در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
متاسفانه در بین جماعت گیمر هم افراد کلاهبردار و حقه باز وجود داره که از اعتماد دیگران سو استفاده می کنند و پولی رو که اون شخص برای تجربه ی یک بازی شاید به زحمت جور کرده رو بالا میکشن!
کاربر pes2200 از این دست افراد هست که مثل اینکه به لقمه ی حروم عادت دارن!
بنده نزدیک ۸-۹ روز پیش پول بازی bloodborne رو ریختم به حساب این شخص که اسمشون هم بهرام امامی پور هست ولی طی این مدت اصلا خبری از بازی نشده و انقدر تماس گرفتم باهاشون که تو این مدت که بگم کد رهگیری رو بده که یا در دسترس نبوده و یا جوابگو نبوده و فقط ۱-۲ بار جواب دادن که اونم گفتن ندارمش!
البته باز هم می خواستم صبر کنم ولی متوجه شدم که کاربر دیگه هم Hodor توسط این شخص مورد کلاهبرداری واقع شده!
دوستان سعی کنید تا در خریدها تون نهایت دقت رو داشته باشید تا در دام چنین شیادهایی نیفتید!
از یه طرف اینها باعث میشن کسایی که امتیاز کمی در بازارسنتر دارن و می خوان برای اولین بار جنسی رو بفروشن مورد اعتماد دیگران نباشن!

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر داداش. این کاربر همین الانم تو بازی سنتر آنلاین هستش و عجیبه جواب نمیده

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
به توجه به امتیاز بازارچه ش به مدیریت بگو که بکل مسدودش کنه
از همون اول به امتیاز بازارچه ش دقت میکردی

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
داداش این امامی پور تو پرشین تولز هم از چند نفر از جمله من کلاهبرداری کرد وقتی بهش گفتم میرم شکایت التماس میکرد که شکایت نکنم بعد هم پولو برگشت داد منم شکایت نکردم ولی مثل اینکه آدم نشده هنوز

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
داداش این امامی پور تو پرشین تولز هم از چند نفر از جمله من کلاهبرداری کرد وقتی بهش گفتم میرم شکایت التماس میکرد که شکایت نکنم بعد هم پولو برگشت داد منم شکایت نکردم ولی مثل اینکه آدم نشده هنوز
خوشبختانه صدای ضبط شده ی تمامی تماس ها و ایضا پیامک ها موجوده و به راحتی میشه کارهایی انجام داد حتی اگه هزینه ای که بر می داره بیشتر از خود پول این بازی باشه!
تو ذاتشه دیگه!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
اول بهش اخطار بده اگه دیدی جواب نداد صد در صد برو شکایت کن ازش!به هر قیمتی شده به سزای اعمالش برسونش تا یاد بگیره فضای خرید و فروش اینترنتی رو آلوده نکنه و اینطوری نیست که هر کس هرکاری دلش خواست بکنه.مثل اینکه قضیه اون پسره که تو همین بازی سنتر کلاهبرداری کرده بود و آخرشم به ضربه شلاق رسید رو هنوز نمیدونه.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
به راحتی آب خوردن میشه دستبند به دست زده از جلوی منزلش با ماشین گشت نیروی انتظامی راهی زندانش کرد فقط یک مقداری پیگیری میخواد
متاسفانه این افراد فکر میکنن چون همچی تو نت اتفاق افتاده کاری نمی شه کرد ولی کافیه به دادسرا برید ببینید چقدر بازداشتی این شکلی دارن طبقات رو بالا و پایین میرن و التماس می کنن

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
بری پلیس فتا اقدام کنی برای شکایت سه سوته گیرش میندازن !
فقط یکم پیگیری میخواد و همین !
واقعا متاسفم برای این جور افراد . بالاخره معلومه که فرزند یه پدر و مادر کلاهبردار عین خودش بوده :)
در ضمن یکی باید گزارش شما رو بده ! :| خجالت هم خوب چیزیه جدا .
تو فروم همسایه هم یه بار سر من کلاه رفت در مبلغ بالای 1 میلیون :| ایشون باز جای خود دارن .

چیکار به پدر و مادر بیچارش داری
ای بابا....
yahoo_22.gif
اقا دیگه صد تای این ادما رو من دیدم :| وقتی تازه میام نسبت میدم این قضیه رو به خانواده و میاد پست میده دیگه خیلی حرفه !
یه ادم که پدر و مادر انسان عین خودش باشن و حلال و حروم سرشون شه هیچ وقت دست به چنین کاری نمیزنن :)
حالا اگه ایشون کار استارتر رو ردیف کنه که خب میگیم اشتباه بوده ! ولی نه اگه با پررویی بیاد تو تاپیک این طوری کنه که در جا باید بن شه !

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
واقعا متاسفم برای این جور افراد . بالاخره معلومه که فرزند یه پدر و مادر کلاه بردار عین خودش بوده :x
چیکار به پدر و مادر بیچارش داری
ای بابا....:|

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
واقعا متاسفم برای این جور افراد . بالاخره معلومه که فرزند یه پدر و مادر کلاه بردار عین خودش بوده :x
همین الآن گذارشتو دادم بیشعور

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
همین الآن گذارشتو دادم بیشعور

جای گزارش این بپا گزارشتو به فتا ندن :))

===============================================

@victor hogo

حتما دوست عزیز اگه میتونین شکایت کنین به نظرم چون این افراد رو من باهاشون برخورد داشتم اگه کاری به کارشون نداشته باشین باز هم این کارا رو ادامه میدن من که رفتم یه سری شکایت کردم واقعا از کارم پشیمونی نداشتم.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان احینانا این کسی که دزدی کرده از شما امامی نبوده ؟ یکی به این اسم از خودم من و خیلی های دیگه تو پرشین تولز دزدی کرده ، من که رفتم دادگستری شکایتش کردم ، نه واسه پولش واسه این که پرونده واسش بسازم سابقه دار بشه به کل دیگه نابود بشه :)

- - -ویرایش - - -

الان پست اول رو خوندم پس خودشه !!!!

داداش ببین اگه خواست پولتو پس بده به هیچ وجه نگیر ، معلوم نیست از کدوم بیچاره دیگه ای گرفته داره میده به تو ، توف به ذات همچین آدم هایی .

80 تومن از من بالا کشید :

مبلغ 800,000 ریال از کارت 6037-9914-7920-2750 به :
کارت 6273-8110-5740-4722
متعلق به ( آقای/خانم ) بهرام امامي پور
به شماره حساب 251670109292543001
در شعبه بانک نامشخص در تاریخ دوشنبه 10 آذر 1393 21:21:35 با موفقیت واریز شد.

شماره پیگیری تراکنش :798399
لطفاً شماره پیگیری و تاریخ را جهت پیگیری های بعدی یادداشت نمایید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر