در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
بچه ها یه چیزی عجیبه این بابا از ساله 90 تا اونجایی که من آمار دارم شاید قبلا بوده داره کلاه برداری میکنه با همین اسم ومشخصات و شماره تماس چه جوریه تا حالا دستگیر نشده حتی حساباشم نبستن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
واقعا خجالت داره به خدا. اخه مثلا چقدر گیرت میاد با دزدیدن از افرادی به نام گیمر که همه میدونن به جای اینکه دنبال انواع خلاف ها برای سرگرمی باشند اومدن تفریحی سالمو متاسفانه پر خرج رو انتخاب کردن. این موجودات نه تنها با دزدیشون باعث خورد کردن اعصاب میشن ،همونطور که دوستان گفتن میتونن باعث کمرنگ شدن اعتماد بین گیمرهای هم وطن بشن که این به نظرم ناجورتره تازه. آخه اعتماد چیزی نیست که به راحتی بین یه عده بوجود بیاد. ولی خیلی راحت از بین میره. واقعا متاسفم

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
ببینید دوستان من پول کسای رو که قبلا گرفتم رو تو پرشین تولز و پردیس گیم بهشون دادم میتونید از خوشون سوال کنید
فقط یکی از کاربرا مونده امروز بهش گفتم پولتو بهت میدم گفت نمیخوام
این دوستمون هم قرار شد پولشون رو بهش بدم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
بسته دیگه شما هم شورشو در آوردین
قرار شد پولشو بهش بدم تا فردا
بس کنید دیگه
آخه ادم .... شورشو خودت در آوردی. این بنده های خدا که خیلی محترمانه دارن به دلیل فضای عمومی بهت حرف میزنن. پست منو بخون بیشتر میفهمی چرا این پستارو میبینی

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
آخییییییییی. دلم سوخت این میخواسته پولشو بده اون نخواسته چقدر آدم خوبیه بچه ها گریم گرفت ....خودتی نامرد
اون کاربری که 80 قبلا ریخته به حسابم منظورمه
باور نمیکنی از خودش سوال کن!!

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
آخییییییییی. دلم سوخت این میخواسته پولشو بده اون نخواسته چقدر آدم خوبیه بچه ها گریم گرفت ....خودتی نامرد

تو درست صحبت همه رو ...... فرض کردی تو اگه آدمی چرا اینهمه بازی در میاری خود من چقدر بهت زنگ زدم پیچوندی منو

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
تو درست صحبت همه رو ...... فرض کردی تو اگه آدمی چرا اینهمه بازی در میاری خود من چقدر بهت زنگ زدم پیچوندی منو
آقا شما درست میگی من کار اصلا درست نبود
چشم من پول شما هم میدم نوکرتم هستم

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
اون کاربری که 80 قبلا ریخته به حسابم منظورمه
باور نمیکنی از خودش سوال کن!!
بابا من بخوام بپرسم که باید از چندین نفر بپرسم تو چرا یه کار کردی که این همه حرف دارن بهت میزنن

- - -ویرایش - - -

آقا شما درست میگی من کار اصلا درست نبود
چشم من پول شما هم میدم نوکرتم هستم

باشه برادریتو ثابت کن پولو برگردون اگه برنگردونی من میدونم و تو من اینهمه تهدیدت کردم پس چرا پولو پس ندادی؟ حتما باید آبروت بره ؟من تا فردا بهت وقت میدم که پولو برگردونی وگرنه با بچه ها پیگیری میکنیم اوکی؟

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
آقا ببخشیدا من گو خوردم غلط کردم
به خاطر همین کارم الآن 3 روزه تصادف کردم و ساق پام شکسته البته حفمم هست
من همینجا از همه دوستان عذرخواهی میکنم و فول میدم با شما سه نفر هم تسویه کنم ودرصورت امکلن خسارت هم میدم
دیگه از این به بعد همچین کارایی نمیکنم و اگر شما دیدین باز این کار کردم از این تاریخ از سگ پست ترم و بی شرفم

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
واقعا باورم نميشه هنوزم هميچين اتفاقايي ميوفته اونم واسه چندرغاز دوستان مالباخته يه لطفي كنن به اين ننه من غريبم هاي اين يارو گوش ندن و حتما پيگيري قانوني كنن تا درس عبرتي بشه واسه اشخاصي كه فك ميكنن به همين سادگي ميشه از اعتماد بقيه سو استفاده كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
کاربر pes2200. من برادرم توی قسمتی از .......... که کاملا در جریان هست و فردا دقیق میگم چه اتفاقی میفته از من میشنوی رضایت شاکی هات رو بگیر وگرنه تو دردسر می افتی مخصوصا با سابقه ای که تو این سایت و سایت های دیگه داری خیلی راحت تر از اونی که فکرشو کنی به جرم کلاهبرداری میگیرنت حتی اگه کله پولی هم که به جیب زدی 1 میلیون نباشه یا اصلا 500 هزار تومن فقط کافیه 2 نفر ازت شکایت کنن...
رضایتشون رو بگیر و دست از این کارها بردار

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
ببینید بچه ها خداییش نمی خواستم کاری به کارش داشته باشم سپرده بودمش دست خدا به خودشم گفتم که سر پل
صرا ط یقتو میگیرم تا اینکه امروز دیدم کاربر victor Hugo این تاپیکو زده دیگه فهمیدم هنوزم داره به کاراش ادامه میده
با تشکر از. کاربر victor hugo بخاطر این تاپیک

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
چه قدر وضع مملکت خرابه یکی مثل این امامی که فکر کنم از بیش از 100 نفر تو این جا و پرشين تولز کلاه برداری کرده راست راست می چرخه و به کارش ادامه میده.چرا هيچکي اینو نمی گیره?

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
چه قدر وضع مملکت خرابه یکی مثل این امامی که فکر کنم از بیش از 100 نفر تو این جا و پرشين تولز کلاه برداری کرده راست راست می چرخه و به کارش ادامه میده.چرا هيچکي اینو نمی گیره?

برای اینکه تا حالا کسی ازش درست و حسابی شکایت نکرده.با حجم کلاهبرداریهایی که این داره اگه 5 نفر ازش شکایت کنن سریع پرونده اش میره تو اولویت.دوستانی که هنوز شکایت نکردن اگه امروز پولتونو نداد فردا حتما برید شکایت چون اینجور آدما خودشونو به موش مردگی میزنن تا وقت بخرن تا طرف سرد شه و شکایت نکنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر