دیگر ماکروسافت گلد نخرید.رایگان دریافت کنید!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

armanjojo

کاربر سایت
Feb 15, 2013
1
سلا من تازه فهمیدم برای لایو بازی کردن نیاز به اکانت گلد داریم چطوری میتونم اکانت گلد داشته باشم ؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
کسی تو این چند روزه گرفته بازیش دیگه نیست ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلا من تازه فهمیدم برای لایو بازی کردن نیاز به اکانت گلد داریم چطوری میتونم اکانت گلد داشته باشم ؟
شما در جای اشتباهی سوال کردید.این تاپیک مربوط به گلد رایگانی بود که از طریق دانلود یک بازی دریافت میشد که متاسفانه الان نزدیک یک یا دو هفته ای است که دیگر کد نمی ده.شما برای بازی کردن در شبکه لایو باید حتما اگانت گلد را خریداری کنید که در بخش مربوطه سوال کنید بچه های همین سایت ،به شما جاهای را معرفی می کنه برای خرید.بعد از خرید بهتون یک کد می دن که بازدن اون کد در بخش Redeem code دستگاهتون ،از عضویت Free به Gold تبدیل میشید که می توانید از سرویس ها لایو استفاده کنید.
کسی تو این چند روزه گرفته بازیش دیگه نیست ؟
دیگه کد نمی ده.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
با سلام خدمت دوستان
به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.
ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint
پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.
اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )
دوستان همهٔ اینها کلاهبرداریه دروغه

هیچ جا پوینت و گلد مجانی‌ نمیده

اونجاها که ادعا می‌کنن که میدن خودشون دزد هستند, هکر هستند

لطفا به سمت این چیزها نرید

برادرم همین کارهارو کرد هیچ چیزی به ما ندادن هکمان کردند . یک سال گلد با ۸۰۰ پوینت هم داشتیم.

آخرین ویرایش:

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
بچه من این روش تا آخر میرم ولی وقتی می خواد کد بده یه کد امنیتی گذاشته که زدنش واقعاً غیر ممکنه...
یه نگاه به این عکس بکنین
http://upload7.ir/images/44351543487524969010.jpg

بچه ها راستی سایت مطمئنی برای خرید گلد سراغ دارین ؟

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
یه سر به این لینک بزن
اون حروف ژاپنی یه سری اعداد هستن که با گشتن تو لینکی که دادم یه تصویر هست که این حروف رو ترجمه کرده به اعداد انگلیسیشون!
بچه من این روش تا آخر میرم ولی وقتی می خواد کد بده یه کد امنیتی گذاشته که زدنش واقعاً غیر ممکنه...
یه نگاه به این عکس بکنین
http://upload7.ir/images/44351543487524969010.jpg

بچه ها راستی سایت مطمئنی برای خرید گلد سراغ دارین ؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اون روشه ساخته اکانت ریجن هند هنوز جواب میده باس کسایی که تازه اومدن لایو؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر