دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

سلام.اگه چند تا اکانت bing reward داشته باشیم ، آخرش که مثلا همه رو هم شد 1000 تا می شه اونا رو به یک اکانت منتقل کرد تا بشه یه گیفت 1000 تایی از یک اکانت خرید؟؟؟؟ لطفا یکی که می دونه جواب بده تا الکی هی اکنت درست نکنم!!:d

سلام.اگه چند تا اکانت bing reward داشته باشیم ، آخرش که مثلا همه رو هم شد 1000 تا می شه اونا رو به یک اکانت منتقل کرد تا بشه یه گیفت 1000 تایی از یک اکانت خرید؟؟؟؟ لطفا یکی که می دونه جواب بده تا الکی هی اکنت درست نکنم!!:d

نه داداش ! اصلا چند تا درست کردن غیر قانونیه !

هر روز یه تعدادی می تونی credit بگیری با سرچ . بعدش باید دوباره روز بعد بری . آهسته و پیوسته!

اینجوری که شما میگی،آدم بره مستقیم پوینت بخره به صرفه تر در میاد.به چند دلیل:
1:هر روز میشه 10 کریدیت گرفت که یک ماهش می شود 310 کریدیت.(که اگر هر روز بری 20 تا سرچ کنی)برای 400 پوینت باید 510 کریدیت داد و برای 100 پوینت هم 120 کریدیت.
1:2 ماه چیز پی ان آمریکا به قیمت معمول 4000 تومن است.
3:بعد خودتون حساب کنید مقدار ترافیکی را که برای سرچ های بیهوده میکنید دیگه چقدر است!
................................................................................................................................................................................
و حالا در صورتی که 800 پوینت 18000 تومن است.
شما برای 800 پوینت از طریق بینگ راحت باید 3 ماه وقت بزارید اون هم با 12000 تومن فقط قیمت چیز پی ان،مقدار ترافیکی که سوزاندید و وقتی که گزاشتید.تا 1020 کریدیت گیرتون بیاد.
...............................................................................................................................................................................
و در کل اینها چیزی که برای شما مفتکی در بیاد را به این راحتی نمیدن.
پس نتیجه میگیریم که مثل بچه ی آدم برید بخرید.آفرین

1:هر روز میشه 10 کریدیت گرفت که یک ماهش می شود 310 کریدیت.(که اگر هر روز بری 20 تا سرچ کنی)برای 400 پوینت باید 510 کریدیت داد و برای 100 پوینت هم 120 کریدیت.
3:بعد خودتون حساب کنید مقدار ترافیکی را که برای سرچ های بیهوده میکنید دیگه چقدر است!
................................................................................................................................................................................
شما برای 800 پوینت از طریق بینگ راحت باید 3 ماه وقت بزارید اون هم با 12000 تومن فقط قیمت چیز پی ان،مقدار ترافیکی که سوزاندید و وقتی که گزاشتید.تا 1020 کریدیت گیرتون بیاد.
...............................................................................................................................................................................

من 10 تا اکانت دارم ... هر هفته 400 تا میزنم به بدن ...!!

اینجوری که شما میگی،آدم بره مستقیم پوینت بخره به صرفه تر در میاد.به چند دلیل:1:هر روز میشه 10 کریدیت گرفت که یک ماهش می شود 310 کریدیت.(که اگر هر روز بری 20 تا سرچ کنی)برای 400 پوینت باید 510 کریدیت داد و برای 100 پوینت هم 120 کریدیت.1:2 ماه چیز پی ان آمریکا به قیمت معمول 4000 تومن است.3:بعد خودتون حساب کنید مقدار ترافیکی را که برای سرچ های بیهوده میکنید دیگه چقدر است!................................................................................................................................................................................و حالا در صورتی که 800 پوینت 18000 تومن است.شما برای 800 پوینت از طریق بینگ راحت باید 3 ماه وقت بزارید اون هم با 12000 تومن فقط قیمت چیز پی ان،مقدار ترافیکی که سوزاندید و وقتی که گزاشتید.تا 1020 کریدیت گیرتون بیاد. ...............................................................................................................................................................................و در کل اینها چیزی که برای شما مفتکی در بیاد را به این راحتی نمیدن. پس نتیجه میگیریم که مثل بچه ی آدم برید بخرید.آفرین
یعنی تفسیرت تو حلقم عزیز بابا تو v...n فقط برا این مگه میخوای؟ بعدشم 70 تا همون اول میشه گرفت + 50 تا هم برای سیلور شدن پس 120 تا شد همین جا یعنی 100 پوینت خوب تو روز میتونی کلی بدست اوری تازه ریفر فرندو اینا بمونه

vp n ؟! خیلی بده! من که خودم یوزر و پس رو به یکی دادم واسم active کرد . الانم بدونه هر گونه vp n ای می رم و روزی 20 تا کردیت می گیرم! تازه شما می تونی 3 4 5 یا هر تعداد دیگه ای اکانت باز کنی! واسه سرچ زدم هم لازم نیست که واقعا سرچ کنی! یه حرف بی معنا وارد کن تا هیچی نیاره که بخواد ترافیک بکشه!آفرین.

رفیق تا حالا فکر به جای اینکه بیای اینجوری بگی و دل ملتو آب بندازی و خیلی ها هم فکر کنن خالی میبندی ( این دو تا عکس نا مفهوم چیه گذاشتی ؟؟؟ ) --- بیای درست حسابی بگی ترفندت چیه و ... ؟؟

شما فکر کن من خالی بند :) خـــوش باش

شما فکر کن من خالی بند :) خـــوش باش

حاجی بیشتر به تک خور و خالی بند میای داداش :d
من همیشه خوشم :d
کامروا باشی

یعنی تفسیرت تو حلقم عزیز بابا تو v...n فقط برا این مگه میخوای؟ بعدشم 70 تا همون اول میشه گرفت + 50 تا هم برای سیلور شدن پس 120 تا شد همین جا یعنی 100 پوینت خوب تو روز میتونی کلی بدست اوری تازه ریفر فرندو اینا بمونه

حرفت کاملا درسته این بینگ مخصوصا برا ما ایرانیا عالیه .

آقا الان دیگه 70 تای اول رو نمیده که ؟ قبلا میداد ؟

-------------

کلا شده شبیه تایپیک سرعت اینترنت اینجا !!

ملت هی میان میگن من فلان قدر پوینت میگیرم دلتون بسوزه ، من اینقدر گلد گرفتم ، آتیش بگیرین !:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or