راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان من رفتم امروز یه مانیتور گرفتم فروشنده گفت اگه میخوای بخری امروز بخر که همینجور قیمتا میره بالا منم به حرفش گوش دادم یه ledbx2285 plus سامسونگ گرفتم دوتا خروجی hdmi داشت قیمتشم مناسب بود 300 تومان گرفتم حالا نسبت به قیمتی که دادم به نظرتون میصرفه یعنی ارزش داره؟ من باهاش xbox بازی میکنم
پَ نـَ پَ :-"

میخوای پستای منو زیر سوال ببری؟!!! /:)

مبارکت باشه. :d
نه داداش خدا نکنه شرمنده تقصیر ما شد پستایه قبل نخوندیم اخه عجله داشتم الان میخونم ببینم نظرتون چی بوده به هر حال ممنون دوست عزیز

آخرین ویرایش:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
دوستان من رفتم امروز یه مانیتور گرفتم فروشنده گفت اگه میخوای بخری امروز بخر که همینجور قیمتا میره بالا منم به حرفش گوش دادم یه ledbx2285 plus سامسونگ گرفتم دوتا خروجی hdmi داشت قیمتشم مناسب بود 300 تومان گرفتم حالا نسبت به قیمتی که دادم به نظرتون میصرفه یعنی ارزش داره؟ من باهاش xbox بازی میکنم

پَ نـَ پَ :-"

میخوای پستای منو زیر سوال ببری؟!!! /:)

مبارکت باشه. :d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
به به پس مبارکت باشه...اما من با خرید LED TV سامسونگ فهمیدم تی وی کلا یه چیز دیگست واسه گیم!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
سلام بر همگی

قیمت بروز مانیتور LG 2261 VP با گارانتی مادیران چنده؟ (میخوام بفروشم)
+
مشخصات یه مانیتور ال ایی دی خوب 23 اینچ ( 23 اینچ 1920*1080 ـــه ؟ ) سامسونگ با گارانتی رو هم بدید.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام بر همگی

قیمت بروز مانیتور LG 2261 VP با گارانتی مادیران چنده؟ (میخوام بفروشم)
+
مشخصات یه مانیتور ال ایی دی خوب 23 اینچ ( 23 اینچ 1920*1080 ـــه ؟ ) سامسونگ با گارانتی رو هم بدید.

اگه خواستی 23 سامسونگ بگیری حتما LED Monitor PX23720 رو بردار که رودست نداره...واقعا عالیه...اما یه خورده سخت گیر میاد...بگردی پیدا می کنی!

قیمت هم زیر 350000 حساب نکن...

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
بچه ها قیمت تا چجوریاست؟
یه چند تا مدل خوب از 21 کوچیکتر نباشه فول باشه پورت hdmi داشته باشه (lg:-& نباشه) معرفی کنید.
led یا lcd Zفرق نداره بودجه هم 250 تا 270 تومنه:d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
کسی اینجا خرید tv از بانه رو پیشنهاد میکنه ؟ تجربه داشته باشه ؟ بالای 32 میخوام . قیمتا چه قدر فرق داره

آره دوست عزیز...من دوستم از اونجا ۶تا LCD سونی واسه کل فامیلشون آورد...

اگه بخوای از اونجا بگیری باید قید گارانتی رو بزنی! تنها عیبش همینه...وگرنه قیمت نهایتا تو سایزی که شما میخوای ۶۰۰ تومنی تفاوت داره...
به قول یکی از مغازه دارای اونجا میگه گارانتیش تا دم در مغازست...

خواستی بگیری خودت و شانست...اگه امتحان کرد همونجا...بعد آوردی تا یدفعه خراب شده و پیکسل سوخته داره...,(البته شاید...احتمالش کمه) دیگه باید قیدشو بزنی...چون نمایندگیای مجاز تعمیر زیر بارش نمی رن...

یه جورایی ریسکه و شانس...خودت با بختت دیگه!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بچه ها قیمت تا چجوریاست؟
یه چند تا مدل خوب از 21 کوچیکتر نباشه فول باشه پورت hdmi داشته باشه (lg:-& نباشه) معرفی کنید.
led یا lcd Zفرق نداره بودجه هم 250 تا 270 تومنه:d

مانیتورای LCD سامسونگ که بدرد نمی خوره اصلا! اگه خواستی LCD بگیری حتما W2261vp بردار...چون تو LCDها سره!

اما LED اصلا سراغ LG نرو...
۳۰۰ تومن بذار کنار واسه Samsung BX2285 plus

چون تو LED ها کولاک میکنه...این دوتا مانیتور ۲۲اینچ هستن و پورت HD هم دارن...(BX2285 دوتا داره)
هردو هم Full HD تشریف دارن...

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

oveis

کاربر سایت
Jun 22, 2009
67
نام
اویس
خیلی ممنون . شما تا حالا دیدی کسی بیاره و سوخته باشه ؟ 1 دونه پیکسل منظورم نیست . مثلا پیکسل زیاد یا کلا خراب باشه ؟

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
لطفا یه قیمت و نظر خودتون رو راجب ips226v بیان کنید ایا سرعت پاسخگوییش برای بازی مناسبه؟ یه جایی خوندم قدرت پاسخگوییش مثل 2 میلی ثانیه هست چون ای پی اس؟ کلا یه توضیح و یه مقایسه با مانیتورهای 2485 و 23720 سامسونگ انجام بدید.
با تشکر
http://www.maadiran.com/ProductDeta...ner&utm_content=LG-IPS226V&utm_campaign=IPS#a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر