دیگر ماکروسافت گلد نخرید.رایگان دریافت کنید!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
دوستان این روش دیگه کار نمیکنه...
حداقل واسه من اینطوریه
قبلا کار میکرد و 2.3 هفته ای لایو بودم باهاش ولی دیگه واسه من کار نمیکه،یعنی کد رو میده ولی کار نمیکنه...

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
درسته.
ولی برای ساختن هر کدوم از اکانت ها بایدhotmailهایی جدا گونه ساخته شه که خودش مراحلی داره و اگه با مراحل ساخت پروفایل جمع بشه برای کسی که هر روز بازی میکنه یه جور دردسره که براش به صرفه نیست هر دو روز بیاد این کارو کنه ولی برای کسی که یه چند هفته یک بار بازی میکنه میتونه روش مناسبی باشه.
در ضمن بعد از این که بازی دانلود شد با هر پروفایل دیگه ای مثل امریکاو انگلستان و کانادا و... واردش بشین کد رو میده و حتما لازم نیست برای ژاپن باشه.

یه سوال.با این روش چند بار میشه گولد 48 ساعته گرفت؟من فقط اخر هفته ها میخام لایو بازی کنم حالا میخام ببینم اگه با این روش محدودیت نداره و میتونم بی نهایت اکانت بسازم و گلد بگیرم دیگه گولد 12 ماهه نخرم.ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نه هات میل دارم نه هات میل ساختم
بابا بگیرین بزنین هروقت تموم شد میخرین دیگه!

x360gamer

کاربر سایت
May 26, 2010
18
نام
Hossein
درسته.
ولی برای ساختن هر کدوم از اکانت ها بایدhotmailهایی جدا گونه ساخته شه که خودش مراحلی داره و اگه با مراحل ساخت پروفایل جمع بشه برای کسی که هر روز بازی میکنه یه جور دردسره که براش به صرفه نیست هر دو روز بیاد این کارو کنه ولی برای کسی که یه چند هفته یک بار بازی میکنه میتونه روش مناسبی باشه.
در ضمن بعد از این که بازی دانلود شد با هر پروفایل دیگه ای مثل امریکاو انگلستان و کانادا و... واردش بشین کد رو میده و حتما لازم نیست برای ژاپن باشه.
دوست عزیز من تو ویدیو میگم که این ایمیل هنگام ساخت پروفایل حتما نباید مال خودتون باشه فقط باید موجود باشه و برای اکانت های دیگه قبلا استفاده نشده باشه.
ایمیلی مانند hossein33@yahoo.com مسلما موجوده ولی شاید برای اکانت دیگه استفاده شده باشه که احتمالش کمه.همینطور عدد بعد از یه اسمی رو باید عوض کنید تا قبول کنه.
چون تو یاهو مسلما افرادی که با اسم حسین ثبت نام میکنن زیادن و خود یاهو برای جلوگیری در تکرار hossein@yahoo.com یه عدد(عدد بعدی) به hossein اضافه میکنه.
پسووردش هم اگه یاهو باشه لازم نیست حتما پسوورد همون ایمیل وارد شه فقط باید 6 عدد یا حرف باشه.بازم تو ویدیو گفتم من معمولا از 6 تا حرف a استفاده میکنم.
اون ایمیل رو که تو ویدیو وارد کردم اصلا نمیدونستم هست ولی شانسی زدم که دیدید قبول کرد.اگه چیزی که گفتمو فهمیدید 90% ایمیل هاتونو قبول میکنه.

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
يعني اگه كار كنه من تا عمر دارين دعاتون ميكنم. دانلود كردم و الان ميرم واسه تست

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من تا عمر دارم دعاتون میکنم ! :d

چون من امتحان کردم جواب داد .

واقعا دستتون درد نکنه ، توضیحات کامل با ویدیو و ....

یه سوال داشتم : من که الان لد شدم . از کجا میتونم بفهمم چقدر از مدت گلد باقی مونده ؟؟
چون هنوز مینویسه فری اکانت ...
( در حالی که همه بازیها رو تست کردم محدودیتی نداره ...)

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
آقا ممنون
فقط یه چیزی:
کد اولی که برای گلد 48 ساعتست ولی اون کد دومی دیگه چیه؟
ممنون میشم جواب بدید

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
آقا ممنون
فقط یه چیزی:
کد اولی که برای گلد 48 ساعتست ولی اون کد دومی دیگه چیه؟
ممنون میشم جواب بدید

هرساعتی کد رو وارد کنی تا 48 ساعت بعد همون ساعت میتونی بازی کنی و بعدش دیگه نمیتونی و اگر در حین بازی کردن هم باشی و مدتت تموم بشه از لایو میندازتت بیرون

Hesaaam

کاربر سایت
Oct 17, 2011
28
نام
Hesam
خوب عزيزان من كار كرد و عالي بود
اما با هر پروفايل فقط يك بار ميشه كد گرفت؟؟؟ چون من هر بار ميرم با يه اكانتم فقط همون يه كد كه داده رو نمايش ميده
درضمن من پروفايل بسازم و لايويش كنم ميتونم بعدا حذفشون كنم؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با تشکر فراوان از x360game
ببخشید که اینجا می پرسم اما دوستان راهی برای گرفتن پوینت نمی دونند؟این بینگ زد همه چی را بست

با تشکر.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با تشکر فراوان از x360game
ببخشید که اینجا می پرسم اما دوستان راهی برای گرفتن پوینت نمی دونند؟این بینگ زد همه چی را بست

با تشکر.
آره ! لامصب با وی پی ان هم میبنده . من ۴ تا ساختم فقط اولی رو نبست . ولی همون یکی هم خوبه! در ماه ۴۰۰ تا میده!

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا این بینگ که رکب زد :(
من کلی اکانت داشتم،تا چند روز دیگه باهاشون یه 2400 پوینت نصیبم میشدا :d
حیف...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر