دریافتMicro Soft Point رایگان از بینگ!

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
من هر روز سرچ هارو انجام میدادم . از 44 کرد منو 20 . الان 3-4 روز 20 مونده . بجاش 2تا اکانت 10 تاییم شده 44 .
راستی من مشکلمو به سایتشون گفتم که چرا اکانتم رو با 250 تا کردیت بستین . عذرخواهی کردن و 100 روش گذاشتن و باز کردن . تا الان تونستم 1ماه لایو + 1300 تا پوینت بگیرم که با 1200 تاش بازی SkullGirls رو خریدم :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یکی میشه یه لینک دانلود از این چیز پی ان آمریکا رو بده؟

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:10 PM ارسال شده بود ----------

کسی لینکشو نداره؟

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان چند تا سوال داشتم شما چه طوری چند تا اکانت درست می کنید من هر کاری کردم نشد.
بعد این که sign in بشی یا نه توی windows live تاثیری داره توی گرفتن کردیت؟؟؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان چند تا سوال داشتم شما چه طوری چند تا اکانت درست می کنید من هر کاری کردم نشد.
بعد این که sign in بشی یا نه توی windows live تاثیری داره توی گرفتن کردیت؟؟؟

شما برو تو سایت ایکس باکس لایو و چندتا اکانت لایو جدید بساز (دقت کن برای هرکدوم هم ادرس متفاوتی بنویس)
البته من بشخصه فقط یکی دارم .
مطمئن نیستم اما فکر کنم هر از گاهی چک میکنن و وقتی ببینن از چند اکانت , جایزه رو به یه اکانت لایو دادی , اون اکانتها رو میبندن

shahabz_74

کاربر سایت
Dec 5, 2011
39
نام
شهاب
شما با چندتا تا windows live id یا hot mail میتونی ثبت نام کنی فقط موقع ثبت نام تو بینگ باید IP هر چنتا اکانت که داری با هم فرق داشته باشه

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
شما با چندتا تا windows live id یا hot mail میتونی ثبت نام کنی فقط موقع ثبت نام تو بینگ باید IP هر چنتا اکانت که داری با هم فرق داشته باشه

شما دوست عزیز هزارتا هم خواستی از یک ایپی بساز فقط باید با HOTMAIL و WINDOWS LIVE ID بسازی توی بینگ !

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
چجوری با سرچ کردن میشه Credit کسب کرد ؟
باید با آیپی آمریکا انجام بشه حتما ؟
من که هرچی سرچ میکنم چیزی اضافه نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر