در خواست کمک در بازی DEUS EX

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلام
دوستان من یه سوال کوچیک در باره ی deus ex داشتم و اونم اینه که چه جوری میشه ناپدید شد؟ چیو باید اپدیت کرد ؟ و کودوم دکمه رو باید زد؟ ؟

ممنون

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
ببخشید اون جا که اون ربات میاد همش شلیک میکنه باید چیکار کنم خیلی سخته....
بستگی به راهی که پیش گرفتی داره.
اگر تمام اسکیلهای هک رو گرفتی، راحته. برو توی اتاقی که گوشه ی پایین/راست اتاق هست (تقریبا 45 درجه از جایی که شروع میکنی) و وارد کامپیوتر شو و دوتا روبوت رو Disable کن یا هم جهت خنده Enemy.
اگر اسکیلهای اکشن رو گرفتی، پایین اتاق راکت هست. بگیر و بزنشون.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببخشید اون جا که اون ربات میاد همش شلیک میکنه باید چیکار کنم خیلی سخته...
اگر هم EMP GRENADE داري,يكي از اونا بندازي حله,چه كوچك,چه بزرگ,هر تعدادي هم ميخوان باشن همه رو نابود ميكنه.
(نارنجك هاي الكتريكي)

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
سلام.من اونجایی گیر کردم که میره چین بعد تو اونجا یه قسمتیش هست که میره تو night club اونجا باید چیکار کنم هرچی با یارو حرف میزنم اتفاقی نمیفته همه ی گزینه ها رم که برام موقع حرف زدن میاد زدم ولی دوباره نشونه ی همین مرده که نوشیدنی میفروشه رو میده و باز هرچی حرف میزنم فایده نداره لطفا کمک کنید

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
سلام.من اونجایی گیر کردم که میره چین بعد تو اونجا یه قسمتیش هست که میره تو night club اونجا باید چیکار کنم هرچی با یارو حرف میزنم اتفاقی نمیفته همه ی گزینه ها رم که برام موقع حرف زدن میاد زدم ولی دوباره نشونه ی همین مرده که نوشیدنی میفروشه رو میده و باز هرچی حرف میزنم فایده نداره لطفا کمک کنید
برو زیرزمین، داخل کانالهای کولر بشو و برو به سمت دفتر اون آقا. از پشت دریچه یک سینماتیک نشون میده و دیگه لازم به حرف زدن با اون نوشیدنی فروش نیست مگر برای گرفتن یک ساید کوئست (که پیشنهاد میکنم نگیری).

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
بازی همونجایی که یارو میاد یه هشت لول داره میکشیش تموم میشه ؟؟؟؟؟؟

فکر کنم ماله من باگ باشه چون من یارو رو کشتم بعد بازی تموم شد ولی هنوز یه درصد چیزهایی که میشه باز کرد رو هم نگرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر