دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
من که فعلا خودمو کشتم 85 تا جمع کردم...فک کنم تا آخر تابستون سر کارم تا یه اکانت یه ماهه بگیرم:|

آخرین ویرایش:

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
داش من الان تو یه ماهه اولم به لایو وصلام ولی میخوام بازی کنم میگه باید اکت گلد باشه یا یه چیز دیگه مگه یه ماه اول گلد نیست؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
داش من الان تو یه ماهه اولم به لایو وصلام ولی میخوام بازی کنم میگه باید اکت گلد باشه یا یه چیز دیگه مگه یه ماه اول گلد نیست؟

خیر! گزینش اول که به لایو جوین میشی میاد به اینصورت که 1 دولار رو باید اینترنتی پرداخت کنی که مشکله.

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا بینگ برا من زده 100 k کردیت میده اگر به سوالش درست جواب بدی.سوالشم اینه Only Bing brings you influential people who know about the topics you’re searching. How does it help you go from searching to doing?اینم لینک که باید پاسخشو اینجا بنویسی https://microsoft.promo.eprize.com/twittersweeps/public/images/btn_tweet.png آقا تورو خدا جواب سوالشو بگید.منم اینو بهتون گفتم:d

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
خیر! گزینش اول که به لایو جوین میشی میاد به اینصورت که 1 دولار رو باید اینترنتی پرداخت کنی که مشکله.

یعنی دیگه مثل قبل نیست که یه Hotmail می ساختیم، بعد می رفتیم با خود xbox یه ماه مجانی رو می گرفتیم؟ (3 بار می شد اینکار رو بکنیم):-/:(
اگه نه، از کی اینجوری شد؟:( من کلی روش حساب کرده بودم:-s
من 6-7 ماهه xbox رو گذاشتم کنار، حالا می خوام برا تابستون live جور کنم!:d

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
آقا این خیلی خوبه من 5 روزه 100 تای اولمو گرفتم الآنم هر روز با سرچ 20 تا کردیت بهم میده. نگرانیم این بود که چون گیمرتکم برا اروپاست ولی سرویسش برا آمریکاست کدش کار نکنه ولی نیم ساعت بعد درخواست کدو بهم داد کار هم کرد! محدودیتش اینه که هر گیمرتگ بیشتر از 64000 پوینت نمیتونه بگیره ولی با این همه پوینت نصف لایو رو میشه دانلود کرد :d

masihde

کاربر سایت
Jul 12, 2011
37
نام
مسیح
بابا شما چی کار میکنید شاید راهنما اشتباهه . من که نمیدونم ولی برای اینکه کمکی کرده باشم شما بعد از ساین ای شدن این لینک رو بزنین

http://www.bing.com/rewards/offers#_daily

راستی فک کنم راه حل 44 تا کردیت گرفتن در روز با یک اکانت رو یاد گرفتم : شما اولین باری که ساین این میکنید (با چیز پی ان یا ساگس یا اج تیتی پی اس) اونجا که میگه با ویندوز لایو یا فیسبوک شما از ویندوز لایو استفاده کنید البته به مشخصاتی که وارد کردید هم ربط داره و اگه قبلا از فیسبوک استفاده کرده اید :-s دیگه نمیشه کاری کرد

امیدوارم بدردتون بخوره و روزانه 172 کردیت بگیرید :>

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من الان ثبت نام کردم

اولش 20 تا کردیت داشت
الان اونم پریده و هیچ چیزی هم به ایمیلم نفرستاده

آقا مگه ثبت نام کنی همون دقیقه 100 تا پوینت بهت نمیداد ؟؟

برا من 20 تامو گرفته هیچی هم نمیده

آخرین ویرایش:

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
چرا تایپیک خوابیده ملت ؟
اشکال نداره الان بیدارش می کنم :D
من حدود 20 روز پیش ثبت نام کردم اولش 10 تا بیشتر نبود بعد روز اول رو فقط گرفتم روز بعدش اینترنتم قطع شد تا یه هفته بعد که اومدم دیدم شده 44 :D
بعد حدود یه هفته 44 بود یه دفعه شد 20 سه چهار روزم 20 بود که امروز کاربر گلد شدم و برای پوینت ها برام 5درصد تخفیف میدن یعنی 120 کردیت
ولی امروز همین که گلد شدم دیدم شده 10 دوباره:(
حالا دارم دعا می کنم فردا 44 بشه که زودتر بازی fruit ninja رو دانلود کنم. تا حالا 600 تا ازش گرفتم. 200 تا دیگه مونده.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اشکال نداره الان بیدارش می کنم :D
من حدود 20 روز پیش ثبت نام کردم اولش 10 تا بیشتر نبود بعد روز اول رو فقط گرفتم روز بعدش اینترنتم قطع شد تا یه هفته بعد که اومدم دیدم شده 44 :D
بعد حدود یه هفته 44 بود یه دفعه شد 20 سه چهار روزم 20 بود که امروز کاربر گلد شدم و برای پوینت ها برام 5درصد تخفیف میدن یعنی 120 کردیت
ولی امروز همین که گلد شدم دیدم شده 10 دوباره:(
حالا دارم دعا می کنم فردا 44 بشه که زودتر بازی fruit ninja رو دانلود کنم. تا حالا 600 تا ازش گرفتم. 200 تا دیگه مونده.

منم تازه ثبت نام کردم واسه سرچ 10 تا بیشتر نمیده و 3 تا هم آفر داده . همین

از این قسمت Ask friends about a search & earn up to 3 credits/day. چجوری میشه کردیت گرفت ؟

29236305935360172496.jpg

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
منم تازه ثبت نام کردم واسه سرچ 10 تا بیشتر نمیده و 3 تا هم آفر داده . همین

از این قسمت Ask friends about a search & earn up to 3 credits/day. چجوری میشه کردیت گرفت ؟

29236305935360172496.jpg
والا این قسمت رو برای منم نمایش میده ولی فکر نکنم به همین راحتی ها باشه باید دوستاتو دعوت کنی تا توی بینگ ریواردز عضو بشن تازه من که الان گلد شدم نوشته 0/100 قبلا 0/25 بود.
میرم دنبالش اگه راهشو پیدا کردم میام بهتون میگم

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.

بالاخره راه قسمت Refer A Friend رو پیدا کردم. البته هنوز مطمئن نیستم.

یکی از شما دوستان عزیز که خواست عضو بشه از روش صفحه اول استفاده نکنه از این لینکی که اینجا می زارم مستقیما وارد صفحه ثبت نام بشید و روال ثبت نام رو طی کنید و عضو بشید ( البته قبلش حتما مطمئن بشید که چیز پی ان فعال باشه) یا اگر اکانت دارید با این لینک یه اکانت جدید درست کنید.

اگر کار کرد من روش گرفتن لینک رو میگم.

Bing Rewards Program

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر