راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا مطمئنی از چیزایی که میگی؟
چون من رفتم یکی از فروشگاها محصولات ال-جی و بهترین مدل 3Dشونو امتحان کردم ....... فقط 15ثانیه به تصویر با عینکی که دادن نگاه کردم ... بعدش واقعا سردرده عجیبی گرفتم ... چه بسا خیلی مسخره و آشغال بود کیفیت تصویری که تحویل داد ...
اما یه دفه هم با 3D سونی امتحان کردم، هیچ مشکلی نداشتم و اتفاقا کیفیت بالاتری داشت

نه داداش من مطمئن نیستم
شما سونی بگیر و مبارکت باشه
تو 15 ثانیه شما سر درد گرفتی این رو شوخی نگیر ، زنگ بزن گینس بگو ثبتش کنن برات چون واقعا رکورد بی سابقه ای هست

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام حمزه جان.
تو هر تاپیکی اینو مطرح کردم اینجا هم بد نیست بگم.
سه بعدی یک تجربه کاملا شخصی هستش. یعنی چیزی که من میبینم با بقیه یکی نیست و هرکس با توجه به میزان قدرت درک و تیزی چشمش سه بعدی رو تجربه میکنه.

یه چرخ تو نت بزنید و به آمار نگاه کنید میبینید حتی چند % مردم سه بعدی رو نمیبینن.

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
سلام فقط می خواستم بگم برای دوستانی که میخوان مانیتور سامسونگ بخرن الان دیگه سامسونگ سری BX85 plus رو دیگه تولید نمی کنه و به جای اون سریa560H plus & a360Hplus تولید میکنه که در سایزهای 20 -22-23-24 موجود هستن این هم مدلاش که همشون یک HDMI و خروجی صدارو دارن.این هم چندتا مدل:22a360h plus__23a560h plus__24a360h plus و به جای خرید سری BX85 plus این مدل ها توصیه میشه.البته اینو هم بگم که یکی از دوستان فروم 22a360h plus خریده ولی متاسفانه چون این مانیتور خروجی صدا نداره نمی تونه صدارو بگیره ولی میشه از طریق اون AV و یک تبدیل 2 به 1 صدا این مشکلو برطرف کرد.

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان یه مانیتور Full HD که پورت HDMI ایکس باکس رو بزنم روش....لطفا با قیمت مناسب معرفی کنید...کسی هم دست دوم داره خریدارم

من ال جی w2261 رو پیشنهاد میکنم کیفیت عالی hdmi هم داره
من یکی داشتم و اشتباه کردم فروختم ، به نظرم یکی از بهترین ها هست
تو بازارچه بگردی مانیتور دسته دو زیاد میفروشن

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
من ال جی w2261 رو پیشنهاد میکنم کیفیت عالی hdmi هم داره
من یکی داشتم و اشتباه کردم فروختم ، به نظرم یکی از بهترین ها هست
تو بازارچه بگردی مانیتور دسته دو زیاد میفروشن

میشه بگی کجا؟؟ چقدر میارزه؟ مورد دیگه مد نظر داری؟

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
دوستان میشه برام مانیتوری رو معرفی کنید که قیمتش بین 100 تا 200 باشه.حداقل hd 720p باشه.بشه ازش خروجی صدا هم گرفت.ممنون.

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

مرگ

کاربر سایت
Mar 4, 2012
10
من مانیتورم ورودیvga داره.
تصویر اچدی xbox رو ساپورت میکنه یا نه؟اگه بله چیکار کنم؟
اینم بگم که میتونه تصویر اچدی رو از کامپیوتر نشون بده.

aamier

کاربر سایت
Aug 9, 2010
91
گرونه بابا
من گرون خریدم یا گرون تر از 360 تومنه.دیگه تولید نمیشه این مدل.
کسی نیست جواب بده
فقط مانیتورایی خروجی صدا دارند که HDMI داشته باشند و LG 2261VP می تونه گزینه ی خوبی باشه البته 30-40 تومن از قیمت مد نظر شما بالاتر هست یا این که دست دومشو بخری.
من مانیتورم ورودیvga داره.
تصویر اچدی xbox رو ساپورت میکنه یا نه؟اگه بله چیکار کنم؟
اینم بگم که میتونه تصویر اچدی رو از کامپیوتر نشون بده.
من یک دونه F700P داشتم با کابل VGA وصل می کردم و رزولوشنو از طریق کنسول گذاشته بودم رو 1600*1200 که اچ دی محسوب میشه به نظر من که کیفیتش خوب بود.

مرگ

کاربر سایت
Mar 4, 2012
10
یه کابل vga برای xbox گرفتم اما روی مانیتورم و روی تلویزیون lcd هیچ تصویری نشون نمیده.بردمش پیش فروشنده کابل رو که وصل کرد به تلویزیون معمولی مشکلی نداشت.چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر