در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
جالبه هى مياد تو تاپيك سرك ميكشه زود ميره :d
معلومه كه فهميده به همين زوديا بدبختياش شروع ميشه ...

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
عجب مارمولکی هست طرف میاد موش مورده بازی در میاره تو دلش می خنده به همه .
داداش با بد جماعتی در افتاد ی این جماعت گیم باز تا ته کار میرند .نمونش خود من یه بابایی چند سال پیش همین جوری سرم می خواست کلاه بززاره نه تنها تو اینترنت بلکه تو محل و دانشگاه هم رسواش کردم اخرش هم یه چند میلیون جریمه شد .
تا دیر نشده پول مردم رو پس بده کار قانونی بشه جرمت کمتره حالا من گفتم بهت .

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
جالبه هى مياد تو تاپيك سرك ميكشه زود ميره :d
معلومه كه فهميده به همين زوديا بدبختياش شروع ميشه ...
این احتمالا تو تاپیکای دیگه هم میره بچه ها بیاید بگردید هر جا بود هی بهش گیر بدید

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
یاد مجید شامی بازیسنتر افتادم ...
اکثر بچه ها سر پیشفروش 360 تیغ زد ...

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
بچه ها حتما شکایت کنید. و گیرش بندازید
حتی اگه پولتون هم پس گرفتید بازم شکایت کنید وگرنه چند نفر دیگر هم سرشون کلاه میره

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
سلام خدمت دوستان
یاد اون زمان بخیر:d
میگفتن باید به هم اعتماد کرد مگر ضد اون ثابت بشه...اما حالا باید بگیم به هیچ کس اعتماد نکنید مگه اینکه ضدش ثابت بشه...
اسم طرف رو تو گوگل سرچ زدم ازش مدل کارت ملی اومد!! خدایا چه فازیه؟! این پولا خوردن نداره....
اینو میگم تا طرف بشنوه شاید روش تاثیر داشته باشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نميدونم چرا بچه ها عكس نميذارن و لينك رو ميذارن من اينجا عكس هارو مسقيم ميذارم تا بفهميد يارو چه كارها كه نمي كنه و جالبيش اينه تا جايي كه من خوندم اين يارو اسم اش رو در خريدها تغيير ميده ولي فاميليش همونه چون براي خريدها و كارت به كارت كردن ها اكثر ملت به فاميل حساس تراند

12922249881.jpg

e8uwcke7t72h0f427xdi.jpg

اون تيكه ايي هم كه گفته عكس ميذارم و فلان بايد بگم دوباره ميخواسته از همين كارها بكنه !
بيخيالش نشيد چون اين يارو كارهاش ادامه داشته از قبل تا حالا و اين بارو ميخواد يه جوري دربره با برگردوندن پول
تا ته خط رو نريد و به گرفتن پولتون اكتفا كنيد در حق شخص متهم ( مجرم !!! ) لطف كرديد و جرم خودتون هم كمتر از اون نيست

در ادامه حرف هاي مصطفي بايد بگم اون موقع كه PS3 تازه هك شده و زماني كه بازي ها اكبند 80 بودن و دست 50 و پايين تر بود بازي هاي اتويي و ريجن 1 و ارشيوي رو ميداد 30-40 تومن كه همه بچه هاي ارشيو باز رو حريص مي كرد و حتي سر يكي از بچه ها به اسم [MENTION=56439]lebron[/MENTION] ( ميثم ) رو فكر كنم كلاه گذاشت شيوه اش هم ساده بود قاب بازي ها رو ميذاشت و از شون عكس مي گرفت در حالي كه اصلا" ديسكي در كار نبود و هيچ وقت عكسي از ديسك هاش نداد

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
هفت صفحه حرف زدید همش نصیحت و تهدید هی میرید تو پرئفایلش هی تهدیدش میکنین چه میدونم وقت نداریو کارت ساختستو این حرفا به اندازه کافی هم تو سایت ها و فروم های مختلف واسش تاپیک زدن و حرف بارش کردن ون نه گوش کرده نه الان گوش میکنه اگه واقعا پولتون رو میخواید برید شکایت کنید اگه هم منتظزین اینجا اتفاقی واسش بیفته سخت در اشتباهین اون الان انلاین هست خیلی هم عالی لم داده پشت پی سی پس اگه نمیخواید کاری کنید بی جهت نه تاپیک بزنید نه خودتون رو اذیت کنید مرد عمل باشین منم قربانی این ادمای کثیف شدم و هنوز مشکلات روحی که واسم بعدش بوجود اومده باهامه مال من خیلی بیشتر از این حرفا بود .من نتونستم کاری کنم چون از خانوادم میترسیدم شما مرد باشین جلو این ادمارو بگیرین

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
همینطوری ، توهمی ؟ کو کجا ؟؟! اقا تا قتل عمد هم به جرمات اضافه نشده ( که بعید نیست با این سو پیشینه شما همچین کاری هم انجام داده باشی ) پول هارو سریع برگردون .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
عجب!

این احتمالا داره فرار میکنه فعلا داره زمان میخره :D
ولی خدایی عجب آدمی هستا الان اون تایپکایی که ازش شکایت داشت تو فروم های دیگه بعضیا تاریخشون واسه 2 یا 3 سال پیشه :)) این چه جوری این همه دووم آورده ؟؟
کسی میخواد پیگیر شه سریع تر پی این قضیه باشه چون این حرفاش که اومد گفت غلط کردم ..گ.. خوردم چند صفحه قبل عجیب و مشکوک بود و به نظر میرسه به ریش همه ملت داره میخنده و داره یه کارایی میکنه :D
ولی کلا من جای شما بودم میفرتم آدرسشو از بانک گیر میاوردم خودم زود تر میرفتم سراغش
اگه شماره کارتاشو دارین راحت میشه گیر آورد آدرسو ...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
این احتمالا داره فرار میکنه فعلا داره زمان میخره :D
ولی خدایی عجب آدمی هستا الان اون تایپکایی که ازش شکایت داشت تو فروم های دیگه بعضیا تاریخشون واسه 2 یا 3 سال پیشه :)) این چه جوری این همه دووم آورده ؟؟
کسی میخواد پیگیر شه سریع تر پی این قضیه باشه چون این حرفاش که اومد گفت غلط کردم ..گ.. خوردم چند صفحه قبل عجیب و مشکوک بود و به نظر میرسه به ریش همه ملت داره میخنده و داره یه کارایی میکنه :D
ولی کلا من جای شما بودم میفرتم آدرسشو از بانک گیر میاوردم خودم زود تر میرفتم سراغش
اگه شماره کارتاشو دارین راحت میشه گیر آورد آدرسو ...

داداش شکایت نکردن ازش.دلیلش اینه.وگرنه دووم نمیاورد.وجدانا اگه قصد ندارید ازش شکایت کنید تاپیک رو هم ببندید.بابا یه توک پا برید تا پلیس فتا شکایتش کنید.تف به 100 هزار پولی نیست بذار اصلا پس نده شما برید شکایتش کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر