در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
آخه آدم عاقل کلاه برداری میکنی لا اقل برو کلاه چند تا آدم نامرد پول پرست رو بردار =)) نه این جماعت گیمر که تموم سرگرمیشون کنسولشون و پی سی هاشونه

عزیزم شماره کارت و شماره حسابت وقتی دست بقیه باشه و مکالماتت هم موجود باشه میدونی چه بلایی سرت میارن ؟ واقعا من تو عقل بعضیا شک میکنم اگر داری پیام منو میخونی برو تموم کسانی که ازشون پول خوردی رضایتشون رو جلب کن وگرنه با یه پرینت حساب آمارتو در میارن و خودشون اونارو میکشونن توی دادگاه حداقل اگر یکی دو نفر ازت شکایت کنن کمتر برات زندان میبرن

والا یکی نیست همینو بگه بهش گیر داده به جماعت پاکی که تفریح سالمی مثل گیم میکنن

- - -ویرایش - - -

دروغ میگه پول منو هنوز نداده! قضیه تصادف هم دروغه خیلی از این دروغا میگه وقتی حرف شکایت میاد
من حاضرم پولمو ندی ولی 6 سال بیوفتی زندان تا افراد کثیفی مثل تو از جامعه دور باشن و اجتماع رو خراب نکنن

آره عزیز فک میکنه ما بچه ایم داره سرمون شیره میماله

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
آقا دروغ نمیگم میخواین عکس پام رو بگیرم با کارت ملیم ست کنم همینجا بفرستم!!!
من از پول ایشون 100 تومنش رو بهش دادم مونده 50 تومنکه اینم گفتم بهش میدم
پول این کاربر hodor هم قبلا بهش دادم فقط یه خورده تهش مونده
دوستان بسته دیگه ول کنید من پولشون رو دارم میدم بسته دیگه خواهشن

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اين امامي يك ادم مال حروم خور و دزده:| اسمشو تو نت سرچ ميكردي ببيني چه عوضي ايه ������

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
آقا دروغ نمیگم میخواین عکس پام رو بگیرم با کارت ملیم ست کنم همینجا بفرستم!!!
من از پول ایشون 100 تومنش رو بهش دادم مونده 50 تومنکه اینم گفتم بهش میدم
پول این کاربر hodor هم قبلا بهش دادم فقط یه خورده تهش مونده
دوستان بسته دیگه ول کنید من پولشون رو دارم میدم بسته دیگه خواهشن

آذر ، دی ، بهمن ، اسفند ، فروردین ، اردیبهشت ، 2 روز دیگه که میشه خرداد ، تو اگه پول پس بده بودی تو این 6 ، 7 ماه پول منو پس میدادی .
من که شکایتت کردم ، پول دیگه برام مهم نیست ، مهم چزوندن توئه :)

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
مشکلی که این کلاهبرداری های اینترنتی داره وقت زیاد می گیره مقدار کلاه برداری هم ناچیز هست طرف بی خیال میشه.
از من هم 40 تومن تو اینترنت کلاه برداری کردن که چون کم بود بی خیال شدم.طرف کلاه کلی آدم رو بر میداره اون هایی که پیگیر هستن و تهدید به شکایت می کنن با اشک تمساح ریختن پولشون رو پس میده.
بقیه هم که پیگیر نیستن هم دیگه بی خیال.
بعد هم جریان قطره قطره دریا شدن هست.از تعداد بالا که کلاه برداری کنی هر چند مقدارش کم باشه ولی جمعش زیاد میشه و اگه کسی هم خواست شکایت کنه سریع پولش رو بر می گردونی تا بی خیال بشه.
به نظر من بی خیال نشین شکایت کنید حتما.حتی اگه هزینش زیاد شد.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان براي اينكه اين بلاها سر خودتون نياد سعي كنيد با واسطه معامله اينترنتي بكنيد. مثلا يكي از دوستاتون تو همين سايت كه با اون طرف تو يه شهره و اعتماد داريد بهش بفرستيد معامله كنه. قبل از واريز مبلغ حتما مشخصات طرف رو با كارتي كه بهش واريز ميكنيد تطبيق بديد. گرفتن شماره ثابت و ادرس معتبر يادتون نره. از همه مهم تر قبل از ريختن پول اسم طرفو تو نت سرچ كنيد اين امامي چند ساله داره دزدي و كلاه برداري ميكنه با يه سرچ كوچيك ميتونستيد جلوي به f رفتن پولتونو بگيريد.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من کاری به این جریان ها ندارم :d ولی حداقل اواتارت ر عوض کن bf3 برام خیلی ارزش داره:d

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من به یکسری نتایج رسیدم!:d
آخه چرا از گیمر دزدی کردی بشر؟
این بنده خدا ها هشتشون گرو نهشونه !
بزور یه بازی دست دوم میخرند:|
بزور اون پول رو بدست میارند جنابعالی میکشیش بالا غیر از اینکه ناراحت میشند صد در صد تو خونه هم براشون مشکل درست میشه
خلاصه بعضیا هم هستند از پدر و مادرشون پول میگیرند حالا باید حرف پدر مادر هم بشنوند:|
ببین چه آتیشی بپا کردی:|حداقل میرفتی اختلاسی چیزی انجام میدادی که ارزش جهنم رفتن داشته باشه نه 200تومن 80تومن:dیهو میبینی ماشین بعدی هم میخوره بهت بجای ساق پات جونتو میگیره بعد بخاطر 80تومن 800مرتبه تو جهنم میکنن توت:d

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
من به یکسری نتایج رسیدم!:d
آخه چرا از گیمر دزدی کردی بشر؟
این بنده خدا ها هشتشون گرو نهشونه !
بزور یه بازی دست دوم میخرند:|
بزور اون پول رو بدست میارند جنابعالی میکشیش بالا غیر از اینکه ناراحت میشند صد در صد تو خونه هم براشون مشکل درست میشه
خلاصه بعضیا هم هستند از پدر و مادرشون پول میگیرند حالا باید حرف پدر مادر هم بشنوند:|
ببین چه آتیشی بپا کردی:|حداقل میرفتی اختلاصی چیزی انجام میدادی که ارزش جهنم رفتن داشته باشه نه 200تومن 80تومن:dیهو میبینی ماشین بعدی هم میخوره بهت بجای ساق پات جونتو میگیره بعد بخاطر 80تومن 800مرتبه تو جهنم میکنن توت:d

دقیقا ، چند صفحه قبل هم به همین نکته اشاره کردم ، این خودش به کنار که 200 تومن میدی بازی میگیری ، انصافا 200 تومن پول دادن زور داره ولی عشقه دیگه ، حالا این به کنار این 200 تومن که با بدبختی جور کردی یه بی سر و پا مثل امامی بالا بشکه فلنگو ببنده ، این دیگه به کل از لحاظ روحی نابودت میکنه .

راستی این جمله آخریت بسی جالب بود:))

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اگه کسی با آفتابه دزدی به جای رسید تو هم میرسی
این دست و پا شکسته و کارت وفلان هم که کشکه نهایتش یکی از بچه محلا میاد با پا شکسته و کارت ملی خودم عکس میندازم
کسی که از 90 تا حالا کارش اینه یهو از دیشب تا حالا توبه کرد؟
اشکال نداره یه مدت یه ملت و دور خودت راه انداختی حالا باید بدوی دنبالشون
سو سابقه چیز خوبیه از فردا عینه مهر پیشونی سفید باهاته

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خیلی از کاربرvictor hogo
ممنونم که سریع اطلاع رسانی کردن خواهشا کسی که این بلا سرش میاد سری بیاد بگه که باعث تو چاه افتاد چند نفر دیگه نشه علاوه بر حقی که قانون در بخشیدن یه نفر برای شاکی گذاشته ولی یه مسولیت اجتماعی هم برای شما هست که از ایشون نگذرید و باعث عادی شدن این کار نشید​

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
بيخشو بگیرید آقا.اینارو نمی شناسید.بیخیال بشید فردا دونفر دیگه هم همین کارو میکنه همینجوری گریه زاری میکنه.صد تومن ديويصد تومن پولی نیست اما این آقا باید به سزای کارش برسه.درضمن این تاپيک جای مزه پروندن نیست کاری نکنید بیان ببندنش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر