونزی هست مگه غیر اون هم وجود داره؟

پس یعنی این بدرد pc نمی خوره چون من احتمال داره عید یک 360 بگیرم برای اون هم میگم مگر این مانیتور تو pc چه مشکلی داره:confused:

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
سلام
دوستان من میخوام بعد 5 سال به جمع کنسولی ها بپیوندم...!
واینکه دیگه pc رو برای بازی های روز ارتقاء ندم...ولی یه مشکلی هست من تجربه کنسولی ندارم!! یعنی تو این 5 سال فقط pc داشتم و آخرین کنسولم ps1 بود!
حالا تصمیم 50_50 برا اینکه کنسول رو خیلی بی دردسرتر از Pc می دونم ولی تجربه هیچیشو ندارم...و در صورت قطعی شدن خرید کنسول xbox360 رو میخرم...حالا اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنین به اینکه چه مدلی از xbox360 بخرم؟مانیتوری که انتخاب میشه چی هست؟و قیمتم بدین...من برای ارتقاء pc
700_600 تومن کنار گذاشتم...میشه با همچین مبلغه کنسولی شد یا نه؟!
ممنون

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام
دوستان من میخوام بعد 5 سال به جمع کنسولی ها بپیوندم...!
واینکه دیگه pc رو برای بازی های روز ارتقاء ندم...ولی یه مشکلی هست من تجربه کنسولی ندارم!! یعنی تو این 5 سال فقط pc داشتم و آخرین کنسولم ps1 بود!
حالا تصمیم 50_50 برا اینکه کنسول رو خیلی بی دردسرتر از Pc می دونم ولی تجربه هیچیشو ندارم...و در صورت قطعی شدن خرید کنسول xbox360 رو میخرم...حالا اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنین به اینکه چه مدلی از xbox360 بخرم؟مانیتوری که انتخاب میشه چی هست؟و قیمتم بدین...من برای ارتقاء pc
700_600 تومن کنار گذاشتم...میشه با همچین مبلغه کنسولی شد یا نه؟!
ممنون

1.مدل پریمیوم فقط باید یه 3 هفته ای صبر کنی چون الان 440 هست . ایشا...میاد روی قبلش 320
2.w2261v فعلا امتحانشو پس داده ولی اگه مانیتور های viewsonc گیر بیاد بهتره.
3.صد در صد میرسه با تمام متعلقات و نون اضافه!

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
مانیتور T220 P درسته که میگن 360 رو بهش وصل کنی با اینکه مانیتور فول اچ دی هست ولی چون
نسبت تصویرش 16.10 هست رزولوشن فول اچ دی بهت نمیده؟؟؟ اگه اینطوره که ارزش نداره دوستان راهنمایی کنن!!
بعد کابل HDMI TO DVI بعضی ها میگن اصلش هست خب چه مارکی چه قیمتی اصلا" گیر میاد؟ کجا ها دارن تو تهران (اصل)؟
سوال آخر کسی خبری از مانیتور 2333HD نداره سام سرویس که نیاوردش ولی میگن گویا در تهران دیده شده...:-"

farhadoo

کاربر سایت
Dec 5, 2008
121
نام
فرهاد
مانیتور T220 P درسته که میگن 360 رو بهش وصل کنی با اینکه مانیتور فول اچ دی هست ولی چون
نسبت تصویرش 16.10 هست رزولوشن فول اچ دی بهت نمیده؟؟؟ اگه اینطوره که ارزش نداره دوستان راهنمایی کنن!!

رزلوشن فول اچ دی میده اما چون نسبت تصویر 360 16:9 هست 2 نوار سیاه بالا و پایین تصویر میندازه

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
رزلوشن فول اچ دی میده اما چون نسبت تصویر 360 16:9 هست 2 نوار سیاه بالا و پایین تصویر میندازه
این اتفاق وقتی میوفته که ورودی مانیتور مپ 1:1 داشته باشه که تو اون مدل بعید می دونم . کلا این قضیه تو مانیتورهای TN کم سابقست .
چون من ایکس باکس از نزدیک ندیدم فرض می کنم تنظیمات تصویرش مثل پلی استیشن میمونه فلذا تصویر کشیده میشه تا صفحرو پر کنه البته چبزی در حدود 1 سانت از بالا و 1 سانت هم از پایین .

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
بعد کابل HDMI TO DVI بعضی ها میگن اصلش هست خب چه مارکی چه قیمتی اصلا" گیر میاد؟ کجا ها دارن تو تهران (اصل)؟
درسته که کیفیت کابل HDMI TO DVI روی کیفیت تصویر هم تاثیر میزاره؟ اگه درسته تاثیرش چقدره؟
بعد T220P آخرین رزولوشنش 1920*1200 هست خب 360 که اینو ساپورت نمیکنه پس چطور رو این مانیتور میگید
فول اچ دی میشه؟؟ میشه بیشتر توضیح بدین...

farhadoo

کاربر سایت
Dec 5, 2008
121
نام
فرهاد
این اتفاق وقتی میوفته که ورودی مانیتور مپ 1:1 داشته باشه که تو اون مدل بعید می دونم . کلا این قضیه تو مانیتورهای TN کم سابقست .
چون من ایکس باکس از نزدیک ندیدم فرض می کنم تنظیمات تصویرش مثل پلی استیشن میمونه فلذا تصویر کشیده میشه تا صفحرو پر کنه البته چبزی در حدود 1 سانت از بالا و 1 سانت هم از پایین .
کلا توی مانیتور های 16:10 یا Black bar ایجاد میشه یا تصویر کشیده میشه،در مورد T220p چون نداشتم نمیدونم دقیقا کدوم حالته اما در هر دو صورت به نظر من برای کنسول زیاد جالب نیست

بعد T220P آخرین رزولوشنش 1920*1200 هست خب 360 که اینو ساپورت نمیکنه پس چطور رو این مانیتور میگید
فول اچ دی میشه؟؟ میشه بیشتر توضیح بدین...

خوب با این رزلوشن به نظر شما این مانیتور نمیتونه تصویری با رزلوشن1080x1920 رو پخش کنه؟!
در حقیقت120 پیکسل عمودی بیشتر هم داره(به دلیل 16:10 بودن) که این اختلاف موجب کشیده شدن تصویر یا نوارهای سیاه میشه.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
ببخشید من هی پست میدم این قسمت هم راهنمایی کنید ممنون میشم:
کابل HDMI TO DVI بعضی ها میگن اصلش هست خب چه مارکی چه قیمتی اصلا" گیر میاد؟ کجا ها دارن تو تهران (اصل)؟
درسته که کیفیت کابل HDMI TO DVI روی کیفیت تصویر هم تاثیر میزاره؟ اگه درسته تاثیرش چقدره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر