درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
قیافه اش بد نیست، سوالم اینه که کدوم گوشی Sony Ericsson الان قیمتش زیر 200 تومنه و دوربین خوبی هم داره و ارزش خریدن داره؟

مهدی جان، مگه کیفیت دوربینش عوض شده؟ من اینو جایی آنلاین ندیدم.
آخه آرمین جون تو با این مشخصاتی که میدی چیز دیگه ای نمیشه خرید :D!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
قیافه اش بد نیست، سوالم اینه که کدوم گوشی Sony Ericsson الان قیمتش زیر 200 تومنه و دوربین خوبی هم داره و ارزش خریدن داره؟

مهدی جان، مگه کیفیت دوربینش عوض شده؟ من اینو جایی آنلاین ندیدم.

بدون شک کیفیت دوربیینش پایین اومده . اون موقع که تازه اومده بود ساخت خیلی خوبی داشت عکسهاش بسیار با کیفیت بود ولی الان هم کیفیت خود گوشی پایین اومده و هم عکسهاش بد شده . بنظر من اگه بتونی k850 بگیری از همه اینا بهتر و خوشگلتره . البته من سری w رو بهتر از اینا میدونم .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوربین کدوم بهتره؟ قیمت این دو مدل رو میشه بگی؟
K850i دوربین 5مگاپیکسلی داره که به درد من نمیخوره، قیمتش هم باید بالا باشه با این چیزایی که من در موردش خوندم.

من فقط یه گوشی میخوام که عکس با کیفیت خوب بگیره و قیمتش پایین باشه، گزینه ای هست؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوربین کدوم بهتره؟ قیمت این دو مدل رو میشه بگی؟
K850i دوربین 5مگاپیکسلی داره که به درد من نمیخوره، قیمتش هم باید بالا باشه با این چیزایی که من در موردش خوندم.

من فقط یه گوشی میخوام که عکس با کیفیت خوب بگیره و قیمتش پایین باشه، گزینه ای هست؟

قیمت K850 زیر 250 هست.
تا 250 این گوشی ارزش داره و امکاناتش عالیه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,928
نام
مهدی
ک:سی نبود راهنمایی کنه چه جوری میتونم رو بلک بری استورم برنامه بریزم ؟ ;)

خیلی بعیده اینجا کسی با بلک بری کار کرده باشه . شما باید برید تور فروهایی که تخصصی بلک بری باشن .
----------------------------------------
k810 هم گوشی خوبیه ولی دیگه خیلی قدیمی شده اماتk850 هنوز زیبایی و کارایی روز رو داره .
یادم رفت یه مدل عالی بهت پیشنهاد بکنم . g900 بگیر از تمام گوشیا بهتره قیمتش هم زیر 200 تومنه فکر کننم 190 باشه . دوربین 5 مگا و صفحه لمسی . عالیه نسبت به قیمتش .

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
g900 من دوستم داره ازش راضی نیست!!! به نظرم همون k810 یا k800 بهترین گزینه ان!! البته نمیدونم هنوز نوشون پیدا میشه یا نه!!! حتی دسته دو تمیز هم خوبه !!!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یکی از دوستهای من g900 داره .. همش در حال هنگ ـه .. حالا شاید مال این رفیقمون این ریختی باشه :D

به هر حال .. این E71 خوبه ؟ اگه نه که یک چیزی توی همین رنج قیمت که GPS داشته باشه چی هست .. اگر صفحه لمسی داشته باشه هم بد نیست .. آهان 5800 نباشه .. قبلاً veto شده.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
یکی از دوستهای من g900 داره .. همش در حال هنگ ـه .. حالا شاید مال این رفیقمون این ریختی باشه :D

به هر حال .. این E71 خوبه ؟ اگه نه که یک چیزی توی همین رنج قیمت که GPS داشته باشه چی هست .. اگر صفحه لمسی داشته باشه هم بد نیست .. آهان 5800 نباشه .. قبلاً veto شده.
N79 به کارت نمیاد ؟
حتما میخوای نوکیا باشه ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خیلی بعیده اینجا کسی با بلک بری کار کرده باشه . شما باید برید تور فروهایی که تخصصی بلک بری باشن .
----------------------------------------
k810 هم گوشی خوبیه ولی دیگه خیلی قدیمی شده اماتk850 هنوز زیبایی و کارایی روز رو داره .
یادم رفت یه مدل عالی بهت پیشنهاد بکنم . g900 بگیر از تمام گوشیا بهتره قیمتش هم زیر 200 تومنه فکر کننم 190 باشه . دوربین 5 مگا و صفحه لمسی . عالیه نسبت به قیمتش .

ای بابا، چی بگیریم پس.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
ای بابا، چی بگیریم پس.
g900 بگیر از تمام گوشیا بهتره قیمتش هم زیر 200 تومنه فکر کننم 190 باشه . دوربین 5 مگا و صفحه لمسی . عالیه نسبت به قیمتش .
اتفاقا برادر من هم میخواد G900 ّبگیره
ولی همین TyRax جن میگه دائم تو هنگه

من چون تاحالادستم نبوده نمیتونم چیزی بگم !

ای بابا، چی بگیریم پس.
بسته به نیازات میتونی 1100 بگیری میتونی PIXON12 بگیری

حالا ببینن نیازت چیه ؟
دوربین صدا تصویر ....

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام
من تازه n85 گرفتم،2 تا مشکل یا سوال درموردش دارم:
1-نحوه نصب بازی های n-gage و مسایل مربوط به ان (مثل هک) رو راهنمایی شونو یکی بذاره
2-چرا بعضی از فایل های sis نصب نمیشن

باتشکر

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اتفاقا برادر من هم میخواد G900 ّبگیره
ولی همین TyRax جن میگه دائم تو هنگه

من چون تاحالادستم نبوده نمیتونم چیزی بگم !

بسته به نیازات میتونی 1100 بگیری میتونی PIXON12 بگیری

حالا ببینن نیازت چیه ؟
دوربین صدا تصویر ....

1100 دارم الان، خیلی هم راضی هستم ازش. چون دوربین عکاسیم بزرگه، همیشه همراهم نیست، عکسای K800 رو دیدم که به اندازه کافی خوب بود، گفتم بگیرم که مهدی گفت نگیر. بعد دیدم k810 هم هست که اونم نظر مثبتی ندارین روش.

شاید یه دوربین IXUS بگیرم بهتر باشه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
N79 به کارت نمیاد ؟
حتما میخوای نوکیا باشه ؟

والا برای من خیلی فرقی نداره که چی باشه.
اون طرفی که هی وتو میکنه داره اذیت میکنه :D
والا میگه صفحه لمسی داشته باشه و Keypad و سنسور حرکتی. من نمیدونم توی دست کی یک گوشی دیده که مثلا برنامه فندک روش بوده، وقتی گوشی رو تکون میدادی فندک مثلا روشن میشده .. آخه من دردم رو به کی بگم :D این الان شده منتهی الیه قابلیت !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر