دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
من 400 تا پوینت لازم دارم :(

هر کی نمی دونه با پوینتاش چی کار کنه بده من :d

یه چن تا سایت دیگه هم هست مثله بینگه ولی اگه با وی غی پخ برین میفهمن و حسابتونو میبندن :(

فقط هم امریکایی ها میتونن ثبت نام کنن

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان گلم کسی ایمیلی داره که این بینگ ریواردو ساین اپ کرده باشه اخه من با عر وی پی انی میرم ارور میده ممنونم ازتون اگه بدون استفاده

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
من اکان ساختم اولاش روزی 10 تا بود بعد همینجوری رفت بالا به 50 الی 60 رسید الان دوباره 10 شده مشکل چیه؟؟؟

shahkey

کاربر سایت
Jun 13, 2012
26
نام
عرفان
سوال

سلام دوستان دیشب برام 1 نفر خارجی این سایت رو فرستاد و گفت پویت مجانی میده ولی من تو این سایت رفتم یکم مشکوکه دوستانی که میدونن اطلاع رسانی کنن اخه علاوه بر ایمیل . پسورد لایوت هم میخواد لطفا بگین fake یا نه اینم سایت Point Gods در ضمن نباید انتی ویروستون رو off کنید برا من on بود سایت باز نشد off کردم باز شد پس لطفا خبر بدید دوستان

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
سلام دوستان دیشب برام 1 نفر خارجی این سایت رو فرستاد و گفت پویت مجانی میده ولی من تو این سایت رفتم یکم مشکوکه دوستانی که میدونن اطلاع رسانی کنن اخه علاوه بر ایمیل . پسورد لایوت هم میخواد لطفا بگین fake یا نه اینم سایت Point Gods در ضمن نباید انتی ویروستون رو off کنید برا من on بود سایت باز نشد off کردم باز شد پس لطفا خبر بدید دوستان

نخیر دوست عزیز تجربه ثابت کرده این سایت ها 100% fake هستند. در کل شما هیچ وقت user pass اکانتتو به کسی که نمیشناسی نده.باز اگه pass نمیخواست امتحانش مجانی بود ولی الآن نه....

دوستان من *** امریکا دارم اما بازم ارور میده چرا؟

شما دقیقا کجا و چه اروری میگیری؟ مشخصات اکانتت مثل آدرس و .... کامل و valid هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر