دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برای اسنک هم همین وضعیته !(احتمالا بسیار بیشتر)
بعضی دوستان احتمالا این چند روزه سخت در حال ساخت ID بودن جا داره از همین جایگاه ازشون قدر دانی کنیم !!
دیگه همه میدونن محبوبیت کدوم بیشتر ـه !
هر چند نتیجه رو نمیشه تغییر داد !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
برای اسنک هم همین وضعیته !(احتمالا بسیار بیشتر)
بعضی دوستان احتمالا این چند روزه سخت در حال ساخت ID بودن جا داره از همین جایگاه ازشون قدر دانی کنیم !!
دیگه همه میدونن محبوبیت کدوم بیشتر ـه !
هر چند نتیجه رو نمیشه تغییر داد !
ولله فسم من از اینکه اسنیک اومده بالا لجم نگرفته.چون جفتشون رو دوست دارم.(با اینکه زیاد متال باز نیستم و فقط شماره 2 و 4 رو تموم کردم)خودم هم تو هر مسابقه ایی که بتمن بود بهش رای دادم.هم بخاطر فیلمهاش،هم بخاطراینکه کلی باهاش تو دنیای گیم خاطره دارم.
اما از این لجم میگیره که دیگه باید سر میزان محبوبیت بتمن هم بحث کنیم:|یعنی بتمن یه شخصیت خیلی چیپ و ضایعی هست که 2 زار هم شخصیت پردازی نداره و اصلا هم یک فهرمان نیست.فقط چون ما هیتر هستیم و داریم میسوزیم میریم بهش رای میدیم/:)

اینم برای اون عزیزانی که ادعا میکنن بتمن "بخاطر فیلم محبوب شده" یا میگن "بتمن 2 ساله که تو گیم شاخ شده"
Batman-_The_Caped_Crusader_-_1988_-_Ocean_Software_Ltd..jpg
این بازی بتمن برای دستگاه کمودور 64 هست.24 سال پیش هم ساخته شده و ما بازی کردیم و لذتش رو بردیم.اگر عده ایی از شما عزیزان 2 ساله که گیمر شدید،معنیش این نیست که بتمن هم 2 ساله تو گیم شاخ شده.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

بیا آقا این عنوان و جام مال شما
چرا فکر می کنی کاربر جدید می تونه رای بده ؟
سر یه مسابقه ساده؟ همچین حرف می زنید انگار جام جهانیه ! باشه آقا همه سرور و سالار اسنیکن اصلا عددی نیست اسنیک
با تاپیک فوتبال اشتباه گرفتید اینجارو
همه مدیران ارشد و ناظم ها و مدیران و کاربران دست به دست هم دادن که زورکی اسنیک رو تو این مسابقه اول کنن

این بازی بتمن برای دستگاه کمودور 64 هست.24 سال پیش هم ساخته شده و ما بازی کردیم و لذتش رو بردیم.اگر عده ایی از شما عزیزان 2 ساله که گیمر شدید،معنیش این نیست که بتمن هم 2 ساله تو گیم شاخ شده.

با این تفاسیر شما باید 40 سالت باشه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
واقعا ادم ديگه نميدونه چي بگه بعضيا چون فلان كنسول رو ندارن ميان تو نظرسنجي به اوني راي ميدن كه حريف اون كاراكتري هست كه بازيش انحصاريه
كلا ديگه منطق تموم كرديم
همش فن بازي و تعصب
فك نميكردم تو نظرسنجي هم ملت اينقد فن بازي در بيارن كه متاسفانه بعضيا اينقدر فن هستن
اميدوارم نسل بعد هيچكدوم از كنسولا هك نشن تا شاهد اين فن بازيا نباشيم
حسين با تو نيستم .نياي دوباره بگي من كنسولام هر دو اريجن.بله ما ميدونيم شما قشر مرفه هستيد و همه بازيهارو اريج ميخريد;;)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه اتفاق خیلی جالب تو این سری افتاد که باید شفاف سازی بشه :D

از اول رای گیری تا امروز حدود ساعت 8 اینطورا اسنیک حدود 30 تا رای از بتمن جلوتر بود. بعد به صورت خودجوش در عرض چند دقیقه نزدیک 20-30 رای پشت سرهم به بتمن اضافه شد :D
میریم رای ها رو نگاه می کنیم و میبینم بله، به صورت خیلی تابلویی id ها شبیه همه :D

ای کاش این رو نمیگفتینo:-)
تو این 12 ساعت الآن 3-4 صفحه اس که ملت دارن به خاطر این قضیه میزنن تو سر و کله هم دیگه8-|
تازه جماعت گیمر الآن یا خوابن یا مدرسه و دانشگاه و سر کارن احتمالاً 5 به بعد این بحث ها رونق بیشتری هم پیدا میکنه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
به نظر من تا جایی که میشد جلوی تقلب تو این مسابقه گرفته شد
و تقریبا همون کاراکتر هایی اومدن بالا که به نسبت کاراکتر دیگه محبوب تر بودن (حالا به هر دلیل)

متاسفم از اینکه یک عده هدف از برگزاری این مسابقه (نظر سنجی) رو متوجه نشدن و سعی کردن با تغییر IP و رای های متعدد به یک کاراکتر اون رو برنده کنند.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,071
نام
محمد امین
دمتون گرم موساد هم اینجوری یوزر تو آب نمک نمی خوابونه..:d

البته این بابا هر کی بوده تازه کار میزده..

92597636242164439094.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

یعنی بتمن یه شخصیت خیلی چیپ و ضایعی هست که 2 زار هم شخصیت پردازی نداره و اصلا هم یک فهرمان نیست.فقط چون ما هیتر هستیم و داریم میسوزیم میریم بهش رای میدیم/:)

اینم برای اون عزیزانی که ادعا میکنن بتمن "بخاطر فیلم محبوب شده" یا میگن "بتمن 2 ساله که تو گیم شاخ شده"

بابا حسین بیخیال بخوای جواب همه رو بدی که پیر میشی،نمیگم جواب نده باید بعضی وقت ها جواب داد،اما تو دیگه زیادی داری حرص میخوری!آخرش مثل آواتارت میشی:-"
بخوای حرص این چیز ها رو بخوری که اصلاً از صفحه یک تاپیک نباید به اینجا میرسیدی،زبونم لال 365 بار باید سکته رو میزدی:D این تاپیک خیلی تاپیک خفنیه میان به Gordon Freeman که برای خود من جزء بهترین کاراکتراس و فک کنم نصف کاراکتر بتل های دنیا رو برده بی احترامی میکنن،میان به Cloud Strife توهین میکنن!که اگه جاپونیا اون صحنه رو دیده بودن میریختن اینجا هممون رو با شمشیر نفص میکردن:D
یکسری ها به خاطر هیتر بازی میان رای میدن به رقیب اون یکی یک سری ها هم میان مثل بچه آدم رایشون رو میدن میرن!خب وقتی یکی میاد گیر میده میگه شما واسه هیتر بازی رای میدین تر و خشک رو با هم میسوزونه:(
یکسری ها هم میان صرفاً به خاطر فن و پنکه بازی رای میدن!!!که بعد یکی هم میاد از جناح اونوری میگه شما فقط به خاطر PS3 به Solid Snake رای میدین وگرنه شخصیت پردازی نداره!!!!!!!!خب اینجوری هست ولی همه که اینجوری نیستن،باز اینجا هم تر و خشک با هم میسوزن!!!

من خودم با کاراکتر بتمن اصلاً حال نمیکنم یه کاراکتر صد در صد سفیده:-& و یه مشکل دیگه هم که مثل خیلی های دیگه داره زادگاهش دنیا گیم نیست،Comic Book هست و به نظر من نباید اینجا میبود!
اما اینکه میان چپ و راست میگن طرفدارهای بتمن بچه ان و از این حرف ها دیگه خیلی مسخرس!!!اصلاً این حرف یعنی چی!؟!؟به خاطر اینکه بازی های بتمن دوباره تو این چند سال خیلی شاخ شدن!؟!؟چطور کسی گیر به بچه بودن طرفدارهای جان مارستون نمیده!؟:-/
Batman Arkham Asylum 2009
Red Dead Redemption 2010
بتمن که تو این نسل قبل از مارستون اومده چطور طرفدارهای اون بچه ان ولی مارستون یک مشت مرد از تیپ OLD SNAKE!؟!؟:))
(فقط همین نسل کار به بالای 20 سال سابقه اش نداریم)

اونی هم که تقلب میکنه تو این مسابقات (از هر 2 جناح) واقعاً من نمیدونم چی باید بش گفت

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,563
نام
محمد
آقا فیناله و میدونید که حتی 1 رای هم ممکنه سرنوشت ساز باشه، بنابراین بنده چون نمی دونم به کدوم شخصیت باید رای بدم رایم رو به مزایده میزارم، لطفا قیمت های پیشنهادیتون رو P.M کنید.

پ.ن: :D :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقا فیناله و میدونید که حتی 1 رای هم ممکنه سرنوشت ساز باشه، بنابراین بنده چون نمی دونم به کدوم شخصیت باید رای بدم رایم رو به مزایده میزارم، لطفا قیمت های پیشنهادیتون رو P.M کنید.

پ.ن: :D :D

تو از اون user name اولیت خجالت بکش :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستي ايديهاي اون كسي كه 30 تا راي داده رو بن نميكنيد؟
نظرسنجي فينال كي هست ؟
به شدت منتظر له شدن مكس كچل توسط استاد مخفي كاري هستم>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر