در خرید های اینترنتی از اشخاص ناشناس بیشتر دقت کنید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
متاسفانه همین افراد باعث میشن که کسایی تو بازارچه امتیاز ندارن اصلا جنسشون فروش نره .... واقعا این کار خیانت در حق خیلی هاست.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
این آقا کلادر کلاه برداری روش های نوینی راه انداخته. برمیداشت اسم کاربریشو دقیقا کپی برابر اصل افرادی که امتیاز بازارچه خیلی بالایی داشتن میساخت و بعدش میگفت پروفایل قبلیم بن شده.

کلا موجود عجیبیه واسه خودش.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,567
نام
Alireza
حتما پیگیری کن
نزار این بلارو سر بقیه هم بیاره!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون زمان که هنوز ps3 هک نشده بود یه نفر بود به اسم پیمان بیرانوند دقیقا کارش همین بود اون زمان بازیها 50 60 تومن بودن و کنسول250 تا 350 این اقای بیرانوند همینجوری دزدی میکرد مثه این اقا تا یه نفر به اسم انجمن 1000 به تورش خورد که رفت شکایت کرد و درست شد الانم اگه شما شکایت نکنید و همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه باز مثه پیمان بیرانوند چند ماه که گذشت این اقا میبینه باز کم پول شد و دفعه قبلی همه چی به خوبی وخوشی تموم شد باز شروع میکنه به کلاهبرداری درثانی خیلی افراد دیگه هم میبینن که این اقا همینجوری راست راست میگرده اونایی هم که یه ذره خردو شیشه دارن دیگه سینه سپر میکنن میگن اقا ماهم کلاهبرداری میکنیم اخرش همه چی به خوبی وخوشی تموم میشه
شکایت نکردن شما باعث میشه که امثال امامی ها و بیرانوند ها به وجود بیان ممد(hodor)دوست خودمه بنده خدا کارمند هست پدر ومادر پولداری نداره که اورت پول بگیر ازشون خودش کار میکنه و واسه عشقش گیم خرج میکنه این پولایی که خرج گیم میکنه زحمت کشی خودشه خیلیای دیگه هم مثه ممد هستن یکیش خود من که از حقوق چندرغازم صرف گیم میکنم کلا بیشتر بچه ها همینجوری هستن و یه بازی میخرن و اونو میفروشن 10 15تومن میذارن روش یه دیگه میخرن بخدا ادم خرپول دیدم میلیاردره خرج دختر کلی میکنه و انواع اقسام برنامه ها رو باهاشون داره ولی وقتی به گیم برسه و به پول بازی ارجینال برسه میگه من مگه احمقم پول بازی ارجینال بدم همون کپی بازی میکنم ps4 نمیگیره بخاطر اینکه هک نشده باهمون ps3 کپی خور حال میکنه اینجور افراد که بازی دست دوم میخرن یا میفروشن بچه مایه دار نیستن که این اقا کلاهشونو برمیداره این پولا پولای زحمت کشین همه وگرنه بچه مایه دار که پول بازی اریج اونم دست دوم نمیده تورو خدا بیاین کاری کنیم امثال امامی ها و بیرانوند ها شرشون کنده بشه بخدا دزد نداشتیم توی انجمن قبلا نمیدونم اینا فکر چیو میکنن ولی از شکایت نکردن ما دارن سواستفاده میکنن از نجابت ما دارن سواستفاده میکنن

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
ایشون نه کنسولشو داره نه بازی باز هستش فکر میکنم فقط از این راه پول در میاره بازیباز جماعت سرش به بازیش گرمه نمیره دنبال کلاه برداری این بابا هم فکر نمیکنم سنو سالی داشته باشه البته دلم به حالش میسوزه دست من بود سعی میکردم برم در خونش ادبش کنم تا به کارهای قانونی برسه کلاه برداری های اینترنتی زندونی داره و سابقه بدی که مثل یه مهر روی پیشونیش ثبت میشه

sami_nik

کاربر سایت
Oct 4, 2006
247
آقا دروغ نمیگم میخواین عکس پام رو بگیرم با کارت ملیم ست کنم همینجا بفرستم!!!
من از پول ایشون 100 تومنش رو بهش دادم مونده 50 تومنکه اینم گفتم بهش میدم
پول این کاربر hodor هم قبلا بهش دادم فقط یه خورده تهش مونده
دوستان بسته دیگه ول کنید من پولشون رو دارم میدم بسته دیگه خواهشن

برایه من هنوز کاری نکردی اونا ولت کنن من نمیکنم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اقای امامی پور زشته واقعا...اخه هیچ کس با 100 -200 تومن نه گدا میشه نه پولدار...فقط ابرو خودشو میبره[-(
--------------------------------------------------

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
از دوستانی که مالباخته هستن خواهش میکنم به ادرسی که گذاشتم مراجعه کنن و کارشون رو پیگیری کنن چون من به این اشنامون رو انداختم و منتظر هستن که بنده کسایی رو که مالباخته هستن تو این داستان معرفی کنم بهشون. اسم و فامیل و شماره تلفن این pes2200 رو برای من پ خ کنید ایشالا بتونم یه حرکت خوب براتون بزنم ولی شما طرح شکایتتون رو توی دادسرا ناحیه 31 بکنین

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
یه تحقیق کردم دیدم جعل سند و مدرک یک تا سه سال حبس داره!! :D همراه با کلاه برداری یه چهار پنج سالی آب خنک میخوره یارو :D
در قوانین ایران هر تغییری در اسناد جرم نیست بلکه تغییر با حیله و نیرنگ و باعث ضرر به دیگری جعل اسناد محسوب می‌شود. مواد ۵۲۳ تا ۵۴۲ قوانین مجازات اسلامی درایران مجازات‌هایی را برای جاعلین اسناد درنظر گرفته‌است .این مجازات‌ها شامل مجازات‌های نقدی و زندان می‌شود و در مواردی از جمله جعل دستخط رهبر و دیگر مقامات ایران، جعل چک ویا اسناد ادرات حکومتی ویا مدارک تحصیلی، اعمال می‌شود. مجارات جعل مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه‌ها داخل یا خارج از ایران یا استفاده از این اسناد مجعول به استناد ماده ۵۲۷ قانون مجازات اسلامی حبس از یک سال تا ۳ سال می‌باشد.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
شکایت کنید یه پولی هم اضافه بدید اتفاق های جالبی رخ میده.
پلیس فتا عالیه کارش.
دو سوت میگیره و اگه بتونید کانال بزنید با طرف هم میتونید روبرو بشید.
من یه موردی بود پی کارو گرفتم و سیر خودم بعد از دستگیری تو گوش طرف خابوندم ;)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
با این عکسی که نیما گذاشت دیگه میشه پی برد عجب حروم لقمه ایی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
بچه ها من با این آدما سرو کار داشتم به هیچ وجه حرفاشو باور نکنید. مثل سگ دروغ میگن. هر چیزی گفت بدونید داره چرت میگه. فقط شکایت کنید باباشو در بیارید. این قول میدم اصلا گیمر نیست می چرخه تو فرومای مختلف کلاه برداری می کنه. اینا نه شرف دارن نه وجدان پول حرومم مثل آب می خورن. باید به گه خوردن انداختشون.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر