دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
در ازدواج, جنایت, جنگ و هر چیز دیگری.من باختم.همان طور که دوستانم سم و پائولی باختند.ما زندگی بهتری می خواستیم اما در نهایت از اکثر مردم بی ارزش تر شدیم.میدونید مهم این هست که در زندگی توازن برقرار بشه.زیرا کسانی که بیش از حد از دنیا می خواهند ریسک زیادی می کنند و در نهایت همه چیز را از دست می دهند.در مقابل کسانی که بسیار اندک از دنیا تقاضا می کنند نیز هرگز چیزی به دست نخواهند اورد.”
ممنون حسین جان و باز ممنون ... داشتم دنبال متن دقیق این دیالوگ روانی کننده میگشتم که ممنونم که زودتر گذاشتی ...
تامی یه ماشین آدمکشی نبود! او از کشتن متنفر بود ولی در دنیایی قرار گرفت که نمیکشت کشته میشد!
اصلا علاوه بر اینکه شخصیت پردازی تامی و کاراکترهای مافیا محشر بود خود بازیش به نظر من از لحاظ داستانی رقیب نداشته تا حالا. کلا بازیش رو همین الان هم 10 میدم ...

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
به خدا خسته شدم
عمرا دیگه بیام اینجا مثل بقیه که بی نظر رای میدن

اون از دور قبل که سر بیگ باس و بتمن اخطار گرفتیم
اینم از این

فقط دوستان خواهشا قبل این که بیایید نظر بدید درباره بازی یا اون شخصیتی که میخواهید ازش تعریف کنید یا انتقاد کنید اطلاعات داشته باشید

التماس ازتون میکنم

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
mohammadl021 @

داداش زیاد خودتو ناراحت نکن ! شما هم فن ـی ! کلاً هرکی به کاراکترای سونی رای بده فنه ! 300 و خورده ای نفری که به کریتوس رای دادن همه فن هستن !

همین کم مونده توی نظرسنجی هم برامون تعیین تکلیف کنن که به کی رای بدیم !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ببین همین الانم باز گفتی
بازی بهتر ... و من باز میگم بحث بازی نیست، بحث کاراکترای بازیه به تنهایی
ماریو عُمق داره؟؟ که بخواد بیاد بالا ؟؟؟ درَگون بورن از دنیای اسکایریم بیاد بیرون چی داره؟ شخصیت پردازی، پیشینه نمیدونم داستان؟؟

ما زبون هم دیگه رو نمیفهمیم ظاهراً :D
من میگم به بازی بهتر و این ها نیست شما فک میکنی میگم بازی باید خوب باشه
میگم اگر به خاطر بازی بود اون ها باید میومدن بالا

دارم میگم اصلاً بودن Dragon Born اشتباهِ!!!!!
جداً مخاطب این جمله من بودم!؟!؟!؟؟!پس چرا از حذف ماریو حمایت میکردم!؟!؟از ماریو بازی بیتر هم مگه داریم!؟!؟
yahoo_26.gif

یا چرا با حضور Dragon Born مشکل داشتم!؟!!منی که عاشق دنیا Bethesda هستم!بازیش هم GOTYها رو درو بنمود
دیگه نمیدونم چجوری بگم آخه:(
ولی در کل دمت گرم، خوبه که حرفاتو میزنی و حرفارو گوش میدی
یو تو :D البته به استثنا اون بخش رنگی:));):p

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
میگم ای کاش میشد برم به این بازی سازای ژاپنی بهگم یه جی اف با فلان مشخصات باسه ما بسازن بفرستن دم خونمون
باسه اینکه گرونم در نیاد داخل چین مونتاژش کنن
:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم که تائیدت کردم در مورد ماریو و درگون بورن !!
hello :d
اگر میس آندرستندینگی بوده خودت بد نوشتی !!!
وگرنه من باهات موافق بودم :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
شما میگین BOSS ..! من میگم اون میمونه که تو MGS4 بود رو الان میگزاشتی تو رای گیری همه این اژدها دوست ها بهش رای میدادن..! اصلا میمون رو ول کن اون تخم مرغ هم میگزاشتی بازم دوستان بهش رای میدادن..:d

قبلا گفتم: شما تاریخ سازهای صنعت گیم شدین..

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
شما میگین BOSS ..! من میگم اون میمونه که تو MGS4 بود رو الان میگزاشتی تو رای گیری همه این اژدها دوست ها بهش رای میدادن..! اصلا میمون رو ول کن اون تخم مرغ هم میگزاشتی بازم دوستان بهش رای میدادن..:d

قبلا گفتم: شما تاریخ سازهای صنعت گیم شدین..
امین رایدن رو ندیدی با 8 تا رای حذف شد؟ ویکتور سالیوان رو ندیدی با 13 تا رای حذف شد؟ اتان مارس و کول و... رو ندیدی حذف شدن؟ :|

همین The Boss هم من پیش بینی میکنم این دور حذف بشه. زیادی دارین موضوع رو بزرگ میکنید انصافا.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
ویکتور سالیوان رو ندیدی با 13 تا رای حذف شد
این Sully خیلی بد حذف شد :( اینقدر تبلیغ کردیم واسش کلا 13 تا رای آورد :D

---------- نوشته در 02:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 AM ارسال شده بود ----------

گروه بعدی چقدر سخته :D 47 و Leon و Niko و Big Boss. از همین جا تبلیغات واسه Leon رو شروع می کنیم، خوش تیپ ترین شخصیت تاریخ بازی های رایانه ای ;;) :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
امین رایدن رو ندیدی با 8 تا رای حذف شد؟ ویکتور سالیوان رو ندیدی با 13 تا رای حذف شد؟ اتان مارس و کول و... رو ندیدی حذف شدن؟ :|

همین The Boss هم من پیش بینی میکنم این دور حذف بشه. زیادی دارین موضوع رو بزرگ میکنید انصافا.
آقا جان هرکی دوست دارید نظرات این افراد رو نقل قول نکنید.:-<
میزاریمشون توی لیست سیاه بازم مجبوریم همچین نظرات مسخره و اعصاب خورد کنی رو ببینیم.
metal gear شده مولتی پلتفرم باز م در فکر این دوستان فقط فن های کنسول خاص این بازی رو دوست دارند.به طور خلاصه کافر همه را به کیش خود پندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین

رایدن افتاد تو گروه اسنیک
سالیوان هم افتاد تو گروه نیتن
کول هم افتاد تو گروه اسنیک

بهنام قبول کن شورش رو در اوردین

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من نمیدونم چرا The Boss رو میگذارید رو حساب SONY !؟!؟!؟!؟

خوبه متالگیر های حضرت پدر (که The Boss هم اونجا بیده) پارسال برای بر و بکس Xbox اومد خدا رو شکر امسال هم که Metal Gear Solid: Snake Eater 3D برای Nintendoیی ها اومد

حالا اون میمونِ و تمساح رو بگید یه چیزی:D

فردا راجع به خاندان بزرگ (!) اسنیک هم همین رو میگید!؟!؟:|

خب شما باش حال نمیکنید مساله ای نیست،ولی ربطی به فن بازی نداره
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یا خدا
گروه بعدی رو دریاب
آخه ی این دماغ کوچولوی لهجه قشنگ که این وسط له میشه که:(

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یه کاری کنید که وقتی این مسابقات تموم شد بازم مسابقه داشته باشیم. این رفتارهای کودکانه که از بعضیا سر میزنه فقط باعث این میشه که دیگه چنین برنامه‌هایی رو توی سایت اجرا نکنیم
فکر نمی‌کنم به کسی مربوط بشه که دیگران به چه کاراکتری رای میدن. دیگه دارین از حد میگذرونین
این Character Battle که الان داره توی سایت برگزار میشه نه برای ما سود مالی داره نه به بازدید سایت کمکی میکنه. فقط دردسر سازماندهی و آپدیت کردن و درست کردن عکساش افتاده گردن ما. پس اگر الان داریم چنین کاریو انجام میدیم فقط برای اینه که شما سرگرم شین و لذت ببرین. کاری نکنید که کلا پشیمون بشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر