درخواست هر گونه راهنمایی در مورد گوشی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جان، یه قیمت واسه k810 و k850 میدی؟ بخوام گوشی بگیرم واسه دوربینش و تو رنج قیمت پایین، غیر از اینا چی رو پیشنهاد میدی؟ بین 810 و 850 نظرت رو کدومه؟

بین 200 تا 250 تومن . اگه واسه دوربین میخوای یا k850 بگیر یا سری c . البته قیمت سری c رو نمیدونم ولی دوربین خیلی خوبی دارن .

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
اقا من 6220 گرفتم . راضیم ! مخصوصا از دوربینش !!!:eek::cool:
دوربینش خیلی خوبه (نسبت به دوربین گوشیها)
پروسسورش هم خیلی خوبه . خیلی سریع پروسس میکنه !:cool:
فقط 1 سری مشکلات داره :

1. با کلیداش راهت نمیشه کار کرد !! سفته و خوش دست نیست !!:(
2. ویبرش خیلی ضعیفه !! حتی موقعی که داشت زنگ میزد دادم دست یکی از فامیلامون ولی حتی نفهمید که داره ویبره میزنه !!!!!!!!!!!:confused:
3. باطریش خیلی ضعیفه !! همش دارم شارژش میکنم . خیلی زود باطریش ته میکشه !!!:(

قیمتش هم حوالی 200 (چینیش) و 220 (مجارش) هست !;)

البته 1 سری مشکل دیگه هم باهاش دارم (چون قبلا سونی-اریکسون داشتم با نوکیا خیلی راهت نیستم !) : مثل بلوتوث کردن که یه بار هم باید بری تو messages و save کنی ! و update کردنش و تنظیم کردن گوشی (settings) و ... که فکر میکنم همه نوکیاها اینجوری باشن !!!!:confused:

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من جواب فوری می خوام از اساتید
سوال من اینه که گوشی nokia 6710 negavitor چه فرقی با 6710 کلاسیک داره یعنی gps آن دقیقتره (از این نظر می گم) و یا باید حق سارژ ماهانه داد دوستانیکه از این گوشی استفاده کردند نظرشون رو بگند تا ما هم روشن بشیم

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من جواب فوری می خوام از اساتید
سوال من اینه که گوشی nokia 6710 negavitor چه فرقی با 6710 کلاسیک داره یعنی gps آن دقیقتره (از این نظر می گم) و یا باید حق سارژ ماهانه داد دوستانیکه از این گوشی استفاده کردند نظرشون رو بگند تا ما هم روشن بشیم
آقا كسي نيست جوابمو بده 3 روزهه منتظرم اگه كسي نميدونه بگه نمي دونم ديگه من يك خاكيي تو سرم مي ريزم:((:((:((
حداقل بدونم كسي خونده:confused:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
آقا كسي نيست جوابمو بده 3 روزهه منتظرم اگه كسي نميدونه بگه نمي دونم ديگه من يك خاكيي تو سرم مي ريزم:((:((:((
عزیز 6710 کلاسیک فکر نکنم داشته باشیم !

اون negavitor مال همون GPS و نقشه راه ها است
به طبع شاید قوی تر از نسخه های معمولی باشه !

خود GPS شارژ نمیخواد ولی A-GPS پولی هست

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
اقا من 6220 گرفتم . راضیم ! مخصوصا از دوربینش !!!:eek::cool:
دوربینش خیلی خوبه (نسبت به دوربین گوشیها)
پروسسورش هم خیلی خوبه . خیلی سریع پروسس میکنه !:cool:
فقط 1 سری مشکلات داره :

1. با کلیداش راهت نمیشه کار کرد !! سفته و خوش دست نیست !!:(
2. ویبرش خیلی ضعیفه !! حتی موقعی که داشت زنگ میزد دادم دست یکی از فامیلامون ولی حتی نفهمید که داره ویبره میزنه !!!!!!!!!!!:confused:
3. باطریش خیلی ضعیفه !! همش دارم شارژش میکنم . خیلی زود باطریش ته میکشه !!!:(

قیمتش هم حوالی 200 (چینیش) و 220 (مجارش) هست !;)

البته 1 سری مشکل دیگه هم باهاش دارم (چون قبلا سونی-اریکسون داشتم با نوکیا خیلی راهت نیستم !) : مثل بلوتوث کردن که یه بار هم باید بری تو messages و save کنی ! و update کردنش و تنظیم کردن گوشی (settings) و ... که فکر میکنم همه نوکیاها اینجوری باشن !!!!:confused:
منم اومدم!
در خدمتم!
6220 اصلا پیشنهاد نمی شه!:sick:
کیفیت بسیار پایینی داره! هر چند که در سری نوکیا تنها n95 8G دارای همچین دوربینی هست! ولی از کیفیت ساخت بد خصوصا بدنه رنج می بره! کافیه در دوربین رو باز کنید تا حالتون گرفته بشه!
ارگنومی بدی هم داره!!!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

این گوشی بهینه شده واسه gps از جمله نوار لمسی زیر صفحه گوشی برای بزرگنمایی تقشه . حالا شما چرا انقدر گیر دادی به این گوشی ؟ اینهمه مدل بهتر و کاربردی تر هست .

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
این گوشی بهینه شده واسه gps از جمله نوار لمسی زیر صفحه گوشی برای بزرگنمایی تقشه . حالا شما چرا انقدر گیر دادی به این گوشی ؟ اینهمه مدل بهتر و کاربردی تر هست .

به نظر من اگر دوست دارن؛ بودجه و کاربردشونو بگن تا بشه بهتر راهنمايشون کرد!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
در واقع باید گفت گیزی هست که بدرد شما نمیخوره

بدرد افراد دائم السفر میخوره

زیاد هم فعلا توی ایران کاربرد نداره !

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
من بشخصه هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم .
چرا هر سه شون خوبن و هيچ مشكلي ندارن خوب شما يه گوشي خوب بگين موجودي من هم 250ت.فقط سوني اريكسون و نوكيا
ببخشين اون 5530 هستش نه 5610 اشتباه شد.
نوکیا 5530Xpress Music
نوکیا 5630XpressMusic
سوني اريكسون C702

آخرین ویرایش:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
من بشخصه هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم .

با ایشون موافقم در این مورد

اولی Gps نداره
دومی خیلی سادست و زیاد چیزی نداره به نظر من ! (البته اگه همون باشه که من دیدم!)
سومی هم تاحالا ندیدم (یعنی کلا روی سونی اریکسون حسابی باز نمیکنم :D)

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
چرا هر سه شون خوبن و هيچ مشكلي ندارن خوب شما يه گوشي خوب بگين موجودي من هم 250ت.فقط سوني اريكسون و نوكيا
نوکیا 5530Xpress Music
نوکیا 5630XpressMusic
سوني اريكسون C702
بین این 3تایی که نوشتی 5530از همه بهتره و wifi داره ولی خب gps نداره و اگه برات داشتن gps مهمه پس 5230بگیر!
قیمتش حدود 250هست.gps هم داره و جدید تره ولی wifi نداره!
اینا گوشی های خوبین!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نوکیا 5530Xpress Music
نوکیا 5630XpressMusic
سوني اريكسون C702

اخه شما باید خواسته هاتون رو از یه گوشی موبایل عنوان کنید . دو تای اولی مخصوص پخش موزیکن و سومی دوربینش خوبه . بنظر من شما باید یه گوشی بگیرین که بیشترین کاربرد رو براتون داشته باشه و نیازهای واقعی و روزمرتون رو براورده کنید . باید بدونید که با گوشی فقط موزیک گوشی میکنید یا باهاش میخواید عکس بگیرید و یا وبگردی کنید . شایدم بخواهید با هاش سرگرم بشید و جنبه fun گوشی براتون مهم باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر