راهنماي كامل بازي ها

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام
من بازی ارباب حلقه ها conquest مرحله اولش موندم چی کار کنم اگه کسی راهنمایی بازی رو داره لینکش رو بزاره اگر ممکنه ممنون میشم

Max Pouria

کاربر سایت
Nov 28, 2008
73
سلام.
من تو بازی Prince Of Persia 2008 اونجا که دور تا دور میدون 6 تا الیکا ضاهر میشه گیر کردم . اون یارو جادوگره هم هی میگه یکی رو انتخاب کن مرد کوچولو !!!
حالا نمیدونم باید چیکار کنم . خواهشا راهنمایی کنید .
اینم عکسش:

http://www.send.gigfa.com/uploads/1234427800.jpg

Elegans

کاربر سایت
Nov 19, 2008
6
درخواست

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان خوبم.من راهنمای کامل بازی های عصر فرمانروایان 2 و جنگهای صلیبی 2 رو می خواستم.خواهشا هرکی داره به من هم بده.ممنون
ایمیل من:elegans@ymail.com

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام.
من تو بازی Prince Of Persia 2008 اونجا که دور تا دور میدون 6 تا الیکا ضاهر میشه گیر کردم . اون یارو جادوگره هم هی میگه یکی رو انتخاب کن مرد کوچولو !!!
حالا نمیدونم باید چیکار کنم . خواهشا راهنمایی کنید .
اینم عکسش:

http://www.send.gigfa.com/uploads/1234427800.jpg
اینجا بهترین راه اینه که خودت رو پرت کنی پایین اونوقت الیکا میاد دستت رو میگره و نجاتت میده.خودت متوجه میشی:biggrin1:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام .من لینک تاپیک GTA IVرو میخوام که در مورد همه چیزیش نوشته ,(کرک,راهنمای نصب,راهنمای اجرا )اسمش رو درست یادم نیست اگه میشه لینکش رو بدین!!

Amin_Evil_Dead

کاربر سایت
Sep 16, 2006
196
نام
Amin
سلام دوستان گرامي من تو بازي گير كردم اونجايي كه دونباله دكتر فيت ميري تو دفترش و بعد پاكسازي محل و كشتن دشمنان يك كليد به نام Smal key پيدا ميكني و ديگه نميدونم كجا برم تو خونه نميره اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم با تشكر ... :love::love::smile:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام دوستان گرامي من تو بازي گير كردم اونجايي كه دونباله دكتر فيت ميري تو دفترش و بعد پاكسازي محل و كشتن دشمنان يك كليد به نام Smal key پيدا ميكني و ديگه نميدونم كجا برم تو خونه نميره اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم با تشكر ... :love::love::smile:
واقعاً کارتون حرف نداشت، اسم بازی رو از کجا باید تشخیص داد؟;)

Elegans

کاربر سایت
Nov 19, 2008
6
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان.من و قتی تو بازیchessmaster 10 تو main meno میرم قسمت Fun و بازی رو شروع می کنم ولی حریف هیچ حرکتی نمی کنه .لطفا منو راهنمایی کنید.با تشکر
ایمیل من:elegans@ymail.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر