راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
ای بابا !
من کی بد گفتم !
من فقط در مورد input lag ش حرف زدم و بس !!!!

ضمنا سری 6 سامسونگ 32" مگه قیمتش بالای 1.2 میلیون نیست ؟

الان قیمت آ650 1040000 وبدون هدیه 950 تومن هست

دوست عزیز اگه اون مانیتور ال جی رو به خاطر تی ویش میخوای
به درد ایران نمیخوره چون تیونرش گیرنده dvb ( تی وی دیجیتال ) هست و تیونر انالوگ نداره

یعنی این ال جی تی وی نمیگیره.امید جان مانیتور شما تی وی نمیگیره؟
------------------------------------------------------------------------------
امید یه عکس از پشت مانیتورت میگیری ببینیم چه ورودی هایی داره؟!!!!

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دوستان در مورد این مانیتور M227WD باید از مادیران اطلاعات گرفت ؟

ورودیهای این 227 رو ببینید :d !
c024d91dc7.jpg

dani_game

کاربر سایت
Jan 2, 2009
74
دوستاني كه AOC دارن ميشه لطفا از كارش يكم بگيد؟ ميخواستم بخرم ولي خوب چون متاسفانه تا حالا زياد نخريدن اين محصول رو و يكمي نا شناختس تو دو راهي موندم . مرسي

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
چه خبره!!!
چند اینچه؟27ــه!!!
وارد ایران شده ؟قیمتش چطوره؟
سلامتی :d !
22 اینچ !
نمیدونم والا !
دوستاني كه AOC دارن ميشه لطفا از كارش يكم بگيد؟ ميخواستم بخرم ولي خوب چون متاسفانه تا حالا زياد نخريدن اين محصول رو و يكمي نا شناختس تو دو راهي موندم . مرسي
من در حال حاضر این 22" AOC رو دارم !
شفافیتش عالیه و بهش هارد اکسترنال هم وصل میکنم و بدون pc فیلم میبینم :d !
کلا مانیتور خوبیه به نظر من نسبت به قیمتش فوق العاده هست ...

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
TV میگیره.خوبشم میگیره.
ورودیهاش مثل همین بالاییه..فقط HDMI/Scart/Optical/USB نداره. باقی چیزا رو داره.برو سایت مادیران...نوشته کل مشخصاتشو با عکس.
اما این مانیتوره خداست.! خیلی خفنه....کامل کامل.
راستی بچه ها...کسی از بانه چیزی شنیده؟ یه بابایی که رفته بوده،سامسونگ 32 اینچ TV البته...با ضمانت:eek: 420 !
جریان چیه؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
من به تازگی LG M2794D رو خریدم. 27 اینچ با نسبت تصویر 16:9 و Full HD . اسپیکر هاشم دو تا 5 وات هست و کیفیت و قدرت صداش مناسبه.
ورودی ها و خروجی هاش دقیقا همینی هست که تو عکس گذاشتین. همه اینا رو داره!
کیفیت تصویرش خیلی خوبه. چه برای بازی. چه خوندن متن و اینترنت و فیلم و ....
در کل ازش خیلی راضیم. اگه بودجتون اجازه میده حتماً بخرین. ;)

comix_zone

کاربر سایت
Sep 29, 2007
21
سلام.
من به تازگی LG M2794D رو خریدم. 27 اینچ با نسبت تصویر 16:9 و Full HD . اسپیکر هاشم دو تا 5 وات هست و کیفیت و قدرت صداش مناسبه.
ورودی ها و خروجی هاش دقیقا همینی هست که تو عکس گذاشتین. همه اینا رو داره!
کیفیت تصویرش خیلی خوبه. چه برای بازی. چه خوندن متن و اینترنت و فیلم و ....
در کل ازش خیلی راضیم. اگه بودجتون اجازه میده حتماً بخرین. ;)
دوست عزيز من دو تا سوال از شما داشتم
ايا اين مانيتور براي ديدن تلويزيون ايران مناسبه ؟ (منظورم اينه كه تيونر انالوك داره ؟)
ايا وقتي از بايين به تصوير نكاه ميكنيم يه مقدار تصوير تيره ميشه يا نه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
راستی بچه ها...کسی از بانه چیزی شنیده؟ یه بابایی که رفته بوده،سامسونگ 32 اینچ TV البته...با ضمانت:eek: 420 !
جریان چیه؟
تو بانه اصلا TV با ضمانت نمیفروشن!
شما به اون بابا بگو حاضری 600 تومن TVیش رو بخری البته اگه یه مارک درست و حسابی مثل سامسونگ و الجی و... بود!البته مارکهای متفرقه هم فکر نمیکنم بشه به این قیمت پیدا کرد!
تو بانه TV هارو خیلی زیر قیمت پیدا کنی 100-150 تومن هست(دیگه خیلی زیاد 200 که خیلی خیلی کم پیش میاد) که بدون ضمانت هستن و واقعا نمیارزه به خاطر این مقدار ضمانت رو فدا کنی!

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
آقا من مانیتورم T220p هست تو تنظیمات Display آخرین رزولیشنش 1920x1080 همین گزینه رو باید انتخاب کنم دیگه ؟ (X360 )

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
دوست عزيز من دو تا سوال از شما داشتم
ايا اين مانيتور براي ديدن تلويزيون ايران مناسبه ؟ (منظورم اينه كه تيونر انالوك داره ؟)
ايا وقتي از بايين به تصوير نكاه ميكنيم يه مقدار تصوير تيره ميشه يا نه؟

سلام.
در مورد سوال اول بايد عرض كنم كه راستش تست نكردم! چون من اين مانيتور رو براي پورت HDMI خريدم كه بعداً اگه قسمت شد و X360 يا PS3 (يا هر جفتش!) رو خريدم ديگه مشكل تلويزيون Full HD و كابل HDMI To DVI و كابل تبديل صدا و وصل كردن به اسپيكر و خلاصه اين مزخرفاتو نداشته باشم!
در مورد سوال دوم هم بايد عرض كنم بله !
سياه ميشه.
اما حالا چرا ؟
ببين دوست عزيز. الان در حال حاضر مانيتورهايي كه ساخته ميشه به طور معمول 2 نوع پنل در اونها استفاده ميشه.
يكي TN و ديگري S-PVA . البته دو نوع پنل ديگه هم وجود داره كه خيلي كم و به ندرت استفاده ميشن در نتيجه اسم نميبرم.
تمام مانيتورهايي كه الان تو بازار هستن مخصوصاً بازار ايران. از 15 اينچ بگير تا همين 27 اينچ همه TN هست.
حالا چه برندش LG باشه چه Samsung چه Acer چه ViewSonic چه CTX و Asus و AOC و خلاصه همه برندهاي موجود پنل هاشون TN هست. حالا اين پنل TN يكي از اصلي ترين مشكلاتش زاويه ديد محدودش هست. مخصوصاً زاويه ديد عمودي كه باعث ميشه اگه از بالاي مانيتور و بصورت مايل به تصوير نگاه كني تصوير روشن تر و خيلي سفيد ميشه و اگه از پايين بهش نگاه كني تصوير تاريك و سياه ميشه. الان تمامي مانيتورهاي بورس بازار ايران حتي اون Samsung T220P كه ملت براش سر و دست ميشكونن و چه Samsung T220HD كه الان انتظارشو ميكشين و چه اين مدل LG 22 اينچ كه بچه ها دارن راجع بهش بحث ميكنن همشون پنل TN دارن و هموشن همين مشكل رو دارن.
دليل استفاده از اين پنل هم قيمت مناسب پنل. كيفيت تصوير قابل قبول و زمان پاسخدهي پايين هست.
اما پنل S-PVA زاويه ديدش 180 درجه هست به اضافه كيفيت و شفافيت بهتر. منتها قيمت مانيتورهاي بر اساس اين پنل بالاتر هست! من تنها مانيتوري كه تو ايران سراغ دارم از اين نوع پنل استفاده ميكنه مانيتور 24 اينچ CTX هست كه قيمتي در حدود 600 تومن داره!!
در كل اين همه وراجي كردم كه بگم اين سياه شدن تصوير وقتي از پايين بهش نگاه ميكني بدليل ضعف پنل مورد استفاده هست و به مارك تجاري مانيتور يا سايز ماينتور ربطي نداره.
نتيجه گيري : مانيتور LG M2794D هم بدليل استفاده از پنل TN اين مشكل رو داره.

------------------------------------

دوستان خواسته بودن از مانیتور عکس بذارم که در اولین فرصت رفتم خونه هم از نمای جلو و هم از قسمت پشتش عکس میذارم همین جا. ;)
در مورد قیمت و اینکه از کجا خریدم :
از جمهوری خریدم! بی خودی بازار رضا و ایران و پایتخت و ... رو زیرو رو نکنین. اونجاها اصلاً گیر نمیاد!
یه جا اونم شانسی تو یه پاساژ کوچیک توی جمهوری پیدا کردم. اصلاً به فکرم هم نمیرسید که اینجا میتونه داشته باشه!
قیمت هم 550 گرفتم. ;)

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
دوستان به نظرتون مانیتور بگیرم یا HD TV 26 اینچ سامسونگ واسه اتاقم میخوام . علاقه ای هم به نگاه کردن تلوزیون ندارم ؟؟؟ به نظر شما کدوم واسه بازی بهتره چون من هر دوتا کنسولو دارم ؟؟؟؟;)

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
سلام...
دیشب مانیتورم به رحمت ایزدی رفت و باید یکی دیگه بگیرم حالا میخوام lcd بگیرم و بیشتر از 200 تومن نمیتونم بدم، یه مدل با این قیمت که هم برای x360 و هم خود کامپیوتر خوب باشه معرفی کنید.( نمیخوام در حد کهکشان راه شیری باشه فقط خوب بشه چون در این صورت قیمتش در همون حد میشه)
راستی واسه lcd هم باید کابل اتصال به کامپیوتر بگیرم؟

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان من 300 هزار تومن دارم
به نظرتون چه مانیتوری بگیرم که هم full hd باشه هم ورودیHDMI داشته باشه.؟
برای ps3 هم میخوام بگیرم.
لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر