درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
واقعا من تا حالا از این حرفا نشنیدم!!! چجوری میشه کیفیت دوربین بیاد پایین؟!؟ اصلا مگه سری جدید داره؟!؟ 1% هم احتمال بدیم کیفیتش کم شده باشه مطمئنا با اون پولی که میدی هیچ گوشی ای اون دوربین رو بهت نمیده!!;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مهدی میگه، حالا خودش میاد جواب میده.
نشدنی هم نیست، ممکنه سری جدیدترش از کیفیت پایین تر استفاده کرده باشن. حالا شاید k810 که جدیدتره اینطوری نباشه. چمدنم.
بین k810 و k850 کدومش به صرفه است؟

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
خوب با تو جه به این که هردو قدیمی هستند!! و اختلاف قیمتشون ناچیزه!! k850 به صرفه تره!!! ولی من بازم اصلا در مخَیلم نمیگنجه یک گوشی کیفیت دوربینش با یک گوشی دیگه فرق کنه اونم از یک مدل و مارک سونی اریکسون!!!

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
يه راهنمايي ميخواستم در مورد ايفون 3gs چه جوريه خوبه يعني اگر بخرم باب دلم ميمونه چون ان97 داشتم 5 روز دستم بود فروختمش . بعد صداش اندازه كدوم گوشي نوكيا هست ؟؟
16 گيگش چنده الان ممنون ميشم اگر منو راهنمايي كنيد

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من امروز 3gs 16gig رو تو پایتخت 1.050 تومن قیمت کردم!! باب دلت که میمونه!! ولی به نظر من ارزش 1 میلیون پول دادن رو نداره!!! یدونه ipod touch بگیر 320 تومن همون هiphone فقط سیم کارت نمیخوره دوربین هم نداره!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب با تو جه به این که هردو قدیمی هستند!! و اختلاف قیمتشون ناچیزه!! k850 به صرفه تره!!! ولی من بازم اصلا در مخَیلم نمیگنجه یک گوشی کیفیت دوربینش با یک گوشی دیگه فرق کنه اونم از یک مدل و مارک سونی اریکسون!!!

همین سونی کنسول هاش از FAT به Slim افت کیفیت داشته، بعید نیست اصلا. نینتدو DS هم یه سری مدلاش بدتر از یه سری مدلاش هستن، این قضیه اصلا غریب نیست. باز میگم، این نظر مهدیه.

K850 دیگه خیلی گرونه، من بخوام یه دوربین خوب کانون که تو جیب راحت جا میشه بگیرم 300 ایناس.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
من امروز 3gs 16gig رو تو پایتخت 1.050 تومن قیمت کردم!! باب دلت که میمونه!! ولی به نظر من ارزش 1 میلیون پول دادن رو نداره!!! یدونه ipod touch بگیر 320 تومن همون هiphone فقط سیم کارت نمیخوره دوربین هم نداره!!

اوف چه خبره يك تومن تو گوشي شاب 16 گيگ 900 تومن :confused:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
همین سونی کنسول هاش از FAT به Slim افت کیفیت داشته، بعید نیست اصلا. نینتدو DS هم یه سری مدلاش بدتر از یه سری مدلاش هستن، این قضیه اصلا غریب نیست. باز میگم، این نظر مهدیه.

K850 دیگه خیلی گرونه، من بخوام یه دوربین خوب کانون که تو جیب راحت جا میشه بگیرم 300 ایناس.
k850 گرونه؟!؟ مگه چنده؟! بالا 200 تومن که فکر نکنم باشه تازه اگه پیدا شه!!!

اوف چه خبره يك تومن تو گوشي شاب 16 گيگ 900 تومن :confused:

خب من که گفتم پایتخت قیمت کردم!!!:D

اگه همون 900 تومن واست پول زیادی نیست بگیر!!! ولی واسه ما فقیر فقرا 900 تومن برای این گوشی زیادیه!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
k850 حدود 250 هست اونطور که بچه ها میگن. مشکلم اینه که پوله کلی feature میدم که عمرا نمیشه تو ایران استفاده کرد. بدی دیگشه اینه که هدفون خودش رو فقط میخوره این سونی ـه کوفتی. باز خوبی K850 اینه که یه مموری غیر از M2ـه کوفتیش میخوره بهش.

یه سوال دیگه، روی این سونی اریکسون ها میشه بازی های J2ME نصب کرد؟ کلا از لحاظ نرم افزار و بازی در چه مرحله ای هستن؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
k850 گرونه؟!؟ مگه چنده؟! بالا 200 تومن که فکر نکنم باشه تازه اگه پیدا شه!!!

خب من که گفتم پایتخت قیمت کردم!!!:D

اگه همون 900 تومن واست پول زیادی نیست بگیر!!! ولی واسه ما فقیر فقرا 900 تومن برای این گوشی زیادیه!!!

900 تومن هم گرونه پس بيخالش بشم بهتره تو رويا باهاش سير بشيم بهتره تا 900 تومن پياده بشم:biggrin1::laughing:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
در مورد ایفون عرض کنم که فعلا end تمام گوشیاست و عمرا گوشی دیگه ای حتی دور و برش بتونه مانور بده . جدیدا قیمتش هم بالا رفته . در مورد ایپاد تاچ هم باید بگم که درسته از نظر برنامه و بازی مثل ایفو نه اما ایفون چون گوشی هم هست همیشه همراهته اما ایپاد نه . در ضمن ایپاد تاچ هم باید نسل سوم بگیری که قیمتش حدود 400 به بالاست .
در مورد k800 یا k810 عرض کنم که منظور من دوربین این دو گوشی نبود بلکه k750 رو گفتم که کیفیت سری اول رو نداره . اتفاقا توی محیطهای بسته بهترین عکسا رو k800 میگیره حتی از ان 73 هم بهتره . اما خیلی قیافش زاقارته . k810 کمی لوکس تره .
در کل خیلی توی نخ دوربین توی گوشی نباشین چون عمرا بتونن کار یه دوربین دیجیتال رو براتون انجام بدن . یه گوشی 3 مگا کارتون رو راه میندازه .
راستی مدل g705 هم مدل خوبیه . سری c رو هم یه بررسی بکنید چون دوربین خوبی دارن . در کل از نظر زیبایی من k850 رو خیلی میپسندم هر چند که جز با ایفون با هیچ گوشی دیگه ای نمیتونم کنار بیام جز یه سونی mz5 که اندازه چشمام دوستش دارم :love:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
k850 حدود 250 هست اونطور که بچه ها میگن. مشکلم اینه که پوله کلی feature میدم که عمرا نمیشه تو ایران استفاده کرد. بدی دیگشه اینه که هدفون خودش رو فقط میخوره این سونی ـه کوفتی. باز خوبی K850 اینه که یه مموری غیر از M2ـه کوفتیش میخوره بهش.

یه سوال دیگه، روی این سونی اریکسون ها میشه بازی های J2ME نصب کرد؟ کلا از لحاظ نرم افزار و بازی در چه مرحله ای هستن؟

j2me اگه همون java 2 باشه آره ساپورت میکنه!! یعنی تنها چیزیه که ساپورت میکنه!!! هر چی بازی و نرم افزار جاوا باشه اجرا میکنه!! با جاوا مشکل خاصی نداره!! در ضمن میتونی برا هدفون از اون تبدیل هایی که سری w دارن جدا بخری!!

ایپاد تاچ هم باید نسل سوم بگیری که قیمتش حدود 400 به بالاست
این 320 که گفتم ماله امروزه 32 گیگ

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مهدی جان، یه قیمت واسه k810 و k850 میدی؟ بخوام گوشی بگیرم واسه دوربینش و تو رنج قیمت پایین، غیر از اینا چی رو پیشنهاد میدی؟ بین 810 و 850 نظرت رو کدومه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر