دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
دوســتــان چــه لــطــفــی دارن !!! 4 تــا راهــکــار بــلــدن واســه پــویــنــت گــرفــتــن مــیــان ایــنــجــا اعــلام می کــنــن ولـی راه حــل رو نــمی گــن !!!8-|

دم دوســتــانــی کــه ایــن هــمــه اطــلاعــات و تــاپــیـک هــای مــفــیــد اونــم رایــگــان و بــی مــنــت گــذاشــتــن گــرم کــه مــا اســتــفــاده کــنیــــم !! دســت تــک تـک شــون رو می بــوســـــم ♥:x:-*

حــالا بــعــضــی هــا واســه چــنــد تـا پــویــنــت اضــافــی گــرفــتــن ایــنــجــوری فــخــر فــروشــی می کــنــن !!!
:|

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوســتــان چــه لــطــفــی دارن !!! 4 تــا راهــکــار بــلــدن واســه پــویــنــت گــرفــتــن مــیــان ایــنــجــا اعــلام می کــنــن ولـی راه حــل رو نــمی گــن !!!8-|

دم دوســتــانــی کــه ایــن هــمــه اطــلاعــات و تــاپــیـک هــای مــفــیــد اونــم رایــگــان و بــی مــنــت گــذاشــتــن گــرم کــه مــا اســتــفــاده کــنیــــم !! دســت تــک تـک شــون رو می بــوســـــم ♥:x:-*

حــالا بــعــضــی هــا واســه چــنــد تـا پــویــنــت اضــافــی گــرفــتــن ایــنــجــوری فــخــر فــروشــی می کــنــن !!!
با منی دادا؟

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...

واقعا حرف دل منو زدی !!!
حالا انگار بیان بگن راه حل چیه چیزی ازشون کم میشه ....!!
همچین میگن راه حلو نمیگیم که انگار میخوایم از خودشون پویینت بگیریم
عقده ای بیدن :D

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
با منی دادا؟

نــه دادا، مــنــظــورم شــمــا نــبــودی ! در ضــمــن قــصــد جــســارت نــداشــتــم !

من رامو بگم همه راهو میرن ! مایکروسافت میفهمه ! چوب میکنه..... ! نونه ماهم آجر میشه !

بــا ایــشــون هــســتـــم ! آخــه مــا کــه پــویــنــت شــمــا رو نــمی خــوایــم !!! چــیــزی هــم از شــمــا کـم نــمیــشـه !!!/:)8-|

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان 100 پوینت دراوردم ولی این لیمیل اومده!!
We're sorry to let you know that due to an issue with your recent Bing Rewards order it has been cancelled.

For further assistance, please Contact Us and include your Order Confirmation number with your inquiry.
تا حالا کلی پوینت بدست اردم ولی سابقه نداشت اینطوری بشه.ممنون میشم کمک کنید

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان 100 پوینت دراوردم ولی این لیمیل اومده!!
We're sorry to let you know that due to an issue with your recent Bing Rewards order it has been cancelled.

For further assistance, please Contact Us and include your Order Confirmation number with your inquiry.
تا حالا کلی پوینت بدست اردم ولی سابقه نداشت اینطوری بشه.ممنون میشم کمک کنید

واسه منم همین طوری شده بود! برو همون قسمت contact us یا اینکه به اون Email جواب بده (اگه اول نشد). بعدش یه بابایی بهت ای میل می زنه و میگه مثلا یه سری از اطلاعاتت رو درست کن. اون کارا رو بکن و هی هم بگو که من به این پوینت ها احتیاج دارم و ... اکانت من 600 credit داشت که این بلا سرم اومد و بعد از حدود 2 3 هفته که هی بهشون email می زدم آخر یهو دیدم پوینت ها رو داده!

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان هرکاری میکنم پوینت اینو نمیتونم بگیرم
دقیقا باید چیکار کنم؟
17210613666188877699.jpg

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان هرکاری میکنم پوینت اینو نمیتونم بگیرم
دقیقا باید چیکار کنم؟
17210613666188877699.jpg

واردش بشی به شما یه لینک میده
یا اونو بگذار تو Facebook تا بقیه از طریق اون عضو بشن و یا اون لینک رو برای دوستت بفرست و بگو با اون لینک بره عضو بشه
درضمن یادمه نوشته بود 10 رو زبعد از اینکه دوستتون عضو شد پوینت به شما تعلق میگیره
موفق باشید

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
سلام م
من که نفهمیدم این پوینت مجانی سرکاریه یا حقیقت داره حالا اگه کسی گرفته بگه چقدر گرفته در چقدر زمان در کل بگه دیگه و آدرس راهنمائی هم بده
و در آخر {مفت باشه طناب دار }

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
سلام ممن که نفهمیدم این پوینت مجانی سرکاریه یا حقیقت داره حالا اگه کسی گرفته بگه چقدر گرفته در چقدر زمان در کل بگه دیگه و آدرس راهنمائی هم بده و در آخر {مفت باشه طناب دار }
واقعا هنوز نفهمیدی؟ من 1560 تا گرفتم اراین سایت البته 1400 تاشو از این بینگ گرفتم داداش

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
بچه ها نمی دونم چه قضیه ایه.
به من تو دو روز اول هر روز 10 کریدیت داد ولی حال دو روز بعدش روزی حدودا پنجاه تا داد.الان تو 4 روز 100 پوینت گرفتم البته می خوام 400 تا بشه بعد بگیرم.
البته با یک اکانت!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچه ها نمی دونم چه قضیه ایه.
به من تو دو روز اول هر روز 10 کریدیت داد ولی حال دو روز بعدش روزی حدودا پنجاه تا داد.الان تو 4 روز 100 پوینت گرفتم البته می خوام 400 تا بشه بعد بگیرم.
البته با یک اکانت!

برو حالشو ببر! من حدود 3 ماه بود که با روزی 10 تا می رفتم تا الان که روزی 20 تا میده! که اونم گفته یه تاریخی تموم میشه :( ولی من نمی دونم چجوری باهاشون contact برقرار کنم. کسی می تونه راهنماییم کنه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر