دیگر ماکروسافت گلد نخرید.رایگان دریافت کنید!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

x360gamer

کاربر سایت
May 26, 2010
18
نام
Hossein
لینکه yutube اضافه شد
هر redeem code که بگیرید تاریخ انقضا نداره(قابل توجه اون دوستمون که گفته بود کداش دیگه کار نمیکنه)
کد هارو روی هر اکانتی که خاستید میتونید وارد کنید
با هر دستگاه هم میتونید هرچنتا پروفایل که خاستید درست کنید(که فقط 3 تاش رو گلد مینه و بقیه سیلور ساخته میشن)

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
آره!! یعنی دیگه نمیشه پوینت مفت گرفت؟؟؟؟؟؟؟ :((
حالا باید دید که فردا پس فردا هم همینطور خواهد بود..
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

:D

...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
لینکه yutube اضافه شد
هر redeem code که بگیرید تاریخ انقضا نداره(قابل توجه اون دوستمون که گفته بود کداش دیگه کار نمیکنه)
کد هارو روی هر اکانتی که خاستید میتونید وارد کنید
با هر دستگاه هم میتونید هرچنتا پروفایل که خاستید درست کنید(که فقط 3 تاش رو گلد مینه و بقیه سیلور ساخته میشن)

این که میزنه 48 ساعته؟ چطوری میگید کدها تاریخ انقضا نداره؟ یعنی تا بی نهایت کار میکنه؟

x360gamer

کاربر سایت
May 26, 2010
18
نام
Hossein
این که میزنه 48 ساعته؟ چطوری میگید کدها تاریخ انقضا نداره؟ یعنی تا بی نهایت کار میکنه؟
انقای مصرف نداره یعنی شما الان گلده رو گرفتی برو یه ساله دیگه بزن تو اکانتت ولی منظور اینه که 48ساعت به ما گلد میده (از زمان مصرف)
و شما میتونی مثلا 15 تا رو در روز بسازی که میشه 1ماه گلدکه ساختن هر کدوم هم 5 دیقه بیشتر طول نمیکشه.

آخرین ویرایش:

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
اقا امتحان کردیم.درست بود.دمت گرم.فقط یه سوال در انتها که دو تا کد میده اون کد پایینی برای چیه؟

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
That web page doesn't exist

دارم فیلمو دانلود میکنم 50 % :D

این

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
That web page doesn't exist

دارم فیلمو دانلود میکنم 50 % :D

این

اگه حجم ندارید من یه اشاره کوچیک میکنم
اول میرید یه پروف جدید میسازید.
بعد میرید تو local ژاپنو انتخاب میکنیدو سیستمو ریست میکنید بعد عضو لایو میشید.
ایمیل و اینا رو میدید میرسه به سن تولد :
سن باید بالای 18 باشه ( 1990 به پایین )
بعد هم تایید تا وارد لایو بشین.
همون تب اول یه صفحه وسطش داره با rs اینور اونورش کنید تا به مانستر هانتر فرانتیر 4 برسید
روش a بزنید
بعدشم رو اولیه a بزنید و 20 مگ دانلود کنید
بازیو باز کنید
یه مستطیل قرمز میاد روش a رو بزنید کددتون ظاهر میشه
کد اعداد و حروف اولیه دومیه نمیدونم چیه
اینو دوستمون jaki زحمتشو کشیدن.

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
انقای مصرف نداره یعنی شما الان گلده رو گرفتی برو یه ساله دیگه بزن تو اکانتت ولی منظور اینه که 48ساعت به ما گلد میده (از زمان مصرف)
و شما میتونی مثلا 15 تا رو در روز بسازی که میشه 1ماه گلدکه ساختن هر کدوم هم 5 دیقه بیشتر طول نمیکشه.
درسته.
ولی برای ساختن هر کدوم از اکانت ها بایدhotmailهایی جدا گونه ساخته شه که خودش مراحلی داره و اگه با مراحل ساخت پروفایل جمع بشه برای کسی که هر روز بازی میکنه یه جور دردسره که براش به صرفه نیست هر دو روز بیاد این کارو کنه ولی برای کسی که یه چند هفته یک بار بازی میکنه میتونه روش مناسبی باشه.
در ضمن بعد از این که بازی دانلود شد با هر پروفایل دیگه ای مثل امریکاو انگلستان و کانادا و... واردش بشین کد رو میده و حتما لازم نیست برای ژاپن باشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر