دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حالا تا 10 صفحه سر این که اون انحصاریه، این رو سونی فن ها بردن بالا، کنسول من خوشکل تره و ... بحث کنید :lol: ...
ما که رفتیم فینال، $#$&^!#^%@#$^ ... :)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بتمن تو مراحل گروهی توی هر سه دور اول شد، تازه دور اول با یه شخصیت انحصاری مایکروسافت همگروه شده بود. کاملا مشخصه بتمن خیلی طرفدار داره :D

طرفدارای بتمن به کنار . تنها دلیلی که میتونه اون حرکتی که کیوان گفت رو توجیه کنه همین آنتی سونی ها هستن . قبول نداری ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
یه اتفاق خیلی جالب تو این سری افتاد که باید شفاف سازی بشه :biggrin1:

از اول رای گیری تا امروز حدود ساعت 8 اینطورا اسنیک حدود 30 تا رای از بتمن جلوتر بود. بعد به صورت خودجوش در عرض چند دقیقه نزدیک 20-30 رای پشت سرهم به بتمن اضافه شد :biggrin1:
میریم رای ها رو نگاه می کنیم و میبینم بله، به صورت خیلی تابلویی id ها شبیه همه :biggrin1:
----------------
خجالت داره واقعا، اما بازهم با این کارا نتوستن از سد Snake بگذرن...

عزیزم چرا فرافکنی میکنی..؟

اگر ID ی چیزی داری رو کن و بعد اون افراد رو بن دائم کن..

مگر نمیگی طرف 30 تا رای به بتمن داده.. یعنی 30 تا یوزر داشته..؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آماده زدن CQC بر روی مکس پین میشویم:>

فقط حیف که اون یکی انحصاری PS3 ، جان مارستون نیومد بالا;;)
07837883647685495964.jpg

79541184964288966497.jpg
Like Father, Like Son

[LTR]
Ocelot to Snake: "I'm Liquid's doppelganger, and you are his. Just like your father"​
[/LTR]

نا مردیه به خدا همین الآن من این 2تا عکس رو گرفته بودم داشتم resize میکردم:(

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
طرفدارای بتمن به کنار . تنها دلیلی که میتونه اون حرکتی که کیوان گفت رو توجیه کنه همین آنتی سونی ها هستن . قبول نداری ؟
نمی دونم والا اگه فن های مایکروسافت اینقدر توانایی داشتن تو دور گروهی نتیجه 302 رای واسه بتمن و 132 رای واسه مستر چیف به دست نمی اومد :D بگذریم.
==
عمو مکس تا اینجا خوب بالا اومده، اسنیک هم از همون اول مشخص بود یه پای فینال هست. به نظرم فینال کاملا نزدیک و غیر قابل پیش بینیه، احتمالا قهرمان با اختلاف 3 یا 4 تا رای مشخص میشه :D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یه اتفاق خیلی جالب تو این سری افتاد که باید شفاف سازی بشه :D

از اول رای گیری تا امروز حدود ساعت 8 اینطورا اسنیک حدود 30 تا رای از بتمن جلوتر بود. بعد به صورت خودجوش در عرض چند دقیقه نزدیک 20-30 رای پشت سرهم به بتمن اضافه شد :D
میریم رای ها رو نگاه می کنیم و میبینم بله، به صورت خیلی تابلویی id ها شبیه همه :D
----------------
خجالت داره واقعا، اما بازهم با این کارا نتوستن از سد Snake بگذرن...
مگه خودتون نمیگید یوزهای جدید نمی تونند رای بدن ...
مگه نه اینکه هر یوزری باید حداقل 20 روز از عضویتش بگذره و بالای 10-15 پست تو انجمن داشته باشه که رای بده ...
آخه شما که ناظم انجمن هستین چرا این پست رو میدین ... اصلا و اصلا قصد پست دادن تو این تاپیک رو نداشتم چون نمیتونم با یه عده متعصب بحث کنم. بحث منطقی یه چیزیه ولی اینکه فقط به این که :
طرفدارای بتمن کودکن.
بتمن کاراکتر گیم نیست.
چرا کریس رونالدو و مسی تو نظرسنجی نیست.
بتمن به خاطر فیلماش معروفه.
و ... نمیشه بحث کرد و دیدم بهترین کار جواب ندادن به یه سری از دوستان عزیزه ...
ولی شما میاین این پست رو میدین که 30 رای در عرض 30 دقیقه رفت برا بتمن اونم با ID های مشابه!!!
تو اولین پستم هم برای این نظرسنجی گفتم که اصلا و اصلا ناراحت نمیشم بتمن بالا نره و اسنیک هم بره بالا خوشحال میشم ولی !!!
من هیچی جز سکوت کردن ندارم ... :|

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
عزیزم چرا فرافکنی میکنی..؟

اگر ID ی چیزی داری رو کن و بعد اون افراد رو بن دائم کن..

مگر نمیگی طرف 30 تا رای به بتمن داده.. یعنی 30 تا یوزر داشته..؟

تصمیم گیری در این مورد با ادمین هاست، دست من بود مطمئن باشید لحظه ای درنگ نمی کردم.

مگه خودتون نمیگید یوزهای جدید نمی تونند رای بدن ...
مگه نه اینکه هر یوزری باید حداقل 20 روز از عضویتش بگذره و بالای 10-15 پست تو انجمن داشته باشه که رای بده ...
آخه شما که ناظم انجمن هستین چرا این پست رو میدین ... اصلا و اصلا قصد پست دادن تو این تاپیک رو نداشتم چون نمیتونم با یه عده متعصب بحث کنم. بحث منطقی یه چیزیه ولی اینکه فقط به این که :
طرفدارای بتمن کودکن.
بتمن کاراکتر گیم نیست.
چرا کریس رونالدو و مسی تو نظرسنجی نیست.
بتمن به خاطر فیلماش معروفه.
و ... نمیشه بحث کرد و دیدم بهترین کار جواب ندادن به یه سری از دوستان عزیزه ...
ولی شما میاین این پست رو میدین که 30 رای در عرض 30 دقیقه رفت برا بتمن اونم با ID های مشابه!!!
تو اولین پستم هم برای این نظرسنجی گفتم که اصلا و اصلا ناراحت نمیشم بتمن بالا نره و اسنیک هم بره بالا خوشحال میشم ولی !!!
من هیچی جز سکوت کردن ندارم ... :|

من که نفهمیدم این چیزهایی که گفتید چه ربطی به من داشت، اما به هرحال کسی نگفت این id ها جدید بودن و همشون هم مال یه نفر بوده. این id ها مشخص بود که id های ذخیره افراد هستن که از قبل ساخته بودن و به صورت دسته های 3-4 تایی شبیه به همدیگه بودن.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من چون مي خواستم اخرين راي رو بدم تويه دقايق پاياني مدام چك مي كردم تعداد ارا رو
ساعت 11:38 دقيقه تعداد ارا 692 راي بود وقتي كه ساعت 11:55 دقيقه براي راي دادن رفتم ديدم ارايي كه توي ساعا ت پاياني توي هر ساعت 10تا راي أضافه ميشه به يكباره ظرف 15دقيقه اخر 10 راي اضافه شده !!!!!!!
و بعدش هم خودم ساعت 11:58 دقيقه راي اخر يعني 703 رو دادم .
حالا با اين اختلاف كم بين اسنيك و بتمن فهميدم جريان اون 10 راي چي بود.
و حالا با پست يكي كه كاري كه خودش كرده رو به ديگران نسبت داد و در واقع خودش رو لو داد
متوجه شدم كه كار كي بوده اون 10 راي با اين حساب دوستان اسنيك رو قهرمان بدونين چون اون فرد جزو نا........
هر چه بگندد نمكش ميزنند واي به روزي كه بگندد نمك

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بسی لذت بردیم و این شما و این هم چند خاطره :
War has changed.
I'm no hero Never was. I'm just an old killer... Hired to do some wet work.
There won't be any happy "Beauty and the Beast"-ending for me. What little time I have left will be spent living as a beast. A shadow of the inside, of the old age.
Liquid's got his very own Death Star... (Talking about Outer Haven)
و اما اولین دیالوگ این شخصیت بزرگ :
War has changed. It's no longer about nations, ideologies, or ethnicity. It's an endless series of proxy battles fought by mercenaries and machines. War - and its consumption of life - has become a well-oiled machine. War has changed. ID-tagged soldiers carry ID-tagged weapons, use ID-tagged gear. Nanomachines inside their bodies enhance and regulate their abilities. Genetic control. Information control. Emotion control. control. Everything is monitored and kept under control. War has changed. The age of deterrence has become the age of control... All in the name of averting catastrophe from weapons of mass destruction. And he who controls the ... controls history. War has changed. When the is under total control... War becomes routine.

عمرا اگه بتونی مثل این شخصیت پیدا کنی !!!! هیچوقت فراموش نخواهی شد مرد بزرگ !!!!!!

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
ما اصلا تا حالا این تعداد رای نداشتیم ( 703 ) تا قبل از این بیشترین تعداد رای 660 و میانگین هم زیر 600 رای بوده ( شاید حدود 580 رای ) ... حالا این به کنار ، اصلا تا حالا سابقه نداشته که وقتی یه کرکتر در تعداد رای بالا و اواخر نظرسنجی جلو میفته یهو مثلا 20 رای اختلاف کم بشه ! یعنی فرض کنید 350 به 325 باشه و یهو در عرض 2 - 3 ساعت بشه 350 - 345 !
رای ها رو هم که دیدیم در اون بازه زمانی ID های شبیه به هم زیاد بود و قضیه حداقل برای ما کاملا روشنه ، اما با هیچ قانونی نمیشه ثابت کرد که مثلا این 20 تا رای مربوط به 1 نفره یا 5 نفر یا 20 نفر ، و ما نمیتونیم الان بیایم کسی رو محاکمه کنیم چون نمیتونیم ثابت کنیم . اما مسلمه این اتفاق افتاده ، حالا شاید در نظرسنجی های قبلی هم شده ولی خب چون اختلاف زیاد بوده و ... مشخص نشده .

به هرحال در این شکی نیست که خیلی ها هستند که چند ID دارند ، اما چون در ایران خیلی کم پیش میاد که کسی IP اختصاصی و مخصوص خودش رو داشته باشه ( اگر هم داشته باشه همگی الان چیز پی ان و ... استفاده میکنن ) بنابراین نمیشه کار خاصی کرد در مورد این افراد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر