درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام دوستان !
میخوستم بدونم HTC HD2 از نظر کارایی چطوره ؟ از نظر سخت افزاری که نسبت به پاکت پیسی های دیگه بهتره ولی از نظر کارایی میخوام بدونم چطوره چون اونجوری که من فهمیدم چند مشکل داشته که برطرف شده ! میخوام ببینم بازم مشکل داره یا نه !
مشکلاتش چی بوده ؟

والا HTC گوشی خیلی خوبی هست

من تاحالا چیزی ازش نشنیدم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام دوستان !
میخوستم بدونم HTC HD2 از نظر کارایی چطوره ؟ از نظر سخت افزاری که نسبت به پاکت پیسی های دیگه بهتره ولی از نظر کارایی میخوام بدونم چطوره چون اونجوری که من فهمیدم چند مشکل داشته که برطرف شده ! میخوام ببینم بازم مشکل داره یا نه !

گوشی خوبیه ولی چه فایده که سیستمش با سیستم مخابراتی ایران ناهماهنگه و بیش از 90 درصد بچه ها مشکل دارن و خریدش اشتباه محضه . احتمال کمی وجود داره که مشکلش برطرف بشه .

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مشکلاتش چی بوده ؟

والا HTC گوشی خیلی خوبی هست

من تاحالا چیزی ازش نشنیدم

اونجوری که من فهمیدم دوربین یکسری از گوشی ها مشکلاتی توی عکاسیش داشته که مقداری عکس ها قرمز می شده یا همین مشکلی که مهدی خان عرض کرد.

گوشی خوبیه ولی چه فایده که سیستمش با سیستم مخابراتی ایران ناهماهنگه و بیش از 90 درصد بچه ها مشکل دارن و خریدش اشتباه محضه . احتمال کمی وجود داره که مشکلش برطرف بشه .

خیلی ممنون !
مهدی جان من میخوام یه گوشی بگیرم که سیستم عاملش حتما ویندز موبایل باشه ! HTC هم باشه :D HD2 که اینجوری که میگی باید بیخیالش بشم ! از بین مدلهایی که الان هست میمونه Touch Pro 2 که فکر کنم گوشی خوبی باشه ولی از لحاظ سخت افزاری به HD2 نرسه ! میخوام ببینم به غیر از Touch Pro2 گزینه بهتری هم وجود داره ؟ (به غیر از Omnia سامسونگ)
در ضمن نظرشما و مهدی جان (Shadow) در مورد N97 چیه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اونجوری که من فهمیدم دوربین یکسری از گوشی ها مشکلاتی توی عکاسیش داشته که مقداری عکس ها قرمز می شده یا همین مشکلی که مهدی خان عرض کرد.

خیلی ممنون !
مهدی جان من میخوام یه گوشی بگیرم که سیستم عاملش حتما ویندز موبایل باشه ! HTC هم باشه :D HD2 که اینجوری که میگی باید بیخیالش بشم ! از بین مدلهایی که الان هست میمونه Touch Pro 2 که فکر کنم گوشی خوبی باشه ولی از لحاظ سخت افزاری به HD2 نرسه ! میخوام ببینم به غیر از Touch Pro2 گزینه بهتری هم وجود داره ؟ (به غیر از Omnia سامسونگ)

Touch Pro 2 گوشی خوبیه.
Touch Diamond 2 هم گزینه خوبیه.
اما همون Touch HD2 گوشی شاخیه در صورتی که مُشکلش حل بشه.فکر کنم HTC داره یه پچ میده بیرون برای رفع مُشکل.البته فقط احتماله.چون الان بحثش مطرح شده توی اینترنت و مثل این که پچ و اینا هم غیررسمی پخش شده که فعلا من تو سایت های ایرانی ندیدم کسی بگه با این پچ ها مشکل حل شده.
N97 گوشی خوبیه.X6 هم می تونه انتخاب خیلی بهتری باشه چون شیک تر هم هست.

کُلا اون 3 مدل HTC بهتر هستن چون از نظر CPU هم قوی تر هستن.مخصوصا HD2 که غولیه برای خودش.
در مورد عکسبرداری HD2 که مُشکل داشت هم اول HTC اعلام کرد مشکل سخت افزاریه و به نمایندگی های معتبر HTC مراجعه کنید تا راهنماییتون کُنن و اینا.اما بعد از 1 روز اعلام شد مُشکل سخت افزاری نیست و 100% نرم افزاری هست و متخصصان HTC در حال نوشتن یه HotFix هستن برای حل این مُشکل.
در کل Win Mobile به نظر من کامل تر و قوی تر از Symbian هست و خواهد بود.

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

خیلی ممنون !

ببین دوست عزیز میخوام یه راهنمایی بهت بکنم که از چیزی که میگیری پشیمون نشی . شما اگه ویندوز موبایل واسه برنامه و کلا ور رفتن با موبایل بگیری بهت اکیدا توصیه میکنم نگیری چون بعد از مدت خیلی کوتاهی پشیمون میشی البته اگه با گوشیای بلک بری یا ایفون و به تازگی اندریود کار کرده باشی . ویندوز موبایل هیچ جذابیت و پیچیدگی خاصی نداره و برنامه هاش به چند برنامه اداری مثل افیس و چند منیجر و ... خلاصه میشه در حالی که یه گوشی مثل ایفون یا بلک بری یه دنیای دیگه ای از موبایل و کلا سیستم عامل رو جلوی پات میذاره و من hd داشتم x1 داشتم و همچنین دایموند ولی همشون بعد از کمتر از 3 ماه فروختمشون میدونید چرا ؟ چون سیستم عامل بسیار ناپایدار و خسته کننده و برنامه های یکنواخت و بازیهای کم و عمدتا تکراری داشت . من توی اون مدت هر ماه چندین بار مجبور به هارد ریست میشدم و اعصاب آدم بکلی بهم میریخت . البته انصافا گوشیای htc گوشیای خوش ساخت و زیبائین ولی چه فایده که ویندوز موبایل خیلی عقب افتاده و خسته کنندس . در عین حال این گوشیا قیمت بالایی هم دارن .
ان 97 رو که کلا بی خیال شو . ولی اگه خیلی به ویندوز موبایل علاقه داری بنظر من دایموند 2 ,و اگه با اندازه اچ دی مشکل نداری اچ دی بخر . ولی به نظر من یکم بیشتر فکر کن که بعدا پشیمون نشی . حتما به ایفون فکر کن که چیزی ورای گوشیاییه که دیدی و باهاشون کار کردی .
موفق باشی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام k750i الان چنده تو بازار؟ میدونم قدیمی شده ولی یه گوشی ارزون که دوربین خوبی مثله k750i داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام k750i الان چنده تو بازار؟ میدونم قدیمی شده ولی یه گوشی ارزون که دوربین خوبی مثله k750i داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟

k750 سریهای اولش خوب عکس میگرفت این جدیداش افتضاحن . با قیمت این گوشی میتونی گوشی با دوربین 3 هم بگیری . البته عکسهای این رده قیمت گوشی تقریبا مثل هم هستش ولی با 200 تومن یه 5 مگا پیکسلی ال جی با کیفیت عالی میشه خرید ke990 .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
k750 سریهای اولش خوب عکس میگرفت این جدیداش افتضاحن . با قیمت این گوشی میتونی گوشی با دوربین 3 هم بگیری . البته عکسهای این رده قیمت گوشی تقریبا مثل هم هستش ولی با 200 تومن یه 5 مگا پیکسلی ال جی با کیفیت عالی میشه خرید ke990 .

از LG متنفرم، اگه میشه سونی اریکسون معرفی کنین که قدیمی نباشه و دوربینش خوب باشه.
K800 الان نوش تو بازار هست؟ چنده؟ ارزش خریدن داره؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام چطوری :D!

جدا از کیفیتش که تقریبا مزخرف هست
گوشی هست که فقط میشه گفت کلاس داره

بقیه امکاناتش مثل همه نوکیا های دیگست
یه جوری میشه گفت فقط پوستش عوض شده

به نظر من بدرد نمیخوره !
یعنی با 20 /30 تومن بیشتر میشه OMNIA HD گرفت که خیلی ازش بهتره

میخوام یه گوشی بگیرم که سیستم عاملش حتما ویندز موبایل باشه ! HTC هم باشه :biggrin1:

سیستم عامل یه چیزی بگیر توی بورس باشه و هم برنامه هاش تو دسترس باشند
مثه سیمبیان
ولی من جدیدا پی بردم لینوکس خیلی بهتره

یه گوشی مثل A1200 موتورلا با این که قدیمی هست ولی همین الانش تمام گوشی ها رو میخوره از نظر من !
سرعتش واقعا بالاست
همی چیزی براش هست و ...
در کل چرا WM میخوای ؟

گوشی Sony Ericsson Satio رو دوست نداری ؟:D

K800 الان نوش تو بازار هست؟ چنده؟ ارزش خریدن داره؟
رفیق من داره خیلی بد فرمه !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
قیافه اش بد نیست، سوالم اینه که کدوم گوشی Sony Ericsson الان قیمتش زیر 200 تومنه و دوربین خوبی هم داره و ارزش خریدن داره؟

مهدی جان، مگه کیفیت دوربینش عوض شده؟ من اینو جایی آنلاین ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر