دیگر ماکروسافت گلد نخرید.رایگان دریافت کنید!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

the-game

کاربر سایت
Dec 1, 2011
31
من ازش گلد گرفتم
حالا هم 1 هفته است که دارم ازش استفاده می کنم
48 ساعت هم گذشته
مال من فکر کنم بی نهایت شده

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام.اقا من اکانتم قاطی کرده.همین روش رو یه بار زدم ولی هنوز دارم لایو بازی میکنم یعنی الان 4 روزه میتونم لایو بازیکنم اما جلوی اکانتم زده free حالا یه سوال اگر یه گولد یه ساله بگیرم میتونم واردش کنم یا باید صبر کنم تا این 48 ساعته ای که توضیح دادین یه روزی تموم بشه و بعد برم یک ساله رو بزنم؟

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
سلام.اقا من اکانتم قاطی کرده.همین روش رو یه بار زدم ولی هنوز دارم لایو بازی میکنم یعنی الان 4 روزه میتونم لایو بازیکنم اما جلوی اکانتم زده free حالا یه سوال اگر یه گولد یه ساله بگیرم میتونم واردش کنم یا باید صبر کنم تا این 48 ساعته ای که توضیح دادین یه روزی تموم بشه و بعد برم یک ساله رو بزنم؟
نه عزیز می تونی یک ساله بگیری

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها این روش %100 عملیه و حدود یکی دوماهی از اومدنش میگذره ولی هنوز هم کار میکنه.
ویدیوی زیر رو که خودم تهیه و آپلود کردم رو ببینید.
فقط ببخشید چون میخاستم تو یوتوب هم آپلود کنم انگلیسی توضیح دادم.(فهمیدنش راحته چون خودمم عین شمام)
Uploadbaz.com: One click file hosting
هر چند بار که خواستید میتونید ازین گلدا بگیرید
اینم لینکه youtube برای دوستانی که خواستند:
How to get free microsoft gold - YouTube
عزیزم وقتی کد را می زنی نمیگه چند ماه است gold و مینویسه میتوانید به عنوان gold استفاده کنی می خوام بدونم زمان دقیقش چه قدر است

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها این روش %100 عملیه و حدود یکی دوماهی از اومدنش میگذره ولی هنوز هم کار میکنه.
ویدیوی زیر رو که خودم تهیه و آپلود کردم رو ببینید.
فقط ببخشید چون میخاستم تو یوتوب هم آپلود کنم انگلیسی توضیح دادم.(فهمیدنش راحته چون خودمم عین شمام)
Uploadbaz.com: One click file hosting
هر چند بار که خواستید میتونید ازین گلدا بگیرید
اینم لینکه youtube برای دوستانی که خواستند:
How to get free microsoft gold - YouTube
عزیزم وقتی کد را می زنی نمیگه چند ماه است gold و مینویسه میتوانید به عنوان gold استفاده کنی می خوام بدونم زمان دقیقش چه قدر است

x360gamer

کاربر سایت
May 26, 2010
18
نام
Hossein
اول ویدیو که من میگم گلد 48 ساعته(2روزه)!
بعدم اونایی که میگن برای ما 4 روزه کار میکنه حتما خوردن به این آخر هفته های رایگان xbox live.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
اول ویدیو که من میگم گلد 48 ساعته(2روزه)!
بعدم اونایی که میگن برای ما 4 روزه کار میکنه حتما خوردن به این آخر هفته های رایگان xbox live.

آخر هفته رایگان چیه ؟

the-game

کاربر سایت
Dec 1, 2011
31
میگم 1 هفته هست دارم بازی می کنم
مدرن 2 رو الان باهاش به لول 30 رسوندم
حال میده

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
اقا من متوجه یه اشتباه شدم و اون هم اینه که این روش همون 48 ساعته یا شایدم یه خورده بیشتر اما من یکی دو هفته پیش تو قسمت داشبورد رفتم و یک ماه گولد مجانی ماکروسافت رو زدم و ادرس و همه چیز هم دادم اما یه ارور داد و فکر کردم که نتونستم فعالش کنم و فقط مال ip های امریکایی و اروپایه و ناامید از این هدیه باداورده عطایش را به لقایش بخشیدم تا اینکه چشمم به این تاپیک افتاد و کور از خدا چی میخاست.... خلاصه بعد سرمستی از این روش توپ و باحال بعد از چند روز رفتم تو قسمت اکانتمو چک کنم دیدم نوشته 15 day trial و شاخ دراوردم که اخه چه جوری وقتی اونجا گولد یک ماهه ارور داده بعد فعال شده؟!! و توی این 15 روز من فکر میکردم گولد ندارم و به این روش متوسل شدم. کلا گیج شدم نمیدونم قضیه این 15 روز چیه؟نکنه ماکروسافت فهمیده ما وضعیت اقتصادیمون خیلی خرابه و یه حالی بهمون داده !!!حالا من که غافل از این ماجرا بودم چند روز پیش یه گولد یک ساله خریدم و سوالم اینه که اگر الان کد یک سال رو وارد کنم اکانتم بعد از این 15 روز گولد میشه یا از الان و این 15 روز دیگه دود میشه؟ممنون

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دست همتون درد نکنه واقعا عالی بود حالا چطور میشه این پروفایلها رو پاک کرد

hamidhrv

کاربر سایت
Aug 10, 2011
49
نام
حمیدرضا
با سلام خدمت دوستان

به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.

ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint

پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.

اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
با سلام خدمت دوستان

به کمک این مطلب که در اختیار شما قرار میدهیم موتونید به راحتی هر چه ممکن اکانت گلد یا پوینت رایگان دریافت کنید.

ابتدا به این لینک مراجعه فرمایید I love MSPoint

پس از وارد شدن به لینک یه کد در اختیار شما قرار میده که میتونید اون رو به دوستانتان به دوستانتان معرفی کنید.

اگر حد اقل 10 نفر از دوستانتان وارد ان لینک شوند شما 1600 پوینت و اگر 20 نفر به ان مراجعه کنند 4000 پوینت دریافت خواهید کرد (البته ردیم کد رو )

Fake هستش دوست عزیز ...
کلا تمام اینکارارو من انجام دادم تنها چیزی که واقعا کد میده دستت همین روش هستش که متاسفانه با این آخرین آپدیت دشبورد این بازی هم آپدیت شده و دیگه گلد 14روزه مث قبل نمیده بلکه شدن دقیق 48ساعته !!

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
یادش بخیر >:d اون اوایل 14 روزه می داد من گلده 2 سالمو گرفتم :d

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
سلام من دیگه نمی تونم گلد بگیرم

وقتی میرم تو بازی میگه یه کد چینی/ژاپنی وارد کن :|

Nima2300

کاربر سایت
Dec 24, 2012
29
دوستان لدفن کد ها رو این جا بزارین تا یه حالی بکنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر