دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خیلی واسم جالبه که الان مسابقه سالید اسنیک و بتمنه
دوستان نوستر آداموس دارن راجع به فینالی که هنوز نیومده صحبت می کنن!
واقعا جالبه !
شماها اگه انقدر پیش بینیتون خوبه از اول پیش بینی میکردید:|:d

جَلل الخالق، ماشااله..

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
الانم لابد Solid Snake میبره :d
جان هم با اختلاف حذف شد:))
واقعا توش موندم :d
طرفدار جان هستم ولی بتمن نیستم ولی برام عجیبه که کسی که همه رو با اختلاف تقریبا زیاد میبره و کریتوس رو هم پشت سر میذاره، اون وقت از max شکست بخوره !!
البته خودم الان به Solid Snake رای دادم ولی با توجه به اون چیزی که دیدم به نظرم بتمن میبره مگر اینکه باز یه بار دیگه این اتفاق بیفته !!
عجب . . .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تصویری از ArtBook ـه MGS1
سفارشی برای قن های متال گیر

131f8ecf18db.jpg

کدوم جوونا دقیقا؟
مکس و بتمن مثلا؟ :d

می دونم اولین نسخه بازی بتمن قبل از متال گیر اومده اصلا 50 سال قبل از متال گیر :d
اما من به شخصه قبل از این بازی آخر متال گیر و حدود 10 سال پیش بازی شاق و محبوبی از بتمن ندیدم.
از این لحاظ جوونه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,638
نام
محمد
واقعا رای دادن تو این دور واسم سخته، اولین کسی که پست منو نقل قول کنه و بگه به کی رای بدم، به طرف مقابلش رای میدم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,300
نام
امیر حسین
دلتون میاد به اسنیک رای ندید ؟
عکس رو ببینید و به ابهت اسنیک پی ببرید :d

18715334498154711880.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آخه میدونی بتمن شخصیت محبوبیه اما انصافا توی دنیای گیم هیچ شخصیت پردازی نداره ! یعنی هرچی هست از یه دنیای دیگه آوردن توی دنیای گیم ! برای همینه که میگم تا این مرحله هم نباید میومد ! یه شخصیتی مثل سم فیشر یا مکس یا اسنیک توی این دنیا بوجود اومدن , شخصیت پردازی شدن و سالهاس که گیمرا باهاشون زندگی میکنن اما بتمن هیچ شخصیت پردازی نداره توی دنیای گیم ! اینجا جنگ شخصیتاست و شخصیت پردازی توی دنیای گیم باید ملاک باشه ...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
میگم تو این بازی سنتر یه اختاپوس پیش بینی داریم :D ولی برعکس در میاد

Molana رو میگم :D ... لول

من بهش بگم به بتمن رای بده که ببازه :D !

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,180
نام
پویان
آخه میدونی بتمن شخصیت محبوبیه اما انصافا توی دنیای گیم هیچ شخصیت پردازی نداره ! یعنی هرچی هست از یه دنیای دیگه آوردن توی دنیای گیم ! برای همینه که میگم تا این مرحله هم نباید میومد ! یه شخصیتی مثل سم فیشر یا مکس یا اسنیک توی این دنیا بوجود اومدن , شخصیت پردازی شدن و سالهاس که گیمرا باهاشون زندگی میکنن اما بتمن هیچ شخصیت پردازی نداره توی دنیای گیم ! اینجا جنگ شخصیتاست و شخصیت پردازی توی دنیای گیم باید ملاک باشه ...
دوست عزیز یک جوری داری میگی تو دنیای گیم شخصیت پردازی نداره انگار بتمن تو گیم از یک سیاره دیگه اومده !
بتمن یکی هست چه تو کمیک ، چه تو فیلم و چه تو گیم ! بتمن همون بروس وین میلیاردر هست که تمام ثروت و وقت اش رو صرف دفاع از مردم شهرش و مبارزه با جنایتکارها کرد و در این راه تا جایی که میتونست از کشتن دوری کرد چون خودس رو یه جلاد نمیدونه و عقیده نداره برای ریشه کن کردن فساد و جنایت حتما باید خلافکار ها رو کشت !
به قول آقا داوود (Naruto) ما باید باز پنج صفحه توضیح بدیم با این که این شخصیت ها ریشه شون تو گیم نیست اما از محبوبترین ها و بهترین های گیم هستند !

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كه با اين بتي اصلا نتونستم ارتباط برقرار كنم اگه من بجاي بتمن بودم همون اول اركام اسيلوم جوكر رو ميكشتمو اينقدر داستان رو الكي كش نميدادم اينقد ملت رو هم مچل نميكردم=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر