دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
داداش خوبی؟ تو خودت میگی ویرووسه بعد خودت همون لینکو میزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم چرا جو میدی ؟ حالا درسته پوینت نمیده ولی ویروس ع..نه؟
حق با شماست
البته وقتی آنتی ویروس بازه این سایت رو باز نمیکنه
متاسفانه نتونستم جواب بگیرم

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
بعد از مدت ها تلاش خستگی ناپذیر تونستم عضو بشم
فقط اگه کسی وارده لطفا بهم بگه سریع ترین راه برای افزایش این کردیت چی هست ؟؟؟
و اینکه یکی از دوستان میگفت ماکروسافت بن میکنه ؟؟ واقعا اینطوره ؟؟
ممنون میشم کمکم کنید که احتیاج دارم به کمکتون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بعد از مدت ها تلاش خستگی ناپذیر تونستم عضو بشم
فقط اگه کسی وارده لطفا بهم بگه سریع ترین راه برای افزایش این کردیت چی هست ؟؟؟
و اینکه یکی از دوستان میگفت ماکروسافت بن میکنه ؟؟ واقعا اینطوره ؟؟
ممنون میشم کمکم کنید که احتیاج دارم به کمکتون
در روز میشه ۱۵ تا گرقت از طریق سرچ . بن کردن یعنی اکانت رو می بینده و دیگه با اون تو بینگ ریواردز عضو نیستی و نمی تونی ازش استفاده کنی و هیچ ربطی به لایو و ... نداره . قسمت داشبوردش اگه بری زده که چیا رو می تونی انجام بدی و کردیت بگیری.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
هنوز هیچکس راهی پیدا نکرده که درستو درمون ip رو عوض کنیم؟
اخه من موندم ip که مال امریکاست رو چطوری میفهمه ؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
کردیت هام الان شد 40 تا حساب کردم برای 400 تا پوینت باید 50 روز هر روز حدود 5 دقیقه وقت بزارم {تازه اگه ماکرو گیر نده}
روزی بیشتر از 20 تا نمیشه گرفت اگر دوستان راه بهتری رو سراغ دارن که زود زود کردیت هامون زیاد بشه ممنون میشم بهم کمک کنید
و یه سوال مهم دارم که خواهش میکنم جواب بدید :
اگه من چند تا اکانت باز کنم مثلا بیشتر از 5 تا و باهمشون برسم مثلا به 125 کردیت و 100 تا پوینت بخرم بعد هر 5 تارو ریدیم کدشون رو که گرفتم بزنم به Live
مشکلی که پیش نماید ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
اگه این بشه که دیگه عالی میشه یعنی به حسابی 5 روزه میشه به 500 تا کردیت حتی خیلی بیشتر {بنا به وقتی که میزازیم} رسید
دوستان منتظر جوابم

آخرین ویرایش:

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
هنوز هیچکس راهی پیدا نکرده که درستو درمون ip رو عوض کنیم؟
اخه من موندم ip که مال امریکاست رو چطوری میفهمه ؟

داداش هیچ چیز سختی نیس... شما میگی ip آمریکا رو داری یا v-p-n داری یا socks خب برنامه f r e e g a t e رو بصورت ه رایگان دانلود کن ... اجراش کن بعد ip امریکا رو کانکت کن و با خیال راحت به بینگ وصل شو ... اصلا هم سخت نیس نیازیم به و ip ه اختصاصی نیس ... ;)

کردیت هام الان شد 40 تا حساب کردم برای 400 تا پوینت باید 50 روز هر روز حدود 5 دقیقه وقت بزارم {تازه اگه ماکرو گیر نده}
روزی بیشتر از 20 تا نمیشه گرفت اگر دوستان راه بهتری رو سراغ دارن که زود زود کردیت هامون زیاد بشه ممنون میشم بهم کمک کنید
اگه من چند تا اکانت باز کنم مثلا بیشتر از 5 تا و باهمشون برسم مثلا به 125 کردیت و 100 تا پوینت بخرم بعد هر 5 تارو ریدیم کدشون رو که گرفتم بزنم به Live
اگه این بشه که دیگه عالی میشه یعنی به حسابی 5 روزه میشه به 500 تا کردیت حتی خیلی بیشتر {بنا به وقتی که میزازیم} رسید
دوستان منتظر جوابم

سواله خوبی بود دوستان اگه کسی اینکارو کرده جوابه این دوستمونو بده ... منم همین سوالو دارم

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام....
دوستان من 2تا اکانت تا حالا بن کردم.:-<
اکانت اول یه سوتی هایی دادم ولی تو اکانت دوم همه نکات امنیتی رو رعایت کردم.
ویندوزم رو که عوض کردم اومدم تو بینگ ساین این شدم و بعد توی Rewards (با چیز پی ان) دیدم ارور میده و میگه با ساپورت حرف بزنید:-w
ما که دیگه بیخیالش شدیم :|

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
آخرین اکانت من بعد از Redeem کردن بود که زدم 400 پوینت را برام برگردونه اما به جای 400 تا اکانت را بست .
پس فکر نکنید با داشتن Credit حتما موفق میشید به گرفتن پوینت .
چون برای Redeem 24 ساعت طول کشید بعد اکانت را بست.
البته من با همین اکانت 3 بار redeem کرده بودم که این بار 4 بود که بستش.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام
بعد از مدت ها جستجو متوجه شدم در هر سیستم فقز یک اکانت امتیاز میتونیز داشته باشید حال با 100آی پی مختلف یا 100 مرورگر مختلف
فقط یکی !!

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
با سلام
بعد از مدت ها جستجو متوجه شدم در هر سیستم فقز یک اکانت امتیاز میتونیز داشته باشید حال با 100آی پی مختلف یا 100 مرورگر مختلف
فقط یکی !!
آره احتمالا" همینه.
چون هر2تا اکانت من هم سر ویندوز عوض کردن بن شد :-w

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان منتظر جوابم
فک کنم با هر وی پی ان بیشتر از ۱ اکانت نشه ساخت و بقییه اش رو می بینده . لااقل واسه من که اینطوری بوده . شما هر تعداد کد که بگیری می تونی بزنی بدون مشکل .
۲ پیشنهاد : ۱- یکی اینکه کلا سایت بینگ رو عادی باز نکنید . ۲- تا اکانت رسید به ۱۲۵ پوینتش رو بگیرید .

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان به یه نتیجه ای رسیدم که سرم داره دود میکنه !!!!!!!!!!!!!
تو pc یک اکانت ساختم با یه چیز پی ان بعد تو لپتاپ با یه ایمیل متفاوت با یه چیز پی ان متفاوت و حتی با یه ip متفاوت اکانت دیگه ای ساختم دقیقا همون اکانتی که تو Pc ساخته بودم رو شناخت و گفت شما یه اکانت دارید !!!!!!!!
واقعا نمیدونم چطوری فهمید !!!!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
فک کنم با هر وی پی ان بیشتر از ۱ اکانت نشه ساخت و بقییه اش رو می بینده . لااقل واسه من که اینطوری بوده . شما هر تعداد کد که بگیری می تونی بزنی بدون مشکل .
۲ پیشنهاد : ۱- یکی اینکه کلا سایت بینگ رو عادی باز نکنید . ۲- تا اکانت رسید به ۱۲۵ پوینتش رو بگیرید .
من الان با این ip آخری چهار تا اکانت دارم که با سه تاشون یه کد 100 گرفتم! نبستنشون ربطی به ip اختصاصی نداره فقط امن باید باشه انگار!یا یه شرایط خاصی داشته باشه!
من از این جا دارم!
http://secure-***.com/
به نظرم یکم هزینه کنید ip اختصاصی بگیرین بعد 5 تا اکانت باز کنید تو یک ماه 1800 پوینت میشه گرفت بعد که گرفتید دیگه بی خیالش بشید!
من دارم همین کا رو میکنم تا جایی که میشه میگیرم!
2950 پوینت فعلا دارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر