دومین دوره مسابقات Character battle سایت بازی‌سنتر

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
واقعا باس بهتر از دانته هست؟ یا تامی ؟؟؟
که اصلا شایسته بالا اومدن باشه؟؟ یا مثلا prince ؟؟
خود دانید ...
فقط لذت یک مسابقه که میتونه عادلانه بین بهترین کاراکترها تقسیم بشه رو از بین میبرید
دور اخر هم میاید 40 تا از اینا: :(( دنبال هم ردیف میکنید که به باس رای بدم یا بیگ باس یا باس !!!!!!!! که قهرمان بشه، این چه نظر سنجیه که همه اینارو با هم میندازه و .... !!!!!

من بخوام بگم کدومشون کاراکتر بهتریه باید بگم که:

باس>تامی>دانته>جناب شاهزاده

باس رو که کاری نداریم هیچ
تامی:x،اگر الآن باس اینجا نبود کسی دیگر بودش من بش رای میدادم
دانته هم من در موردش اظهار فضل نکنم بیتره ماشالا خودش و سریش کم طرفدار ندارن که:D
اما شاهزاده،تنها دلیلی که بین ما ایرانی ها محبوب فک کنم پارسی بودنش و بس

از طرف کوجیما معذر خواهی نکنید
خودش زبون داره !

حاجی بیخیل یه جوری میگید انگار بنده خدا واقعاً گناهی مرتکب شده ها:));)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کلاً قبول بفرما که کاراکترهاش یه چیزی دارن که اینقدر محبوبن;;)
وگرنه اگر که به فن بازی بود انحصاری های خودِ سونی مثِ چی حذف نمیشدن:-b

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من برای متالگیر احترام خیلی خیلی زیادی قائلم و همینطوری شخصیت باس که جزو شخصیت فرعی های اصلیه که وجودش تو متاگیر 3 خیلی خیلی مهم بود ...
هر کس هم دوست داره به هرکی که میخواد رای بده ولی شخصیت پردازی تامی آنجلو از همشون قویتره .. این رو حاظرم با مدرک اثبات کنم هرچند که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ... یکی از بهترین شخصیت ها و شخصیت پردازی هایی که توی یک گیم دیدم مربوط به تامیه .. شخصیتش خیلی فراتر از این حرفاس که یه گانگستر معمولی باشه که بهترین تیرانداز مافیا شده ...
زنده باد تامی آنجلو.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
از الان فتوا میدم باید باس اول بشه وگرنه...
من شما رو فاقد صلاحیت برای فتوا دادن میدونم !
اگه یک روز از خواب بیدار شدین و دیدین چند مرد کت و شلواری با اسلحه بالای سرتون ایستاده اند ، شک نکنید که علت اش رای ندادن به تامی آنجلو هست !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اما شاهزاده،تنها دلیلی که بین ما ایرانی ها محبوب فک کنم پارسی بودنش و بس
حاجی بیخیل یه جوری میگید انگار بنده خدا واقعاً گناهی مرتکب شده ها:));)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کلاً قبول بفرما که کاراکترهاش یه چیزی دارن که اینقدر محبوبن;;)
وگرنه اگر که به فن بازی بود انحصاری های خودِ سونی مثِ چی حذف نمیشدن:-b
اخه شما از طرفش معذرت خواهی کردی!! مام ساده !! فکر کردیم کاری کرده !!!! بعد گفتیم خودش بیاد معذرت خواهی کنه که اثر بخشیش بیشتره !!!

شاهزاده تنها دلیل محبوبیتش پارسی بودنشه؟ ریلی؟؟؟ (کی بود از من پرسید که تا حالا متال گیر بازی کردم یا نه ؟؟؟؟؟:d) نه شما نبودی ...
کاراکتراش یه چیزی دارن، اما اینکه باس الان جلوی تامی و دانته و پرینس چی داره واقعا برا من سواله !!!
انحصاری های سونی هم کاراکراش در کل به اون صورت قوی نیستن که بخوان عین چی بیان بالا ...
مثلا کول ... یا سوییت توس
چی دارن که بخوان بیان بالا، اگر میومدن بالا تعجب داشت
شماها اکثرا بحث بهترین کاراکتر رو با بهترین بازی اشتباه گرفتید
نو آفِنس !!!
بهترین کاراکتر باید سنجیده بشه، جدا از بازیش، خودش و شخصیت و داستانش و پیشینه و سابقه و ...
کجایید که این ها دارن به باس تحمت میزنن که نقش 4 متال گیر!!!!!!
واسه یه پنکه (فن) خیلی زشته که واسه باس خود زنی کنه بعد هنوز ندونه تهمت رو چطور مینویسن !!! :tongue:
شما هم ایضآ نو آفِنس !!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین

در ازدواج, جنایت, جنگ و هر چیز دیگری.من باختم.همان طور که دوستانم سم و پائولی باختند.ما زندگی بهتری می خواستیم اما در نهایت از اکثر مردم بی ارزش تر شدیم.میدونید مهم این هست که در زندگی توازن برقرار بشه.زیرا کسانی که بیش از حد از دنیا می خواهند ریسک زیادی می کنند و در نهایت همه چیز را از دست می دهند.در مقابل کسانی که بسیار اندک از دنیا تقاضا می کنند نیز هرگز چیزی به دست نخواهند اورد.”

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
داداشای من متال گیر به قدری شخصیت پردازیه شاهکاری داره که آکیبا رو هم بزاری اینجا از خیلی ها بیشتر رای میاره . باس خودش شخصیت فوق العاده پیچیده و جالبی داره دیگه شما به اندازه کافی نمیشناسیشون دلیل نمیشه . در مورد شخصیت باس میشه یه کتاب نوشت که نصفش فقط در مورد رابطه ی میهن پرستیه عجیبش با ایالات متحده میشه !

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
من شما رو فاقد صلاحیت برای فتوا دادن میدونم !
اگه یک روز از خواب بیدار شدین و دیدین چند مرد کت و شلواری با اسلحه بالای سرتون ایستاده اند ، شک نکنید که علت اش رای ندادن به تامی آنجلو هست !

داداش اگه یادت باشه یادم نیست شما یا کسه دیگه بود گفت
سر گروهی که هیتمن و اسنیک گفتند شب که بخوابی بلتند بشی میبینی هیتمن داره میکشدت
در مورد تامی انجلو نظر نمیدم چون تا به حال مافیا 1 بازی نکردم
البته یکم بازی کردم ولی دیگه بازی نکردم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

dvqiytzovdmwe5amzpvn.jpg

Devil May Cry 3
Mission 16
After Fighting With Lady

برای دوستانی که به Se*ual Orientation دانته شک دارن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بهترین کاراکتر باید سنجیده بشه، جدا از بازیش، خودش و شخصیت و داستانش و پیشینه و سابقه و ...

جداً مخاطب این جمله من بودم!؟!؟!؟؟!پس چرا از حذف ماریو حمایت میکردم!؟!؟از ماریو بازی بیتر هم مگه داریم!؟!؟:-b

یا چرا با حضور Dragon Born مشکل داشتم!؟!!منی که عاشق دنیا Bethesda هستم!بازیش هم GOTYها رو درو بنمود

نو آفِنس !!!

ولی آفنس مینمایید:D;)

dvqiytzovdmwe5amzpvn.jpg

Devil May Cry 3
Mission 16
After Fighting With Lady

برای دوستانی که به Se*ual Orientation دانته شک دارن.

من در عجبم این عکس های مورد دار(!) رو از کجا میارید!؟!؟
yahoo_21.gif
yahoo_3.gif

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
اخه شما از طرفش معذرت خواهی کردی!! مام ساده !! فکر کردیم کاری کرده !!!! بعد گفتیم خودش بیاد معذرت خواهی کنه که اثر بخشیش بیشتره !!!

شاهزاده تنها دلیل محبوبیتش پارسی بودنشه؟ ریلی؟؟؟ (کی بود از من پرسید که تا حالا متال گیر بازی کردم یا نه ؟؟؟؟؟:d) نه شما نبودی ...
کاراکتراش یه چیزی دارن، اما اینکه باس الان جلوی تامی و دانته و پرینس چی داره واقعا برا من سواله !!!
انحصاری های سونی هم کاراکراش در کل به اون صورت قوی نیستن که بخوان عین چی بیان بالا ...
مثلا کول ... یا سوییت توس
چی دارن که بخوان بیان بالا، اگر میومدن بالا تعجب داشت
نو آفِنس !!!

واسه یه پنکه (فن) خیلی زشته که واسه باس خود زنی کنه بعد هنوز ندونه تهمت رو چطور مینویسن !!! :tongue:
شما هم ایضآ نو آفِنس !!!

استاد شرمنده نمیدونستم اومد سر کلاس املا!!!!!

بعد دیگه در مورد شخصیت داستان و... حرف نزنید لطفا که باس از اسنیک و بیگ باس هم سرتره
بعد شاعر اینجا میگه really؟
یا میگه problem?

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
جداً مخاطب این جمله من بودم!؟!؟!؟؟!پس چرا از حذف ماریو حمایت میکردم!؟!؟از ماریو بازی بیتر هم مگه داریم!؟!؟:-b
یا چرا با حضور Dragon Born مشکل داشتم!؟!!منی که عاشق دنیا Bethesda هستم!بازیش هم GOTYها رو درو بنمود
ولی آفنس مینمایید:D;)
ببین همین الانم باز گفتی
بازی بهتر ... و من باز میگم بحث بازی نیست، بحث کاراکترای بازیه به تنهایی
ماریو عُمق داره؟؟ که بخواد بیاد بالا ؟؟؟ درَگون بورن از دنیای اسکایریم بیاد بیرون چی داره؟ شخصیت پردازی، پیشینه نمیدونم داستان؟؟
در مورد باس هم نمیدونم، شاید از نظر شما شخصیت پردازی و داستان و گذشه و اینده و همه چیزش بهترین باشه !! ولی از نظر من نه !!
ولی در کل دمت گرم، خوبه که حرفاتو میزنی و حرفارو گوش میدی
ادم روشن فکرای سایت رو میبینه تعجب میکنه که میاد مینویسه به تو مربوط نیست کی کیه، تو یه رای خودتو بده، یا میاد میگه داداش اصلا تا حالا متالگیر دیدی از نزدیک !!!!
استاد شرمنده نمیدونستم اومد سر کلاس املا!!!!!
بعد دیگه در مورد شخصیت داستان و... حرف نزنید لطفا که باس از اسنیک و بیگ باس هم سرتره
بعد شاعر اینجا میگه really؟
یا میگه problem?
سر کلاس املاء نیستی، توی یه فروم هستی که تک تک کلمه هاتو 40.000 کاربر میخونن !!
باشه، ما حرف نمیزنیم
شما کیپ تاکین ... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر